Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 17:30
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1139
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2292853
Designed by:

EUROPOS KALBŲ DIENA
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 26 20:52
 

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje minima Europos kalbų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę. Tikslas – skatinti toleranciją ir sąmoningumą kitų kalbų ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir paraginti bet kokio amžiaus žmones mokytis kalbų.

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais ir edukacinėmis pamokėlėmis. Kad mokykloje šventė, matėsi jau einant koridoriais pro papuoštas kalbų kabinetų duris: plakatai, emblemos kvietė prisiminti, kad kalbos „atrakina bet kurias duris“. O už kabinetų durų vyko netradicinės lietuvių, anglų ir rusų kalbos pamokos. 5 ir 7 klasės mokiniai pildė teminius užduočių lapus, o 6, I ir II gimn. klasių mokiniai, pažiūrėję vaizdinę medžiagą, dalinosi įspūdžiais ir pristatė magnetukų, parvežtų iš kelionių po Europą, parodą, klausėsi dainų užsienio kalbomis.

Ne veltui sakoma, kad kalba – langas į pasaulį: ji atveria duris bendravimui, keliavimui, darbo vietai ir kultūriniam išprusimui.

 

L. Litvinskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/