Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 10:59
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1009
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1687468
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Meninio skaitymo konkursas Čekiškėje
Antradienis, 2011 Vasaris 15 08:39
 
image001
image001
image002
image003
image004

Sausio 28 d. pavakarę nepaisydami šalto oro, slidaus kelio bei puolančio gripo Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai rinkosi į tradicinį 5-12 kl. mokinių Meninio skaitymo konkursą. Kol konkurso dalyviai kaupė drąsą, ruošėsi, 10 kl. mokiniai pradėjo renginį literatūriniu montažu apie Lietuvą ir gimtąją kalbą. Kai renginio vedėjos Kristina Ročkutė ir Monika Šukauskaitė pristatė viešnią Ireną Štilpaitę, mėgėjų teatro „VIZIJA“ režisierę, paaiškėjo, jog ji atsivežė ir tris šio teatro artistus bei ... „Šokantį žmogeliuką“. Svečiai linksmu pasirodymu publiką užkariavo akimirksniu.

Po 10 kl. mokinių literatūrinio montažo bei svečių pasirodymo prasidėjo konkursas. Jaudulio buvo daug. Jaunesnieji konkurso dalyviai visus sužavėjo paprastumu, natūralumu, nuoširdumu, vyresnieji drąsiau improvizavo, demonstravo vidinę laisvę bei lengviau susidorojo su sceniniu jauduliu. Konkurso dalyviai, skaitydami prozos bei poezijos kūrinius, stengėsi savo talentu sužavėti bei įtikinti ne tik žiūrovus, bet ir vertinimo komisiją, kuriai vadovavo gerbiama viešnia I. Štilpaitė.

Kol vertinimo komisija tarėsi, mūsų renginio svečiai Mantas Bartuševičius ir Tomas Reizgys griebė į rankas gitarą ir mokyklą užliejo galinga linksmų balsų banga, nes šie vaikinai į muzikinius žaidimus įtraukė visus – dalyvius, vedėjus, žiūrovus.

Po ilgų svarstymų komisija pirmąją vietą 5-8 kl. grupėje skyrė Agnei Bakanaitei (7 kl.), 9-12 kl. – Ievai Berštautaitei (12 kl.). Labai nedaug iki pergalės pritrūko Sonatai Ramanauskaitei (6 kl.) ir Laimutei Bričkutei (10 b kl.), jos užėmė II vietą savo amžiaus grupėje. Mangirdas Kasperavičius (11 kl.) – vienintelis konkurse dalyvavęs vaikinas – liko trečias, trečioji liko ir Rugilė Krasauskaitė (5 kl.). Visi I-III vietų laimėtojai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Smagu vėl ir vėl mintimis grįžti į penktadienio vakarą. Džiugu, kad šis konkursas tapo ne tik įdomiu, naudingu, bet ir linksmu renginiu visiems į jį atvykusiems.  Sveikiname nugalėtojas – Agnę, Ievą – ir linkime joms sėkmės rajono Meninio skaitymo konkurse. Tikimės, kad Meninio skaitymo konkurso tradicijos mūsų mokykloje gyvuos dar ilgai ir kasmet suburs tuos, kurie brangina ir vertina knygas bei gimtąjį žodį...

 
 
Renginio organizatorė                                                 Adrija Aurylaitė 
LAST_UPDATED2
 
Istorijos pamoka su Kauno rajono meru
Pirmadienis, 2011 Vasaris 07 10:48
 
image001
image001

   Šių metų sausio 14 d. Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinėje mokykloje svečiavosi Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Merą pasitikome su eilėmis apie Lietuvą ir sausio 13 – ąją bei nuostabiomis dainomis, kurias mums dainavo dvyliktos klasės merginos: Eglė Mockevičiūtė, Simona Aniulytė, Raminta Praškevičiūtė, Ieva Berštautaitė ir Rita Demeniutė. Po šilto Kauno rajono mero sutikimo, žodį tarė mokyklos direktorius R. Saltonas, kuris pristatė merą mokiniams. V. Makūnas vienuoliktos bei dvyliktos klasės mokiniams vedė istorijos pamoką apie Kauno rajoną. Jis supažindino su Kauno rajono kultūros paveldo objektais, ekonomikos plėtra, įvykdytais 2010 metų savivaldybės planais bei ateities vizijomis. Išsamiai pateikė įvykdytų planų rezultatus bei, kaip pats Kauno rajono meras teigė, mūsų mokyklos mokiniams pirmiesiems atskleidė 2011-2013 metų veiklos planus. V. Makūnas, norėdamas patikrinti mokinių žinias apie Kauno rajoną, pateikė klausimų, už kurių teisingą atsakymą dovanojo knygų - „ Kauno rajono gamta ir kultūros paveldas“. Laikas bendraujant su meru stulbinamai greitai prabėgo. Visi mokiniai liko sužavėti jo paprastumu bei komunikabilumu. Visi kartu įsiamžinome nuotraukoje su Kauno rajono meru. Baigdamas savo istorijos pamoką, V. Makūnas ragino moksleivius didžiuotis tuo, jog jie gyvena Kauno rajone, ir drąsiai sakyti - „Aš džiaugiuosi, jog esu Kauno rajono gyventojas bei neatsiejama jo dalelė“.

