Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 11:07
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2164030
Designed by:

KNYGA APIE ŠVIETIMĄ PAKAUNĖS KRAŠTE ATKELIAVO IR Į MŪSŲ GIMNAZIJĄ...
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:58
 

Ketvirtadienio popietę Ingos Stepukonienės knyga „Švietimas Pakaunės krašte“ atkeliavo į mūsų gimnaziją. Į knygos sutiktuves atėjo ne tik dabartiniai mokyklos mokytojai, bet ir  keletas mokytojų veteranų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė pristatė knygos autorę ir kartu su ja atvykusius svečius - rajono merą V. Makūną ir jo patarėją švietimo klausimais A. Bagdoną. Knygos autorei Čekiškė yra miela ir sava, nes čia gyveno seneliai, gimnazijoje dirbo mylima teta – mokytoja G. Vaičekauskaitė. Viešnia papasakojo, kad gausiai iliustruotoje monografijoje pirmą kartą plačiau pristatoma mokyklų atsiradimo Pakaunės krašte istorija, jų darbo sąlygos ir veikla nuo įkūrimo iki šių dienų. Knygoje daug dėmesio skiriama įvairiais laikotarpiais Pakaunėje dirbusių mokytojų asmenybėms. Taip pat,  autorės teigimu, išryškinamos svarbiausios regiono švietimo raidos gairės, institucijų įtaka šiandieninio ugdymo įstaigų veiklai. Viešnia patikino, kad šioje knygoje rasime nors ir nedidelę dalelę savęs. „Švietimas Pakaunės krašte“ yra jau penktoji Ingos Stepukonienės knyga. Susitikime kalbėjęs Kauno rajono meras V. Makūnas pasidžiaugė, kad jo idėja, išleisti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą knygą, buvo įgyvendinta. Anot J. Marcinkevičiaus, norėdami pamatyti Lietuvą, turime žiūrėti į mokyklą.

Lietuvių k. mokytojos L. Šukytė, L. Litvinskienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/