Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:02
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1942618
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ!
Penktadienis, 2020 Vasaris 14 18:22
 

Vasario 14 d., Šv. Valentino dieną, gimnazijoje vyko Vasario 16–osios dienos minėjimas. Šventę pradėjo Mokinių tarybos atstovai kiekvieną gimnazijos bendruomenės narį pasitikdami, pasveikindami su šventėmis ir įsegdami širdelę su trispalvės spalvomis: geltona, žalia, raudona. Per pertraukas skambant patriotiškoms dainoms, pradinukai ir vyresnieji mokyklos mokiniai, taip pat ir mokytojai, pasipuošę pagal dres kodą ,,Geltona, žalia, raudona“ dalyvavo foto konkurse ,,Mano klasės trispalvė‘‘. Šis konkursas buvo skelbiamas Mokinių tarybos ,,Facebook‘‘ paskyroje, kurioje kiekvienas galėjo balsuoti už labiausią patikusią klasės nuotrauką. Laimėtojais tapo II g. klasės mokiniai. Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės dieną moksleiviai savo žinias patikrino protmūšyje ,,Mano Lietuva‘‘. Tarp 5-8 klasių geriausiai pasirodė 8 klasė, o tarp I-IV g. kl. – I g. klasės mokinių komanda. Visą savaitę prieš ją gimnazijos sporto salėje vyko Šv. Valentino dienos tinklinio varžybos, kuriose pirmąją vietą laimėjo I g. klasės komanda: Aurimas Žandaravičius ir Kamilė Petrauskaitė. 

DAR KARTĄ SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

MT narė Gabija Girlevičiūtė


LAST_UPDATED2
 
NETRADICINĖ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS PAMOKA MUZIEJUJE
Trečiadienis, 2020 Vasaris 12 22:12
 

Šiuolaikinis ugdymas grindžiamas nuostata, kad kiekvienas jaunas žmogus pasaulį už klasės sienų gali patirti kaip integralią mokymosi dalį, kuri pratęsia ar papildo klasės aplinkoje vykstantį mokymąsi.

Vasario 11 dieną lietuvių kalbos ir literatūros pamoka Ig. klasėje vyko Vilkijoje A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje - name, kuriame ryškiausią pėdsaką paliko garsiausias lietuvių tautosakininkas ir etnografas Antanas Juška. Jo sukaupti lietuvių liaudies dvasiniai turtai ir šiandien stebina savo gausa. A.Juškos amžininkai mini daugiau nei 70 000 senųjų lietuviškų žodžių žodyną, 7 000 dainų dainyną, apie 2 000 melodijų rinkinį dešimtis raštais mirgančių audinių, skrynių, šimtus senosios buities rakandų. „Čia, šioje vietoje, yra šaknys. Sienos, balkiai išlikę. Įsivaizduokit, mes čia sėdim, o čia yra sėdėjęs ir Vydūnas, ir Čiurlionis, ir Žmuidzinavičius, Dauguvietis, Valančius. Ir jie visi čia kažką paliko“, – sakė muziejaus įkūrėjas Arūnas Sniečkus.

Mokiniams patiko įtaigus muziejaus vadovo pasakojimas, nuoširdumas, pasiaukojimas darbui, kuris padeda mums geriau pažinti savo tautos šaknis.


Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Litvinskienė 
INFORMACIJA ABITURIENTAMS
Trečiadienis, 2020 Sausis 29 07:07
 
 
LAST_UPDATED2
 
Bendravome ir bendradarbiavome
Antradienis, 2012 kovas 06 12:10
       

         Mūsų mokyklos BMT-3 komandos iniciatyva kovo 5 d.  vyko seminaras – susitikimas su Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos mokytojų komanda. Svečiai pasidalino gerąja darbo patirtimi: „Pamokos uždaviniai, formulavimas ir įgyvendinimas pamokoje“ su mūsų mokyklos mokytojais. Kalbėta apie pamokos sėkmę, kuri labai priklauso nuo uždavinio formulavimo ir sėkmingo įvertinimo bei įsivertinimo pamokoje. Svečiai ne tik demonstravo savo pasiekimus, bet ir mums skyrė užduotis.
        Dar kartą įsitikinome, kiek daug galima pasisemti gerų idėjų bendraujant ir bendradarbiaujant.
Ugdymo skyriaus vedėja
Laimutė Rutkauskienė
LAST_UPDATED2
 
FILMO ,,GULAGO PARTIZANAI“ PRISTATYMAS
Trečiadienis, 2020 Sausis 22 19:26
 

Sausio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko knygos ir trumpametražinio dokumentinio filmo „Gulago partizanai“ pristatymas. Knyga ir filmas skirti 1953-1955 m. Norilsko, Vorkutos ir Kengyro lagerių kalinių sukilimų istorijai, papasakotai pačių dalyvių lūpomis. Nors šie sukilimai buvo žiauriai numalšinti, autorių Pauliaus Saudargo ir Godos Krukauskienės teigimu, jaunimui reikia didvyrių ir herojų. Net jei tai liūdnos istorijos didvyriai.  Knyga ir dokumentinis filmas – apie niekada nepasibaigusią Laisvės kovą, apie sukilimus Gulage, kur pirmose gretose stovėjo lietuviai ir ukrainiečiai.

LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/