Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:36
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2209522
Designed by:

1 – 4 KLASIŲ PROJEKTAS „UŽSIAUGINK DRUGELĮ PATS“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 30 10:16
 

Patys nuostabiausi dalykai vyksta gamtoje! Stebėdami ir tyrinėdami ją mes daug pamatome ir sužinome. O vaikams stebėti ir atrasti ypač įdomu.

Nuo rugsėjo 16 d. mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Užsiaugink drugelį pats“. Jo tikslas- stebėti drugio metamorfozę- lėliukės virsmą suaugėliu.

Kiekvienoje klasėje buvo stebimos po 3 tropinių drugių lėliukės. Vaikai stengėsi joms sudaryti kuo palankesnes sąlygas: kasdien drėkino orą, stengėsi netriukšmauti. Lėliukių pasikeitimus fiksavo stebėjimo kalendoriuje. Netrukus lėliukės plyšo ir pasirodė gražuoliai drugiai. Vaikai stebėjosi, kaip  tokiuose mažuose „nameliuose “ telpa tokie dideli „gyventojai“! Nors drugelių gyvenimas trumpas, tačiau mitas, kad šie gyvena tik vieną dieną, buvo paneigtas. Dalyvaudami šiame projekte vaikai suprato, koks trapus ir pažeidžiamas yra mus supantis pasaulis. Ir kiek daug prie šio pasaulio išsaugojimo gali prisidėti kiekvienas iš mūsų.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jolanta Žėglevičienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/