Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:06
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1046
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1786840
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Antradienis, 2019 Rugsėjis 24 15:44
 

Kauno rajono mokinių fotografijos konkurso ,,Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“ nugalėtojas: VIKTORIJĄ BATVINYTĘ 7-9 klasių tarpe laimėjus II-ąją vietą, mokytoja Dalė Keliauskienė ir LAURĄ SIMONAITYTĘ 10-12 klasių tarpe laimėjus III-ąją vietą, mokytoja Eglė Simonaitienė.
 
MOKSLEIVIŲ SĄSPIETIS
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 23 15:03
  Get Adobe Flash player

Prisidėdama prie „Darom“ akcijos, skirtos Pasaulinei aplinkos tvarkymosi dienai (World Cleanup Day), rugsėjo 20 d. Mokinių taryba inicijavo sąspietį (flashmob‘ą), kurio metu mokiniai, kartu su mokytojais 12:00 val. susikibo rankomis, ,,darė bangą“ ir sušoko masinį šokį, skirtą aplinkai, gamtai ir švarai. Taip gimnazijos bendruomenė parodė, kad prisideda prie mūsų planetos išsaugojimo. 

MT narė Greta Dovidaitytė


LAST_UPDATED2
 
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 19 14:06
 
 
KULTŪROS PASAS. PIRMOJI PAŽINTIS SU MAIRONIU
Šeštadienis, 2019 Rugsėjis 21 17:14
 

Tikriausiai Lietuvoje nerastume žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie mūsų žymųjį poetą Maironį. Mes, aštuntokai, taip pat galėjome plačiau susipažinti su poeto gyvenimu ir kūryba apsilankę jo muziejuje Kaune. Per literatūros pamoką mes skaitėme ir aptarinėjome Maironio baladę ,,Jūratė ir Kastytis“, kuri parašyta pagal to paties pavadinimo sakmę. Todėl mokytojai Laimai Šukytei pasiūlius vykti į pamoką Maironio muziejuje, mes sutikome. Čia mes ne tik apžiūrėjome poeto namus, pamatėme daug jo asmeninių daiktų, bet daugiau sužinojome apie mūsų žymiojo  klasiko gyvenimą ir kūrybą. Čia taip pat teko prisiminti skaitytą baladę ,,Jūratė ir Kastytis“. Mes tapome aktoriais ir įsikūnijome į vieną ar kitą šios baladės personažą. Kiekvienas galėjome parodyti savo aktorinius sugebėjimus.

Išvyka visiems patiko. Tai buvo pirmoji didesnė pažintis su poetu. Kai kurias žinias mes galėsime pritaikyti ir vyresnėse klasėse.


8 klasės mokinė Skaistė Navasaitytė


 
MT SAVANORYSTĖS MOKYMAI
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 19 13:54
 

Rugsėjo 18 dieną vėl kalbamės. Šį kartą – apie savanorystę. Kas yra savanorystė, nuo kokio amžiaus galima savanoriauti, kokios savybės ir vertybės ugdomos savanoriaujant? Šiais ir kitais klausimais bei sava patirtimi dalinamės su jau dvejus metus LJS ,,Žingsnis” savanoriaujančiu gimnazijos MT pirmininku Deividu. 

MT koordinatorė Dalė Keliauskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/