ATVIRAS LIETUVOS MOKSLEIVIŲ IR JAUNIMO GREIČIO AUTOMODELIŲ ČEMPIONATAS

Birželio 2-4 dienomis Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos Jono Kochanausko greičio automodelių trasoje vyko Atviras Lietuvos moksleivių ir jaunimo greičio automodelių Čempionatas. Be gimnazijos sportininkų varžybose dalyvavo automodeliuotojai iš Rygos Annas 2 techninės kūrybos namų. Varžytasi 13 automodelių klasių ir stiprių vyrukų, modelių išsukėjų, rungtyje.

Geriausiu išsukėju tapo Danielius Petrauskas, antras Eimantas Meiliūnas, trečias Danyla Legeza iš Rygos Annas 2 klubo. Buvo pasiekti geri rezultatai visose modelių klasėse, o AM-2 klasėje pasiektas naujas trasos rekordas (162,448 km/h).

E-1 D klasėje nugalėjo Vladislavs Lopato, antras Aleksandrs Michailovs, trečias Eimantas Meiliūnas.

E-2 D klasėje nugalėjo Eimantas Meiliūnas, antras Danielius Petrauskas, trečias Edvinas Leskauskas.

E-1 Junior klasėje nugalėjo Aleksandrs Michailovs, antras Vladislavs Lopato , trečias Eimantas Meiliūnas.

E-2,11 Junior klasėje nugalėjo Danielius Petrauskas, antras Edvinas Leskauskas, trečias Danyla Legeza.

E-3B Junior klasėje nugalėjo Edvinas Leskauskas, antras Danielius Petrauskas, trečias Rytis Rimkus

Modelių – kopijų klasėje K-1 nugalėjo Vladislavs Lopato, antras Rytis Rimkus.

K-2 klasėje nugalėjo Nedas Leskauskas, antras Danyla Legeza, trečias Emilis Ročka.

RALLY klasėje nugalėjo Benas Adomavičius, antras Vladislavs Lopato, trečias Aleksands Michailovs.

TEMP klasėje nugalėjo Vladislavs Lopato, antras Benas Adomavičius, trečias Ernests Bačkovskis.

AM-1 klasėje nugalėjo Žans Šukajevs, antras Ernests Bačkovskis, trečias Eimantas Meiliūnas.

AM-2 klasėje nugalėjo Ričards Pugačs, antras Danielius Petrauskas, trečias Edvinas Leskauskas.

Nacionalinėje klasėje AERORITMAS nugalėjo Eimantas Meiliūnas, antras Edvinas Leskauskas, trečias Arnas Klimavičius.

Nugalėtojai ir prizininkai pasipuošė medaliais, pasidalino prizus, o visus varžybų dalyvius nudžiugino saldi gimnazijos administracijos dovana- du didžiuliai šakočiai.

Liepos 7-9 dienomis Jono Kochanausko trasoje vyks FEMA reglamento Lietuvos GRAND PRIX meistrų greičio automodelių varžybos ir Europos Taurės etapas.