• Kategorija: Apie mus
  • Peržiūros: 6396

Geriausieji

2022 – 2023 M. M. GERIAUSIEJI

  1. Demeniūtė J. – 1 kl.;
  2. Dovidaitis E. – 1 kl.;
  3. Rentelytė M. – 1 kl.;
  4. Steponaitytė J. – 1 kl.;
  5. Ulinskaitė E. – 1 kl.;
  6. Vyšniauskas E. – 1 kl.;
  7. Aleknaitė I. – 2 kl.;
  8. Bričkutė R. – 2 kl.;
  9. Marašinskaitė D. – 2 kl.;
  10. Petrauskaitė S. – 3 kl.;
  11. Reklinaitė U. – 3 kl.;
  12. Šliktaitė K. – 3 kl.;
  13. Suchockytė M. – 3 kl.;
  14. Maziliauskaitė M. – 4 kl.;
  15. Rekevičiūtė U. – 4 kl.;
  16. Steponaitytė V. – 4 kl.;
  17. Šliktaitė A. – 6 kl.;
  18. Nekrošius N. – 8 kl.;
  19. Astrauskaitė V. – 6 kl.;
  20. Dimaitė L. – 5 kl.;
  21. Mockutė D. – 6 kl.;
  22. Jaremičiūtė R. – 5 kl.;
  23. Šaltys A. – 5 kl.;
  24. Girniūtė V. – 8 kl.

2021-2022 M. M. GERIAUSIEJI

1. Izabela Aleknaitė 1 kl.

2. Rugilė Bričkutė 1 kl.

3. Danielė Marašinskaitė 1 kl.

4. Samanta Petrauskaitė 2 kl.

5. Urtė Reklinaitė 2 kl.

6. Miglė Suchockytė 2 kl.

7. Miglė Maziliauskaitė 3 kl.

8. Urtė Rekevičiūtė 3 kl.

9. Vasarė Steponaitytė 3 kl.

10. Liepa Dimaitė 4 kl.

11. Rusnė Jaremičiūtė 4 kl.

12.  Akvilė Kamarauskaitė 4 kl.

13. Paulina Leškutė 4 kl.

14. Augustinas Šaltys 4 kl. 

15. Vanesa Astrauskaitė 5 kl.

16. Titas Bendikas 5 kl.

17. Meda Dobrovolskytė 5 kl.

18. Deimantė Mockutė 5 kl. 

19. Adrija Šliktaitė 5 kl.

20. Vytenis Tomkus 5 kl.

21. Viktorija Girniūtė 7 kl.

22. Nojus Nekrošius 7 kl. 

23. Arnas Klimavičius I g. kl.

24. Kotryna Kaminskaitė III g. kl.

25.  Saulius Žuklevičius III g. kl.

26. Gabija Girlevičiūtė IV g. kl.

27. Gabija Laurinavičiūtė IV g. kl.

 

2020-2021 M. M. GERIAUSIEJI

1. Giedraitis D. – 1 klasė

2. Reklinaitė U. – 1 klasė

3. Šliktaitė K.  – 1 klasė

4. Steponaitytė V. – 2 klasė

5. Giedraitytė A. – 2 klasė

6. Mziliauskaitė M. – 2  klasė

7. Rekevičiūtė U. – 2 klasė

8. Dimaitė L. – 3 klasė

9. Jaremčiūtė R. – 3 klasė

10. Leškutė P. – 3 klasė

11. Šaltys A. – 3 klasė

12. Astrauskaitė V. – 4 klasė

13. Bendikas T. 4 klasė

14. Mockutė D. – 4 klasė

15. Šliktaitė A. – 4 klasė

16. Girniūtė V. – 6 klasė

17. Nekrošius N. – 6 klasė

18. Zavadzkytė G. – 7 klasė

19. Kinčiūtė R.  – 8 klasė

20. Klimavičius A. – 8 klasė

21. Žuklevičiūtė S. – 8 klasė

22. Tovtkevičiūtė  G. – I g. klasė

23. Kaminskaitė K.  – II g. klasė

24. Laurinavičiūtė G. – III g. klasė

25. Girlevičiūtė G. – III g. klasė

26. Žandaravičius D. – IV g. klasė

 

2019-2020 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Maziliauskaitė Miglė – 1 kl.

2. Nagreckytė Eva - 1 kl.

3. Rekevičiūtė Urtė – 1 kl.

4. Steponaitytė Vasarė – 1 kl.

5. Jeremičiūtė Rusnė – 2 kl.

6. Bartaševičiūtė Kotryna – 2 kl.

7. Šaltys Augustinas – 2 kl.

8. Leškutė Paulina – 2 kl.

9. Dimaitė Liepa – 2 kl.

10. Astrauskaitė Vanesa – 3 kl.

11. Bendikas Titas – 3 kl.

12. Mockutė Deimantė – 3 kl.

13. Šliktaitė Adrija – 3 kl.

14. Nekrošius Nojus – 5 kl.

15. Girniūtė Viktorija -  5 kl.

16. Laurinavičiūtė Gabija – II g. kl.

 

2018-2019 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Dimaitė Liepa 1 kl.

2. Jaremčiūtė Rusnė 1 kl.

3. Leškutė Paulina 1 kl.

4. Šaltys Augustinas 1 kl.

5. Tomkus Tautvydas 1 kl.

6. Bendikas Titas 2 kl.

7. Mockutė Deimantė 2 kl.

8. Simonavičiūtė Emilija 2 kl.

9. Šliktaitė Adrija 2 kl.

10. Kazaitytė Milda 3 kl..

11. Mockutė Gabrielė 4 kl.

12. Nekrošius Nojus 4 kl.

13. Sinkevičiūtė Ugnė 4 kl.

14. Dimaitė Ieva 5 kl.

15. Laurinavičiūtė Gabija I g. kl.



2017-2018 m. m. mokėsi puikiai ir labai gerai:

1. Astrauskaitė Vanesa 1 kl.

2. Bendikas Titas 1 kl.

3. Šliktaitė Adrija 1 kl.

4. Kontrimaitė Goda 3kl.

5. Mockutė Gabrielė 3 kl.

6. Nekrošius  Nojus 3 kl.

7. Dimaitė Ieva 4 kl.

8. Orentas Mantas 4 kl.

9. Abraitis Andrius 6 kl.

10. Laurinavičiūtė Gabija 8 kl.

11. Tolevičiūtė Rugilė IV g. kl.

© 2024 All rights reserved

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija