Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:35
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 712
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 863176
Designed by:

Pirmadienis, 2015 Gruodis 21 13:18
 

                                       2010 M. LAIMĖJIMAI   

 

1. Kauno rajono 5-12 klasių lietuvių kalbos olimpiada-V. Juciūtė II vieta.

2. Respublikinis konkursas „ Gintaro kelias“ V. Juciūtė, J. Aniulytė, I. Mizerevičiūtė-nugalėtojos.

3. Kauno rajono konkursas „ Nerūkanti klasė“ 2009-2010 8a klasė-III vieta.

4. Kauno rajono mokinių konkursas „ Mes prieš rūkymą“ V. Juciūtė, I. Miserevičiūtė, G. Girdauskaitė,

 

    J. Tovtkevičius-II vieta.

5. Kalbų Kengūros Lyderių turas ( anglų k.)- V. Juciūtė nugalėtoja.

6. „Elementum“- atviras tarptautinis projektas biologijos ir chemijos internetinis konkursas- V. Juciūtė II vieta.

7. Kauno rajono Česlovo Kudabos geografijos konkursas –P. Kaminskaitė III vieta.

8. Kauno rajono technologijų olimpiada- K. Gudžiūtė III vieta.

9. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių pavasario kroso varžybos- mokyklos komanda III vieta.

10.  Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių 5-6 klasių mokinių žaidimas „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“- mokyklos komanda III vieta.

11. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų tinklinio varžybos- mokyklos komanda II vieta.

12. Lietuvos mokinių olimpinis festivalis kaimo vietovių mokyklų berniukų zoninės varžybos- mokyklos komanda III vieta.

13. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių berniukų kvadrato varžybos- mokyklos komanda II vieta.

14. Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų salės futbolo varžybos-mokyklos komanda III vieta.

15.  Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių merginų futbolo varžybos-mokyklos komanda I vieta.

16.  Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių 5-12 klasių šaškių varžybos-mokyklos komanda III vieta.

17.  Kauno rajono  mokinių sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybos-mokyklos komanda I vieta.

18. Lietuvos mokinių 58-osios fizikos olimpiados II etapas- G. Gudaitytė III vieta.

19. Zoninis 3-4 klasių skaitovų konkursas- E. Juciūtė III vieta.

20. Kauno rajono automobilių kelių direkcijos piešinių konkursas „ Mus saugo atšvaitai“- R. Krasauskaitė nugalėtoja.

21. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ M. Kasperavičius III vieta.

22. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ -M. Simonaitis III vieta.

23. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“ M. Simonaitis I vieta.

24. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“-M. Simonaitis III vieta.

25. Tarptautinės automodelizmo varžybos Taline „ Baltic Cup 2010“- G. Draudvilas II vieta.

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/