Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:41
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1941686
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ – 2019
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:54
 

Lapkričio 11-15 dienomis vyko Šiaurės šalių literatūros savaitė. Tai tradicinė šviesos ir knygos šventė, primenanti mums senąją pasakojimų tradiciją, suteikianti mokinius supažindinti su Šiaurės šalių literatūra. Šių metų savaitės tema – ,,Šventės Šiaurės šalyse“. Šviesos ir žodžio šventė – kūrinio skaitymas balsu.

5-6 klasės mokiniai skaitė ištrauką iš Astridos Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“, skyrių „Pepė švenčia gimtadienį“. Pepė Ilgakojinė – spalvinga ir maištinga mergaitė, sau susikurianti gyvenimą, kuriame viskas turi būti pramuštgalviška ir smagu. Šiame pasakojime dalyvavome gimtadienio šventėje, surengtoje Pepės stiliumi, kurioje kartu Tomis, Anika, arklys ir ponas Nilsonas. Būnant su Pepe visada nutinka kas nors įdomaus!

7, I ir II gimnazijos klasių mokiniai skaitė ištrauką iš Josteino Gaarderio knygos „Sofijos pasaulis“ , skyrių „Šventė sode“ apie 14-metę Sofiją, kuri vieną dieną gauna paslaptingą laišką. Jį parašė   filosofas Alberto Knox, ir tai, pasirodo, įvadinio filosofijos kurso laiškais pradžia. Kartu su Sofija ir Alberto susipažįstame su didžiaisiais filosofijos klausimais.

„Literatūros savaitės idėja yra tokia paprasta, kokia tik gali būti, tačiau jausmas, kai daugiau nei 2000 entuziastingų žmonių prisideda prie jos organizavimo įvairiausiuose Šiaurės ir Baltijos kampeliuose, yra tiesiog magiškas!" - sako Anna Berg, šių metų projekto vadovė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimutė Litvinskienė

LAST_UPDATED2
 
SUSITIKIMAS SU KAUNO DRAMOS TEATRO AKTORIAIS
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:52
 

Lapkričio 13 d. mūsų gimnazijoje viešėjo Kauno dramos teatro aktoriai. Jie susitiko su trečios ir penktos klasės mokiniais. Aktoriai atskleidė mokiniams daug teatro paslapčių: parodė mažą teatro sceną, jos apšvietimą, paaiškino, kaip kuriami teatro drabužiai. Mokė vaikus, kaip suvaidinti vieną ar kitą personažą, pritaikant balsą, veido mimiką, kūno judesius.
Mokiniai uždavė aktoriams klausimų  ir labai džiaugėsi įdomiu susitikimu.

Diana Korsakienė pradinių klasių mokytoja

LAST_UPDATED2
 
KRIKŠTYNOS
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:42
 

Lapkričio 8 d. mokykloje vyko linksmos devintokų krikštynos, kurių tema – „Devintasis dešimtadienis“. Dvyliktokai, pasitelkę savo kūrybines galias ir beribę fantaziją, persirengę 80 – ųjų kostiumais, sugalvojo daug šmaikščių užduočių ir netikėtų rungčių: pagalvių mūšis, šokiai ant laikraščių išlaikant pusiausvyrą, citrinos valgymas. Devintokai puikiai atliko užduotis, pademonstruodami savo sumanumą, stiprumą, ištvermingumą, prisiekė būti ištikimiausiais, pareigingiausiais gimnazistais. Vakarą užbaigėme  nuotaikingais šokiais.

K. Kačiulytė IV g. kl.


 
EDUKACINĖ PAMOKA ,,VANDENS TARŠA IR ŠALINIMO BŪDAI"
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:43
 
I g gimnazijos klasės mokiniai lankėsi Vilkijos vandens valymo įrenginių stotyje. Susipažino su darbo specifika, apžiūrėjo valymo įrenginius.
LAST_UPDATED2
 
KONFERENCIJOJE PRISTATYTI ČEKIŠKĖS APYLINKĖS SAKRALAI
Ketvirtadienis, 2019 Lapkritis 07 17:08

Lapkričio 6 dieną vyko Kauno r. mokyklų moksleivių konferencija „Kauno regiono sakralios vietos“, kurios tikslas – kūrybiškai paminėti 2019 Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtus Laikinosios Sostinės atminimo metus, bei įgyti žinių apie Kaune regione, esančias sakralias vietas. Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Adrijus Radzevičius (8 kl.) ir Nedas Leskauskas (7 kl.). Mokinių pranešimo tema - „Čekiškės Švč. Trejybės parapijos sakralinės vietos“.

Mokiniams padėjo paruošti mokytojos Laimutė Litvinskienė ir Jovita Girniuvienė. Džiaugiamės aktyvia mūsų mokinių veikla garsinant mokyklos vardą rajoniniuose renginiuose.


 
LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/