Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:32
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 999
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1591452
Designed by:

ADVENTINĖ SAVAITĖ „PAKELKITE GALVAS“
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Antradienis, 2019 Sausis 08 17:01
 

Kristus neturi kito kūno dabar kaip tik tavo,

Kitų rankų – tik tavo,

Kitų kojų – tik tavo.

Tavosios yra akys, kuriomis

Kristaus gailestingumas turėtų žvelgti į pasaulį.

Tavo yra kojos, kuriomis

Jis eina daryti gera.

Tavo yra rankos,

Kuriomis jis nori mus palaiminti.


Vedami noro sekti Kristumi, daryti gera, skiepyti bendramokslių širdyse meilę artimui, skatinti gailestingumo darbams, mes, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 8 klasės mokiniai organizavome Adventinę gerumo savaitę. Ją pradėjome gimnazijos vestibiulyje uždegę pirmąją Advento žvakę. Kiekviena savaitės diena buvo suplanuota, beldėsi į kiekvieno  širdį klausdama, ar padarėte gera, ar nusišypsojote artimui, ar tapote Kažkam Kažkuo.

Paskelbėme visas veiklas, į kurias kvietėme įsijungti visą gimnazijos bendruomenę. Jau gruodžio 4 d. gimnazijos palangės pasipuošė adventiniais vainikais, kurios nupynė visos klasės. Kiekviena paskutiniosios savaitės diena prieš Kalėdas buvo pripildyta šventinio džiaugsmo: atidaryta fotografijų paroda „Kalėdų belaukiant", veikė šventinė loterija, organizuotos: Pyragų, Siurprizų ir Padėkos dienos. Visa bendruomenė žinojo, kad lėšos surinktos iš loterijos ir parduodant pačių mokinių keptus pyragus bus paskirtos dovanėlėms vienišiems seneliams, todėl susidomėjimas buvo nepaprastai didelis ir nuoširdus. Ketvirtadienį visos gimnazijos bendruomenės vardu mokinių tarybos nariai ir mes, aštuntokai, aplankėme Čekiškės globos namuose gyvenančius senelius, sveikinome juos, linkėjome sveikatos, artimo meilės, ramybės. Buvo nepaprastai gera matyti nušvitusius veidus, o kartu ir mūsų visų rūpestį, atjautą šalia esantiems. Penktadienį susikaupėme prieš Kalėdas dalyvaudami adventinėje popietėje Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje, džiaugdamiesi visų nuoširdžiu giedojimu, buvimu kartu su tėveliais, miestelio ir gimnazijos bendruomene.

Linkėdami visiems džiugių, prasmingų, kupinų šilumos, gerumo ir Viešpaties šviesos Kalėdų laukimo dienų išsiskirstėme namo, tikėdami, kad Kristaus gailestingumas mūsų akimis vis dažniau žvelgs į pasaulį.

Kotryna Kaminskaitė, 8 klasė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/