NAUJAMETINIS KARNAVALAS

          Karnavalas – viena seniausių mūsų gimnazijos tradicijų, kuri gyvuoja jau daug metų. Tad puoselėti šią tradiciją ir pareiga ir malonumas. Dėl pandemijos ši tradicija šiek tiek buvo užmiršta. Tad šiemet IV gimnazijos klasė nutarė atgaivinti šią tradiciją ir įsteigę kelionių agentūrą „Abi -Turas pakvietė į kelionę. 

        Atidarymo proga Abi-Turas įsteigė prizus – keliones po pasaulį.  Apdovanotos buvo mūsų gimnazijos 7-12 klasės, bei 13-oji – mokytojų klasė. 

          Klasės pakeliavo po  Havajus, Braziliją, Prancūziją, Japoniją, Egiptą bei Graikiją. Vakaro metu netrūko gerų emocijų, išradingų pasirodymų, netikėtų scenų. Tikimės, kad ši tradicija dar ilgai tęsis, nes pasirodymai scenoje suteikia galimybes atsiskleisti talentams, skatina bendravimą ir suteikia daug teigiamų emocijų.

 

IV gimnazijos klasė

 

 

Joomla templates by a4joomla