Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:51
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1087
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1907765
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Pavasario šventė „Pasakų pavasaris“ 2014
Penktadienis, 2014 Gegužė 09 10:23


Ankstų Balandžio 26-osios rytą Dubysos tunto skautai išsiruošė į kiekvienais metais rengiamą skautų pavasario šventę. Šiais metais Šventė vyko Vilniuje, tad Čekiškės skautų laukė ilgas kelias. Nuvykus į sostinę, Katedros aikštėje jau šurmuliavo skautai, atvykę iš įvairių Lietuvos kampelių. Čia buvo galima sutikti princesių, juokdarių, karalių, karžygių ir net garsiąją Pepę Ilgakojinę... Šventė tradiciškai prasidėjo rikiuote. Sveikinimo žodį tarė organizatoriai- Vilniaus krašto skautai, rėmėjai, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, taip pat buvo perskaitytas Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas. Skautai  skandavo sugalvotus šūkius. Visi vieningai sugiedojome Lietuvos Respublikos himną ir pradėjome ruoštis dienos programai. Šventės dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes. Skirtingi užsiėmimai laukė jaunesniųjų skautų- vilkiukų, skautų, patyrusių skautų-vyšnių bei vyresniųjų skautų. Programos metu vykdėme įvairiausias užduotis, sėmėmės patirties, aplankėme žymias Vilniaus vietas, ieškojome naujų pažinčių bei mokėmės  dirbti komandoje. Kol skautams dalyvavo programoje, vadovai turėjo galimybę aplankyti Lietuvos Prezidentūrą. Programai pasibaigus visi šventės dalyviai susirinko „Kalnų parko“ estradoje. Čia buvo dalinama košė, kad po aktyvios dienos visi pasistiprintų. Saulei leidžiantis prasidėjo pavasario šventę vainikavęs koncertas, po kurio visi šiek tiek pavargę, bet labai linksmi išvykome namo. Dalyvavome pačioje įdomiausioje ir paslaptingiausioje pavasario pasakoje

 
AKCIJA ,,DAROM“
Penktadienis, 2014 Gegužė 02 10:40
   

Balandžio 26 d. visi geros valios žmonės buvo pakviesti prisijungti prie akcijos ,,Darom 2014“. Jau kasmetiniu renginiu tapusios akcijos tikslas yra ne tik švarinti Lietuvos gamtą, bet ir skatinti ekologinį mąstymą, pilietinį aktyvumą. Entuziastingai prie šios akcijos prisijungė ir Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Balandžio 25 d. gausus būrys talkininkų  išvyko tvarkyti mokyklos prižiūrimą signataro Prano Dovydaičio sodybvietę,  Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčios teritoriją. O pati didžiausia mokinių grupė liko tvarkyti mokyklos teritoriją. Čia buvo renkamos šiukšlės, šluojami takai, grėbiami likusieji po žiemos lapai, tvarkoma teritorija aplink automobilių stovėjimo aikštelę, takas nuo mokyklos link miestelio ir kita mokyklos aplinka.

Visiems dalyvavusiems talkoje netrūko geros nuotaikos, nes bendras darbas ir prasminga idėja visada sutelkia ir vienija.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Dalė Krasauskienė

 
PROGRAMŲ MUGĖ
Penktadienis, 2014 Gegužė 02 10:35
  

2014 m. balandžio 22-25 d. vyko pasirenkamųjų dalykų, dalykų modulių, neformaliojo vaikų švietimo programų 2014 – 2015 m. m. pristatymas ,,Programų mugė“. Mokiniai kartu su klasės vadovais aptarė  mokytojų siūlomas programas ir rinkosi jiems patikusias veiklas kitiems mokslo metams. 

Ugdymo skyriaus vedėja L.Rutkauskienė

 
Meninio skaitymo konkursas – šventė ,,Vaivorykštės spalvas paliesk“
Penktadienis, 2014 Balandis 25 09:41
 

Balandžio 11 dieną trečiokai ir jų mokytoja suorganizavo meninio skaitymo konkursą – šventę. Tradicija tapusiame renginyje dalyvavo 10 skaitovų. Šventė prasidėjo trečiokų vaidinimu ,,Strazdas, lapė ir varna“ ir poetine kompozicija. Renginyje dalyvavo vyresnių klasių laureatai.

Išrinkti pačius geriausius 3 - 4 klasių mokinius buvo nelengva. Visi konkurso dalyviai gavo padėkos raštus, o nugalėtojai diplomus. Nugalėtojams Kamilei Rucevičiūtei 3 kl. ir Gabijai Laurinavičiūtei 4 kl. linkime sėkmės II etape – gegužės 5 dieną Batniavos pagrindinėje mokykloje.

 

                                                   Vyr. mokytoja Aldona Žotkevičienė

 
INFORMUOJAME
Ketvirtadienis, 2014 Balandis 17 11:46
  

Ketvirtos  ir aštuntos klasės mokinius bei jų tėvelius, kad ir šiais metais ketvirtų  ir aštuntų klasių mokiniai dalyvauja standartizuotų testų programoje.

Standartizuoti testai bus atliekami balandžio, gegužės mėnesiais.

Standartizuotų testų tikslas- sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti.

 

Į šį testavimą reikėtų žiūrėti ne kaip į privalomą egzaminą, o kaip galimybę pasitikrinti, gauti objektyvų grįžtamąjį ryšį apie vaiko pasiekimus, remiantis gautais duomenimis koreguoti tolimesnį mokymąsi ir t. t.

  TESTAVIMO GRAFIKAS IR TRUKMĖ

4 KLASĖ

1 lentelė

Nurodyto dalyko standartizuotas testas/ klausimynas

Testo/ anketos pildymo trukmė

Testavimo data veiksmo tyrime dalyvaujančiose mokyklose

Vertinimo instrukcijų pateikimo KELTAS sistemoje data

Testo paviešinimo data visoms Lietuvos mokykloms KELTO sistemoje

SKAITYMO

45 min.

Balandžio 29 d.

Balandžio 29 d.

Gegužės 6 d.

RAŠYMO

45 min.

Balandžio 30 d.

Balandžio 30 d.

Gegužės 7 d.

MATEMATIKOS

45 min.

Gegužės 6 d.

Gegužės 6 d.

Gegužės 8 d.

KLAUSIMYNAS

20 min.

Pasirinktinai vieną dieną iki gegužės 6 d.

 

Klausimynas neatveriamas

8 KLASĖ

2 lentelė

Nurodyto dalyko standartizuotas testas/ klausimynas

Testo/ anketos pildymo trukmė

Testavimo data veiksmo tyrime dalyvaujančiose mokyklose

Vertinimo instrukcijų pateikimo KELTAS sistemoje data

Testo paviešinimo data visoms Lietuvos mokykloms KELTO sistemoje

SKAITYMO

60 min.

Gegužės 7 d.

Gegužės 7 d.

Gegužės 12 d.

RAŠYMO

60 min.

Gegužės 8 d.

Gegužės 8 d.

Gegužės 13 d.

MATEMATIKOS

60 min.

Gegužės 13 d.

Gegužės 13 d.

Gegužės 15 d.

ISTORIJA

60 min.

Gegužės 14 d.

Gegužės 14 d.

Gegužės 16 d.

KLAUSIMYNAS

20 min.

Pasirinktinai vieną dieną iki gegužės 14 d.

 

Klausimynas neatveriamas

                                                            

 Ugdymo skyriaus vedėja L. Rutkauskienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/