Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:59
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 926
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1390726
Designed by:

MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2018 Birželis 22 13:36
 

Birželio 13- 15 d. gimnazijoje vyko projektinė veikla ,,Mano gimtasis kraštas‘‘. Gimnazijos mokiniai buvo suskirstyti į skirtingas grupes, skirtingoms veikloms. Gamtos mokslų grupės atstovai keliavo į Bagdoniškio mišką, prie Lazduonos upelio ištakų tyrinėti florą ir fauną. Socialinių mokslų grupė vyko į profesoriaus Prano Dovydaičio sodybvietę tvarkyti aplinką. Užsienio ( anglų) kalbos grupė keliavo po Liučiūnų kaimą gatvių pavadinimus užrašinėdami anglų kalba ir sudarinėjo kryžiažodžius. Lituanistai atliko kūrybinę užduotį: kūrė eilėraščius, muzikinį foną savo poezijai. Tiksliųjų mokslų grupė skaičiavo statistinius duomenis, kiek ir kokiuose rajonuose gyvena mūsų gimnazijos mokinių.

Birželio 15 d. gimnazijoje vyko projektinių darbų pristatymai. Mokiniai noriai dalyvavo veiklose, įgijo naujų žinių ir įgūdžių. Buvo pagerbti ir apdovanoti gimnazijos geriausi mokiniai.


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/