Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 18:52
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 884710
Designed by:

2016 m. laimėjimai
Pirmadienis, 2017 Birželis 05 18:07
 

2016 M. LAIMĖJIMAI

  1. IEVA KALČINSKAITĖ „Olympis 2015 – Rudens  sesija“ matematikos medalis.

  2. ANDRIUS ABRAITIS – matematikos  olimpiada.

  3. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS – istorijos olimpiada.

  4. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – istorijos olimpiada, T. Ivanausko  konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, matematikos olimpiada.

  5. JONĖ ŽIČKUTĖ ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ informacinių technologijų, istorijos medalis.

  6. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – T. Ivanausko konkursas, lietuvių kalbos olimpiada, meninio skaitymo konkursas.

  7. INDRĖ VIČIŪNAITĖ – istorijos olimpiada, KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2016 nugalėtoja, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, matematikos olimpiada.

  8. MINGAUDAS ČEPAUSKAS geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“.

  9. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ informacinių technologijų medalis.

  10. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS – T. Ivanausko  konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, lietuvių kalbos olimpiada.

  11. LAURA SIMONAITYTĖ „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ istorijos medalis.

  12. EDVINAS ASTRAUSKAS – geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“.

  13. GYTIS BERŠTAUTAS istorijos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys 2016“, anglų kalbos olimpiada III vieta, T. Ivanausko konkursas.

  14. EMILIJA SUBAČIŪTĖ  lietuvių kalbos olimpiada, dailės olimpiada, matematikos olimpiada.

  15. DEIMANTAS PAULIUKAITIS anglų kalbos olimpiada.

  16. JUSTĖ ŠALTYTĖ – chemijos olimpiada.

  17. ERIKAS DUMSKIS istorijos olimpiada.

  18. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ – lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada,  

  19. ERNESTAS GEMBECKAS – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“, respublikinė chemijos olimpiada, matematikos olimpiada, Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.

  20. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ matematikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, respublikinė chemijos olimpiada, biologijos olimpiada III vieta.

  21. VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“.

  22. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada, respublikinė chemijos olimpiada.

  23. .RIMANTAS ŠUKAUSKAS – fizikos olimpiada

  24. MONIKA JURGUTYTĖ ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.

  25. MONIKA BAČIŪNAITĖ – anglų kalbos olimpiada.

  26. LAURA SUBAČIŪTĖ – geografijos olimpiada “Mano gaublys 2016“,geografijos olimpiada „Afrika – gamtos įvairovės ir negandų žemynas“, ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.

  27. KAROLINA ŠMITAITĖ – istorijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada.

  28. DEIVIDAS ASTRAUSKAS – fizikos olimpiada.

  29. DOMINYKA GIRNIŪTĖ ,,Olympis 2015 – Rudens  sesija“ istorijos medalis.

  30. LIVETA BAČIŪNAITĖ meninio skaitymo konkursas.

  31. INGA GUDAITYTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, biologijos olimpiada.

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/