Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:02
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1157
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2173189
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

LIETUVIŲ KALBOS DIENOS 2020
Antradienis, 2020 kovas 10 11:07
  

Jau penktą kartą vasario 16 d. – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Mūsų gimnazijoje vasario 27 – kovo 6 dienomis vyko renginiai, skirti lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, lietuvių kalbą, literatūrą ir kultūrą puoselėjusioms asmenybėms. 

Vasario 27 dieną 8 ir I g. klasės mokiniai dalyvavo K. Borutos kūrinių garsiniuose skaitymuose ,,Ir aš esu išdidus, kad esu savo krašto žmogus...“ , kurie skirti K. Borutos 115 - osioms metinėms ir Kauno rajono 65 - osioms metinėms paminėti. 

Vasario 28 dieną gimnazijos bendruomenės nariai, norintys pagerbti savo kalbą  ir patikrinti rašybos žinias, dalyvavo projekte – Nacionalinis diktantas. Lietuvių kalbos kabinete 15  mokinių, mokytoja Jovita ir psichologė Dalia rašė Birutės Jonuškaitės tekstą „Milinė“. Geriausiai sekėsi Deividui Žandaravičiui, Beatai Dimaitei (III g. kl.), Kotrynai Kaminskaitei bei Gabijai Ramoškaitei (I g. kl.).

Kovo 2 dieną į popietę, skirtą Pauliaus Širvio 100-mečiui paminėti, atvyko  Aldona Radčenko su sūnumi Andriumi iš Raseinių kultūros centro. Jie dovanojo savo poeziją ir muziką, visuomet sušildančią sielą žmogaus, kuris jos nori.

Kovo 3 dieną pristatyta tautodailininko Jono Klizo prieverpsčių paroda. 

Kovo 4 dieną II g klasės mokiniai Akvilė Kačiulytė, Indrė Vičiūnaitė, Povilas Šukauskas, Enrikas Totilas sakė viešąsias kalbas „Laiškai gimtajai kalbai“. 

Kovo 6 dieną mokinės: Evelina Ramanauskaitė, Gabrielė Zavadzkytė (6 kl.), Gabija Girlevičiūtė, Akvilė Kačiulytė, Gabija Laurinavičiūtė (II g. kl.) ir Mira Miakiševa (IV g. kl.) dalyvavo respublikiniame etnokultūros konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“ Kauno tautinės kultūros centre.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laima Šukytė ir Laimutė Litvinskienė


 
DRAUGIŠKOJI SEU OLIMPIADA „DRAMBLYS“
Antradienis, 2020 kovas 10 11:02
 

Kovo 2-5 dienomis 5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo Draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje „Dramblys“. Šiemet į olimpiadą regisravosi daugiau nei 1000 mokytojų/auklėtojų iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų! Kaip sekėsi "Dramblinėti“ mūsų gimnazijos penktokams ir šeštokams? Danguolė Bradūnienė, 5 klasės vadovė: ,,užduotys buvo suprantamos, provokuojančios diskusijas, po kurių mokiniai išeidavo susimąstę. Dėkinga už galimybę vaikams pasigilinti ir suprasti savo jausmus, mokytis bendrauti, spręsti iškilusias problemas“. Laimutė Litvinskienė, 6 klasės vadovė: ,,užsiėmimai šeštokus skatino susimąstyti, analizuoti, ieškoti sprendimo būdų, patarti, išklausyti, suprasti save ir aplinkinius. Turėjau galimybę geriau pažinti savo mokinius. Nepakartojamos akimirkos“.
 
ŠIMTADIENIS ,,67-OJI MAFIJOS KRONIKA“
Antradienis, 2020 kovas 03 20:52
 

 
Antradienis, 2020 kovas 03 21:02
 
 
UŽGAVĖNĖS
Antradienis, 2020 kovas 03 20:40
 

Kaip ir visi lietuviai, vasario 25-tą Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai vijo žiemą. Prie gimnazijos degė laužas, vaikai šoko, dūko ir triukšmavo. Vieni norėjo žiemą išvyti, o kiti prišaukti. Nors Morė buvo sudeginta, bet kartu su pelenais pradėjo kristi snaigės ir visiems buvo dar daugiau džiaugsmo. Gal ateityje reikia žiemą vyti atsargiau, nes pamiršim kaip statyti sniego senį?


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/