EDUKACINĖ PROGRAMA
Gegužės 20 dieną mūsų gimnazijos sode „Skruzdėliukų“, „Lašeliukų“ ir „Peliukų“ grupių vaikai dalyvavo smagioje edukacinėje – pramoginėje programoje, kurią padėjo įgyvendinti Kaziuko mugės metu surinktos lėšos. Renginio metu netrūko aktyvios veiklos, gerų emocijų ir įspūdingų atradimų. Vaikai mankštinosi ir šoko, atliko ledo kiaušinio tirpdymo užduotis, įveikinėjo džiunglių spąstus, ragavo rūgstančius kukurūzus, dalyvavo užuominų paieškoje. Didelį susidomėjimą sukėlė ir eksperimentai su skystu azotu bei ugnimi, leidę mažiesiems iš arti susipažinti su įdomiais gamtos reiškiniais. Tikra šventės kulminacija tapo edukacijos pabaigoje į dangų kylantys milžiniški muilo burbulai. Džiaugiamės galėdami kartu kurti vaikams įsimintinas patirtis, skatinančias smalsumą, pažinimą ir bendrystę.
