Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:13
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2378865
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SU SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA!
Ketvirtadienis, 2020 Gegužė 07 21:04
         SVEIKINAME respublikinio Borutaičių poezijos konkurso dalyves: Kamilę Orentaitę, Gabiją Ramoškaitę, Kamilę Rucevičiūtę (I g kl.) Ievą Kalčinskaitę, Gabrielę Zavadzkytę (6 kl.) Viktoriją Girniūtę (5 kl.). Visoms dalyvėms atsiųstos Garliavos Jonučių progimnazijos direktorės padėkos.
 
AKCIJA „LIETUVA SKAITO!“ 2020
Ketvirtadienis, 2020 Gegužė 07 21:01
  Get Adobe Flash player

Akcija  „Lietuva skaito!“ – tai gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, vykstantis visuomeninis renginys, kviečiantis dalintis skaitymo virusu ir laužyti su skaitymu susijusius stereotipus. Šią dieną akcijos rengėjai skatina lietuvius ir lietuviškai kalbančius pasaulio piliečius imti į rankas lietuvišką knygą ir skaityti kartu. 2020 m. akcijos šūkis: Atrask klasikus! Juk gera literatūra yra amžina. 

Dalyvaujame! Skaitome susikaupę, linksmai ir žaismingai!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laimutė Litvinskienė ir Laima Šukytė


LAST_UPDATED2
 
FIZINIO UGDYMO PAMOKŲ NUOTOLINIO MOKYMO GALIMYBĖS, SPRENDIMAI IR REZULTATAI
Pirmadienis, 2020 Gegužė 04 22:48

Fizinio ugdymo pamokos vyksta naudojant kelis skaitmeninės mokymo aplinkos būdus.  Su vienu įrankiu stebimas mokinių aktyvumas ir jų pasirinkta fizinio judėjimo veikla. Kitas įrankis naudojamas tikrinti mokinių teorines žinias - testo būdu. Visa informacija teikiama per TAMO. Pagalba dėl programėlių naudojimo suteikiama per mokinių facebook messenger grupes ir TAMO.  

Mokinių aktyvumas stebimas naudojant fizinio aktyvumo programą. Mokiniams pateiktos vertinimo taisyklės. Visi turi šią vertinimo lentelę. Per dvi savaites mokinys gauna 2 kaupiamuosius vertinimus iš kurių išvedamas vidurkis ir įrašomas į TAMO dienyną.

Klasės

2 balai

3 balai

4 balai

5 balai

6 balai

7 balai

8 balai

9 balai

10 balų

7 – 12 kl.

 

33 min.

54 min.

75 min.

96 min.

117 min.

138 min.

159 min.

180min.

5 – 6 kl.

 

15 min.

34 min.

55 min.

76 min.

97 min.

118 min.

139 min.

160 min.

 
Mokiniai pasirinkę norimą judėjimo rūšį (ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu) ir naudodamiesi telefonuose esančia programėle turi surinkti jiems skirtas aktyvaus judėjimo valandas. Kiekvieno mokinio rezultatas yra stebimas iš mokytojo asmeninės paskyros programėlės. Paskyroje mokytojas gali matyti mokinio tikslią judėjimo vietą, laiką, pasirinktą judėjimo rūšį, o kalendoriuje yra matomas fizinės veiklos aktyvumas.  Šiuos duomenis mato ir mokinys.Mokinių teorijos žinios tikrinamos su programa ,,Socrative Student“. Mokytojo paskyroje kuriamas testas, o mokiniams reikia nurodytu laiku prisijungti prie SocrativeStudent su Room name KRISTINA. Atliktų testų rezultatai saugomi mokytojo paskyroje. Gauti mokinių įvertinimai įrašomi į  TAMO dienyną. Mokinai savo rezultatus mato procentais, tačiau jie konvertuojami  į 10 balų sistemą.Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė K.Salinkienė

LAST_UPDATED2
 
FIZINIO AKTYVUMO IŠŠŪKIS ĮVEIKTAS!
Trečiadienis, 2020 Gegužė 06 18:20
  Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player

Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 8 ir I gimnazinės klasių mokiniai, negailėdami savo laiko ir jėgų, ryžosi priimti Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro skelbtą fizinio aktyvumo iššūkį “Karantinas nebaisus, aktyvumas mums svarbus!”. Mokiniai būrė savo komandas, rinkosi idėją, filmavo fizinio aktyvumo veiklas namuose, savo kieme, ir šiandien Jums pristato savo kūrybinius darbus. Kviečiame ne tik pasigrožėti darbais, bet ir palaikyti gimnazijos bendruomenės draugus atiduodant savo balsą už jų darbus. Balsuoti už mūsų gimnazijos mokinių darbus galite nuo gegužės 6 d. 10 val. iki gegužės 11 d. 17 val. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro Facebook tinklapyje. Todėl nieko nelaukite, spauskite ant nuorodos

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZXbo-cNa3HUJLqP3n04ZCUQpALQEwdpSPgWGtSSAaKa2wBw/viewform

 ir atiduokite savo balsą už mūsų gimnazijos komandas! ATMINKITE, LAIMI TIE, KURIE TURI DIDŽIAUSIĄ SAVOS BENDRUOMENĖS NARIŲ PALAIKYMĄ !!!


LAST_UPDATED2
 
KATINĖLIS MUR MUR
Pirmadienis, 2020 Gegužė 04 22:28
   

Gimnazijos mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai ir jų šeimų nariai, paskatinti gimnazijos psichologės Dalios Laurinavičienės ir mokytojos Daivos Aleknienės, dalyvavo Joniškio kultūros centro  iniciatyvoje – savo piešinukais iliustravo R. Tkač terapinę pasakėlę ,,Katinėlis Mur Mur“.  Vaikučiai patyrė teigiamų emocijų ne tik klausydami įgarsintos pasakos, bet ir galėjo pasidžiaugti pačių kurtomis iliustracijomis – mieli prisiminimai išliks ilgam.
LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/