Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:36
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 712
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 863183
Designed by:

2015 m. laimėjimai
Pirmadienis, 2015 Gruodis 21 13:24

2015 M. LAIMĖJIMAI

 

1.IEVA KALČINSKAITĖ – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ matematikos medalis.

2.JONĖ ŽIČKUTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ informacinių technologijų, matematikos  ir istorijos medaliai.

3.GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ informacinių technologijų medalis.

4.GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ –etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

5.INDRĖ VIČIŪNAITĖ –etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

6.KAROLINA LABUTYTĖ - etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

7.EMILIJA SUBAČIŪTĖ -  etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

8.ENRIKA VALUCKAITĖ - etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

9.KAMILĖ KAČIULYTĖ -  etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“ II vieta.

10.ERNESTAS GEMBECKAS – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“  lietuvių kalbos ir istorijos medaliai.

11.EDVINAS MICHAILOVSKIS – tarptautinis konkursas Baltic Cup 2014  dvi II vietos.

12. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ - E. Pundzevičiaus vertimų konkursas II vieta.

13.RUGILĖ KRASAUSKAITĖ -  foto darbų konkursas ,,Pažintas nepažintas Kauno rajonas“ II vieta.

14.EMILIJA KARPAVIČIŪTĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

15.VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ lietuvių kalbos medalis.

16.AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ – dailės olimpiada III vieta, kūrinių darbų konkursas ,,Žiemos kerai“.

17.MONIKA JURGUTYTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ istorijos medalis.

18.GRETA MICKEVIČIŪTĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

19.VIKTORIJA MICKEVIČIŪTĖ -  rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

20.DAINIUS PUZINAS - tarptautinis konkursas Baltic Cup 2014  II vieta.

21.MILDA BARŠČIAUSKAITĖ – technologijų olimpiada I vieta.

22.LAURA SUBAČIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ lietuvių kalbos, istorijos, matematikos ir biologijos medaliai, rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

23.KAROLINA ŠMITAITĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

24.SONATA RAMANAUSKAITĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ matematikos medalis, rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

25.DOMINYKA GIRNIŪTĖ - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ istorijos medalis, rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

26.AISTĖ SALEMONAITĖ - foto darbų konkursas ,,Pažintas nepažintas Kauno rajonas“ II vieta.

27.UGNĖ GIRLEVIČIŪTĖ - rajoninės tinklinio varžybos III vieta.

28.GABRIELĖ GIRDAUSKAITĖ –E. Pundzevičiaus vertimų konkursas II vieta.

29.JURAS TOVTKEVIČIUS –respublikinis Č. Kudabos geografijos konkursas II vieta.

30.AUDRONĖ ALESKUTĖ – kūrinių darbų konkursas ,,Žiemos puokštė“ I vieta.

31.AUDRIUS GEMBECKAS – respublikinis  konkursas ,,Žiemos puokštė“ II vieta, respublikinis integruotas lietuvių kalbos ir technologijų konkursas ,,Kūrybos paukštė“ III vieta.

32.JOLANTA NAVASAITYTĖ – respublikinis  konkursas ,,Žiemos puokštė“ II vieta, technologijų olimpiada III vieta, respublikinis integruotas lietuvių kalbos ir technologijų konkursas ,,Kūrybos paukštė“ III vieta.

33.VIKTORIJA KRASAUSKAITĖ – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2015“ matematikos medalis.

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/