Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:28
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 871
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1261080
Designed by:

LITERATŪROS PAMOKA PAJIESYJE
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2017 Gegužė 22 12:02
 

Gegužės 17 dieną Garliavos Jonučių progimnazijos ir gimnazijos Borutaičių draugija organizavo ,,Poezijos pavasarėlio“ 2017 šventę, skirtą lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. Ant rašytojo K. Borutos kalnelio jau 24 kartą skambėjo jaunųjų kūrėjų eilės. Šiemet atvirajame poezijos konkurse dalyvavo 26 mokiniai iš 11 mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo 5 mokiniai. Šventėje buvo apdovanoti poezijos konkurso dalyviai ir laureatai. Gimnazijos 6 klasės mokinė Kotryna Kaminskaitė 5-7 klasių grupėje laimėjo pirmąją vietą (mokytoja L. Litvinskienė). Jaunuosius kūrėjus sveikino rajono meras V. Makūnas. Meras pasidžiaugė, kad tokie renginiai ne tik puoselėja gimtąją kalbą, bet ir formuoja pamatines vertybes, bendrumo jausmą. Jaunuosius poetus sveikino ir K. Borutos dukra su vyru. Savo kūrybą šventėje skaitė ne tik jaunieji kūrėjai, bet ir garbūs šventės svečiai- rašytojai. Šventėje dalyvavo R. Šerelytė, L. Jakimavičius, R. Keturakis, Z. Gaižauskaitė ir kiti.

Smagu, kad sudalyvavome tikroje Poezijos fiestoje. Po tokios literatūros pamokos ir toliau norisi ,,gyventi smarkiai“, anot K. Borutos.

Mokytoja L. Šukytė
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/