Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:19
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 861
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1230502
Designed by:

SUSITIKIMAS SU VŠĮ TARPTAUTINIO LITVAKŲ FOTOGRAFIJOS CENTRO ATSTOVAIS
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:01
 

VŠĮ Tarptautinis litvakų fotografijos centras – tai politiškai ir religiškai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kuri pasitelkdama įvairias fotografijos, kūrybinių dirbtuvių, parodų, performanso ir kt. meninės raiškos formas siekia puoselėti ir saugoti litvakų istorijos ir kultūros klodus. Mūsų projektai yra skirti kultūrinio paveldo išsaugojimui bei siekiui įtraukti ir sudominti jaunąją kartą Lietuvos ir pasaulio žydų kultūra ir istorija.

Mariana Sutkienė iš Tarptautinio litvakų fotografijos centro, viena iš susitikimų organizatorių su moksleiviais. Gimnazijoje taip pat svečiavosi ir Audra Čepkauskaitė. Naudodami fotografiją kaip edukacinę priemonę, suteikė moksleiviams žinių apie litvakų kultūrinį palikimą ir jų vaidmenį kuriant nepriklausomą Lietuvą, o taip pat paskatinti moksleivius domėtis savo miesto (miestelio) istorija, litvakų kultūriniu palikimu ir prisidėti prie elektroninio leidinio sukūrimo.

El. leidinys „Jauno žmogaus pažintis su dingusia litvakų bendruomene“ (angl. „A Young Persons’ Guide to Lithuania’s Vanished Litvak Communities“) - tai penkiolikos dalių el. knyga apie litvakus penkiolikoje Lietuvos miestų ir miestelių. Visas penkiolika leidinio dalių parašys moksleiviai, papildydami tekstą fotografijomis, vaizduojančiomis litvakų gyvenimo pėdsakus jų mieste (miestelyje). Leidinys lietuvių ir anglų kalbomis bus pristatytas visuomenei Lietuvos šimtmečio proga, 2018 metais.

Mokytoja Eglė Simonaitienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/