Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:07
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1092
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1948665
Designed by:

ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ – 2019
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:54
 

Lapkričio 11-15 dienomis vyko Šiaurės šalių literatūros savaitė. Tai tradicinė šviesos ir knygos šventė, primenanti mums senąją pasakojimų tradiciją, suteikianti mokinius supažindinti su Šiaurės šalių literatūra. Šių metų savaitės tema – ,,Šventės Šiaurės šalyse“. Šviesos ir žodžio šventė – kūrinio skaitymas balsu.

5-6 klasės mokiniai skaitė ištrauką iš Astridos Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“, skyrių „Pepė švenčia gimtadienį“. Pepė Ilgakojinė – spalvinga ir maištinga mergaitė, sau susikurianti gyvenimą, kuriame viskas turi būti pramuštgalviška ir smagu. Šiame pasakojime dalyvavome gimtadienio šventėje, surengtoje Pepės stiliumi, kurioje kartu Tomis, Anika, arklys ir ponas Nilsonas. Būnant su Pepe visada nutinka kas nors įdomaus!

7, I ir II gimnazijos klasių mokiniai skaitė ištrauką iš Josteino Gaarderio knygos „Sofijos pasaulis“ , skyrių „Šventė sode“ apie 14-metę Sofiją, kuri vieną dieną gauna paslaptingą laišką. Jį parašė   filosofas Alberto Knox, ir tai, pasirodo, įvadinio filosofijos kurso laiškais pradžia. Kartu su Sofija ir Alberto susipažįstame su didžiaisiais filosofijos klausimais.

„Literatūros savaitės idėja yra tokia paprasta, kokia tik gali būti, tačiau jausmas, kai daugiau nei 2000 entuziastingų žmonių prisideda prie jos organizavimo įvairiausiuose Šiaurės ir Baltijos kampeliuose, yra tiesiog magiškas!" - sako Anna Berg, šių metų projekto vadovė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimutė Litvinskienė

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/