Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 08:41
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1122
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2006048
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Tarptautinė tolerancijos diena
Penktadienis, 2015 Lapkritis 20 20:36
 

    Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau tryliktus metus inicijavo lapkričio 16-osios - Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Prie šios akcijos prisijungėme ir mes. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – mozaika. 
    Mūsų gimnazijos mozaika buvo kuriama lapkričio 16 d. iš ant popieriaus ištapytų skirtingo dydžio  gabaliukų (kaip dėlionė). Sukūrėme bendrą piešinį, atspindintį mūsų bendruomenės aptartas Tolerancijos temas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Krasauskienė

 
Ketvirtadienis, 2015 Lapkritis 19 19:18
 

 
 DĖ MESIO!

Prašome Jūsų didelės pagalbos! Raginame svetainėje balsuoti už Ia klasės nuotrauką! Parodykime savo gimnazijos bendruomenės aktyvumą ir susitelkimą

Mes visi tikimės aktyvaus palaikymo ir nuoširdžiai dėkojame!

 

https://www.facebook.com/Radiocentras/?sk=app_451684954848385&brandloc=DISABLE&app_data=view-vote%2Cfor-11340677&pnref=story

Pagarbiai Ia klasė
 
PROJEKTAS ,,DARNI MOKYKLA”
Trečiadienis, 2015 Lapkritis 18 19:37
    Lapkričio mėnesį mūsų mokykla įsijungia į darnaus vystymosi įgūdžių formavimo programą ,,Darni mokykla“, kurios tikslas ugdyti visuomenės sąmoningumą, suteikti žinių ir gebėjimų, reikalingų kurti darnias ugdymo įstaigų bendruomenes.  Gebančias veiksmingai valdyti ir naudoti išteklius, derinant aplinkos apsaugą, socialinį veiksmingumą ir ekonomikos vystymąsi. Darnaus vystymosi švietimas gali padėti ugdyti kritiškai mąstantį, labiau  nusimanantį, gebantį kurti  žmogų.
    Programos iniciatoriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, AB LESTO. Iniciatyvą palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija.

Projekto koordinatorė Diana Tovtkevičienė

 
Viešnagė Paštuvos vienuolyne
Trečiadienis, 2015 Lapkritis 11 14:57
  

    Lapkričio 10 dieną tikybos mokytoja J. Vyšniauskienė organizavo išvyką į šv. Juozapo ir šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės basųjų karmeličių vienuolyną. Jos tikslas – paminėti Pašvęstojo gyvenimo metus ir ruoštis dalyvauti konferencijoje. 

    Šis vienuolynas Lietuvoje gyvuoja nuo 1638 m., o atkurtas 1994 m. Iš viso vienuolyne: 14 am­ži­nų­jų įža­dų se­se­rų, 2 laikinųjų, 1 novicija, 1 postulantė. Šioje  mažoje seseriškoje bendruomenėje jos gyvena šv. Jėzaus Teresės charizmos maldoje ir kontempliacijoje.
    Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių  13 mokinių turėjo užduotį – rinkti informaciją apie vienuolyno pastatą ir vienuolių gyvenimą. Mokiniai fotografavo vienuolyno fasadą ir vidų, klausėsi sesers Jėzaus – Laimos pasakojimo apie pašaukimą, dienos rutiną.  Vėliau aplankėme ir naujai atstatytą Paštuvos bažnyčią. Mokiniams patiko ši kelionė, daugelis ilgiau užtruko vienuolyne, nes čia galima paviešėti ir pasauliečiams.
    Pakankamai surinkę medžiagos konferencijoje pristatyti Paštuvos Šv. Juozapo ir Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės basųjų karmeličių vienuolyną, su nekantrumu laukiame išvykos į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją.

Dominyka Girniūtė III kl.

 
,,Šauniausiai klasei – geriausias prizas!”
Trečiadienis, 2015 Lapkritis 11 14:54
  

    Mokytojų dienos proga naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ ir radijo stotis „TAU“ skelbė projektą ,,Išrink ir pasveikink geriausią Kauno rajono mokytoją”. Mokiniai turėjo kuo originaliau, kuo kūrybiškiau sukurti vaizdo įrašą, kuriuo turėjo pasveikinti geriausią mokytoją.
    Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos Ia klasės mokiniai nepatingėjo ir sukūrė sveikinimą buvusiai gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Adrijai Aurylei. Balsavimo metu mokiniai visus ragino balsuoti už jų sveikinimą, kad  jis patektų tarp 5 geriausių ir originaliausių Kauno rajono sveikinimų. Po balsavimo paaiškėjo, kad sveikinimas pateko tarp 5 geriausiųjų!
    Lapkričio 9 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje apsilankė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Seimo nariai Raminta Popovienė ir Antanas Nesteckis, radijo stoties ,,Tau“ ir naujienų portalo ,,Kas vyksta Kaune“ atstovai, kurie atvyko įteikti prizo Ia klasei. Koks prizas atiteko klasėms – laimėtojoms, niekas nežinojo iki akimirkos, kol Kauno rajono meras jį įteikė klasei.
    Ia klasei atiteko konkurso globėjo Kauno rajono mero Valerijaus Makūno prizas – kelionė į Druskininkų vandens parką! ,,Šauniausiai klasei - geriausias prizas” , - sakė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.
    Klasė liko labai patenkinta!

Virginija Zavedskaitė  Ia  kl. 

 
<< Pradžia < Ankstesn 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/