LAST_UPDATED2
 
NAUJAMETINIAI KARNAVALAI
Pirmadienis, 2011 Sausis 24 09:04
 
image002
image002
image004
image006
image008
image010
image012
image014
image016
image018
image020
image022
image024

   Mūsų mokyklos bendruomenė kasmet laukia gražiausios metų šventės - Kalėdų. Ypač jų laukia mokiniai, nes mokykla pasipuošia šventiniais akcentais, o netrukus ir pats mėgstamiausias mokinių renginys – Naujametinis karnavalas. Jam ruošiamasi iš anksto. Vienuoliktokai šventiškai išpuošia mokyklos sporto salę, o dešimtokai – rėmėjų dovanotą žaliaskarę eglę.
   Visus mažiausius mokinukus karnavalas sukvietė dar gruodžio 23 d. 1-4 klasių mokinius linksmino du zuikučiai ir išmintingasis, stebuklingasis kopūstas, kuris pildė zuikučių norus. Na, o netrukus kur buvęs, kur nebuvęs prie jų prisijungė ir vaikų lauktas Kalėdų senelis su gausybe dovanėlių. Visi kartu siautė, šoko, dainavo, deklamavo, netgi skaičiavo. Po dvi valandas trukusio linksmo susitikimo mokiniai Kalėdų senelį išlydėjo atsisveikindami iki kitų metų.
   Gruodžio 27 d. karnavalas sukvietė 5-7 klasių mokinius. Visi buvo pakviesti į cirko areną, kur savo sugebėjimus demonstravo meškos ir jų dresiruotojai, tigrai ir kiti žvėrys, gimnastai, sunkumų kilnotojai. Na, o kaip ir įprasta cirke, geros nuotaikos nestokojo klounai.
   Tos pačios dienos vakare įvyko 8-12 klasių mokinių karnavalas. Jame visi mokiniai, mokytojai ir svečiai keliavo laike. Karnavalo vedėjai dvyliktokai sukūrė laiko mašiną, todėl vakaro dalyviai apsilankė Egipte, Graikijoje, stebėjo viduramžių gyvenimą, aplankė Elvio Preslio laikus ir net žvilgtelėjo į ateitį.
LAST_UPDATED2
 
Sausio 13 –oji Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinėje mokykloje
Pirmadienis, 2011 Sausis 24 09:11
 
image002.jpg
image004.jpg
image006.jpg
image008.jpg
image010.jpg
image012.jpg

   Sausio 13-oji – diena, parodžiusi visam pasauliui lietuvių tautos ryžtą savo gyvybės kaina apginti Lietuvos valstybės nepriklausomybę. Laisvė – pirmasis ir tikrasis tautos laimės ir gerovės šaltinis. Lietuvių tautos laisvė išpirkta tauriausių ir geriausių Lietuvos vaikų gyvybėmis. Jiems mes esame dėkingi, kad augame laisvi. Galime kurti ir tobulėti, puoselėti savo kalbą, papročius ir kultūrą. 
   Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos bendruomenė jau trečius metus iš eilės Laisvės gynėjams atminti ir juos pagerbti mokyklos kiemelyje sausio 12 d. 18 val.uždega atminimo laužą. Šių metų laužą uždegė skautės nešinos fakelais. Įsusirinkusius mokytojus, mokinius ir miestelio bendruomenės narius kreipėsi ir prisiminimais pasidalino mokyklos direktorius Ričardas Saltonas. Mokyklos skautai ir visi dalyviai dainavo laisvės dainas. Trumpą istorijos ir pilietiškumo pamoką pravedė istorijos mokytoja Eglė Simonaitienė. Tylos minute pagerbtas Laisvės gynėjų atminimas. Prie laužo susirinko apie šimtas čekiškiečių iš kurių jauniausisi dalyvei – šešeri. Ilgai dar netilo dainos, žaidimai, visi susirinkusieji vaišinosi karšta arbata.
   Sausio 13 renginiai skirti Laisvės gynėjų dienai mokykloje pradėti pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Jos metu mokiniai su mokytojais ant kiekvienos kabineto, koridoriaus palangės padėjo ir uždegė žvakeles už laisvę kritusiems atminti. Akcija truko 10 min. Klasės valandėlių metu visi 1-12 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Jos vardas Lietuva” ir stebėjo Lietuvos nacionalinės televizijos transliuojamą pilietiškumo pamoką. O antros pamokos pradžioje mokiniai kartu su mokytojais apjuosė rankomis mokyklą, parodydami savo vienybę ir solidarumą. Penktos ir šeštos pamokos metu mokiniai dar kartą prisiminė Sausio 13 įvykius prie radijo ir televizijos, Lietuvos parlamento, stebėdami dokumentinį filmą ,,Sausio 13”.
   Šiandien mes lenkiame galvas prieš Lietuvos Laisvės gynėjus ir žavėdamiesi jų žygiais visam pasauliui skelbiame, kad visomis jėgomis ginsime Tėvynę. Tauta bus gyva tol, kol jos vaikai savo širdyse nešios nors vieną meilės kibirkštį Tėvynei.
Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Dalė Krasauskienė
 

LAST_UPDATED2
 
Nepirk Kalėdų – susikurk
Antradienis, 2011 Sausis 04 15:47
 
image001
image001
image003
image005
image007
image009
image011
image013
image015
image017

   Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos tiksliųjų ir gamtos mokslų bei menų, technologijų ir kūno kultūros metodinė grupė, prisidėdama prie ekologinių idėjų sklaidos, inicijavo kūrybinių darbų konkursą ,,Nepirk Kalėdų – susikurk“. Konkurso pagrindinė idėja buvo pagaminti orignalią menišką Kalėdinę eglutę iš antrinių žaliavų, įvairių buitinių atliekų ar kt., kas paskatintų atkreipti mokinių dėmesį į ekologinę atliekų problemą, sudarant sąlygas antrines žaliavas panaudoti kūrybiniame procese.
Visos sukurtos eglutės papuošė šventinę mokyklos erdvę, o Naujametinių karnavalų metu buvo apdovanoti konkurso dalyviai ir nugalėtojai.


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/