Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:13
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1061
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1834645
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

TARPTAUTINĖ AKCIJA ,,16 AKTYVUMO DIENŲ PRIEŠ SMURTĄ“
Penktadienis, 2019 Gruodis 13 14:48
 

Šeimos santykių instituto kvietimu mūsų gimnazija lapkričio 25 d. – gruodžio 10 d. dalyvavo tarptautinėje akcijoje ,,16 aktyvumo dienų prieš smurtą“. Gimnazijos bendruomenei kiekvieną dieną buvo siūloma išbandyti iššūkius, kurie padeda pagarbiai bendrauti. Pradinių klasių mokiniai  laisvalaikį su šeima ir savo gerus darbus pavaizdavo piešiniuose, vyresni vaikai atsakė į klausimus pagal kiekvienos dienos iššūkį: kas yra pagarbus bendravimas, kokie būdai padeda nusiraminti, kai kyla stiprus pyktis, kaip rūpinasi savo fizine ir emocine sveikata, kokių labiausiai patikusių pagyrimų yra sulaukę iš kitų ir už ką patys pagirtų save. Iššūkius priimti buvo pasiūlyta ir gimnazijos mokytojams.

       Gimnazijos psichologė D. Laurinavičienė ir socialinė pedagogė I. Sinkevičienė 
PRIEŠKALĖDINIS SUSITIKIMAS SU MOKINIŲ TĖVELIAIS
Penktadienis, 2019 Gruodis 13 14:46
 

Gruodžio 12 dieną gimnazijoje vyko visuotinis mokinių tėvų susirinkimas. Kadangi artėja gražiausia metų šventė – Kalėdos, tai mokiniai tėvelius pasveikino  trumpa nuotaikinga programėle. 

Susirinkime  dalyvavo ir viešnia Nomeda Marazienė, VŠĮ lyderystės ekspertų grupės vadovė, konsultantė. Pranešėja kalbėjo apie emocinę kultūrą šeimoje ir bendruomenėje. Ji atkreipė tėvelių dėmesį, kokia svarbi emocinė kultūra asmeninėje ir tarpasmeninėje komunikacijoje. Kalbėdama apie tai ji rėmėsi įvairių tyrimų rezultatais.

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja L. Rutkauskienė pristatė pirmojo trimestro rezultatus, pasidžiaugė gerai besimokančiais, nepraleidinėjančiais pamokų mokiniais. Direktorius R. Saltonas aptarė kitus aktualius gimnazijos einamuosius klausimus ir visiems tėveliams palinkėjo susikalbėjimo šeimoje ir gražių artėjančių švenčių.


 
TARPTAUTINĖ KOVOS SU KORUPCIJA DIENA.
Antradienis, 2019 Gruodis 10 12:45
 

Gruodžio 9 d. gimnazijoje paminėta Tarptautinė kovos su korupcija diena. Idėjos autorė mokytoja Diana Tovtkevičienė ir II g. klasės mokiniai.
LAST_UPDATED2
 
Bendravome ir bendradarbiavome
Antradienis, 2012 kovas 06 12:10
       

         Mūsų mokyklos BMT-3 komandos iniciatyva kovo 5 d.  vyko seminaras – susitikimas su Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos mokytojų komanda. Svečiai pasidalino gerąja darbo patirtimi: „Pamokos uždaviniai, formulavimas ir įgyvendinimas pamokoje“ su mūsų mokyklos mokytojais. Kalbėta apie pamokos sėkmę, kuri labai priklauso nuo uždavinio formulavimo ir sėkmingo įvertinimo bei įsivertinimo pamokoje. Svečiai ne tik demonstravo savo pasiekimus, bet ir mums skyrė užduotis.
        Dar kartą įsitikinome, kiek daug galima pasisemti gerų idėjų bendraujant ir bendradarbiaujant.
Ugdymo skyriaus vedėja
Laimutė Rutkauskienė
LAST_UPDATED2
 
STARTUOJA MOKINIUS SVEIKATINANTIS PROJEKTAS
Pirmadienis, 2019 Gruodis 09 16:43
         Nuo gruodžio 12 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje startuos projektas „Vaikų švietimas ir praktinis mokymas fizinio, psichoemocinio sveikatinimo, socialinės gerovės kūrimo, sveiko ir aktyvaus gyvenimo ugdymo perspektyvoje“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014 – 2020 metų Europos Sąjungos Fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“. Šis projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su asociacija „Vyrų krizių centras“, Kauno kolegijos Medicinos fakultetu, labdaros ir paramos fondu „Nemuno krašto vaikai“, Kauno r. Vilkijos gimnazija, Kauno r. Zapyškio bei Ežerėlio pagrindinėmis mokyklomis, o numatoma projekto trukmė net iki 2021 m. birželio 15 d. Projekto įgyvendinimo metu 4 ir 6 klasių bei I ir III gimnazinių klasių mokiniams bus organizuojami 4 skirtingų temų (fizinė, psichoemocinė vaikų sveikata, asmeninis socialinis sėkmingumas, sveika gyvensena) praktiniai ir teoriniai mokymai, kuriuos ves Kauno kolegijos Medicinos fakulteto lektoriai. Planuojama, kad kiekvienas projekto dalyvis, 2 metų laikotarpyje, išklausys net 240 akademinių valandų teorinių ir praktinių mokymų.

LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/