MODELIŲ VARIKLIAI KAUKĖ, GREITIS VERTĖ VISUS ŽAVĖTIS

           Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos Jono Kochanausko vardo greičio automodelių trasoje vyko tarptautinės greičio automodelių varžybos Čekiškės „GRAND PRIX 2022“. 

          Sulaukėme draugų iš Rygos ANNAS-2 klubo, didelio būrio jaunimo ir meistrų iš Talino Noome klubo atvyko sportininkai iš kaimynės Lenkijos ir svečiai iš tolimos Italijos. Sportininkus sveikino ir gerų startų linkėjo: Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojai A. Nesteckis ir P. Visockas, Čekiškės seniūnas M. Zavedskas, gimnazijos direktorius R. Saltonas ir pavaduotoja L. Rutkauskienė. „Nuo pernai metų Kauno rajonas turi dar vieną traukos centrą – tai Čekiškės automodelių trasa, kurioje nuolat organizuojamos tarptautinės greičio automodelių varžybas. Lietuvoje tėra vos keletas tokių kartodromų. Mūsų gimnazijos moksleiviai yra šios sporto šakos lyderiai šalyje, todėl džiugu, kad turi puikias sąlygas treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų. Sveikinu visus varžybų dalyvius ir linkiu skambių pergalių trasoje“, – prieš paskelbdamas varžybų pradžią sakė P. Visockas. Tarptautinėse greičio automodelių varžybose vaikų ir jaunimo komandos varžėsi 10 pogrupių, taip pat vyko sporto meistrų varžybos.

            Didžiausio žiūrovų susidomėjimo sulaukė greičiausios E-5 klasės (10 cm darbinio tūrio varikliai) modelių važiavimai, kuriuose visi aukščiausias vietas užėmę sportininkai pagerino ne tik savo asmeninius sezono rezultatus ir tapo greičiausi pasaulio reitinge.

          Varžybos praėjo sklandžiai: dalyviai negailėjo gerų žodžių trasai ir organizatoriams, žiūrovai turėjo puikų renginį ir daug emocijų, o Europos greičio automodelių federacijos atstovai išreiškė didelį norą Čekiškėje surengti 2024 Europos greičio automodelių čempionatą. Tikimės, kad taip ir bus.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla