Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:53
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1046
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1786834
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

KAMPANIJA “ EISMO GYVATĖLĖ“
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 30 10:17
 

Žaidimas „Eismo gyvatėlė“- tai kampanija pradinių klasių mokiniams, skatinanti siekti švaresnės ir sveikesnės aplinkos išsaugojimo, skatinanti moksleivius ir jų tėvelius rinktis darnų keliavimo į mokyklą būdą- keliauti pėsčiomis ar visuomeniniu transportu. Mūsų gimnazijos pradinukai yra nuolatiniai šio žaidimo dalyviai. Šiais mokslo metais žaidimas vyko  rugsėjo 16 -27 dienomis. Vaikai už darnų atvykimą į mokyklą rinko taškus ir kiekvienos dienos rezultatus klijavo ant gyvatėlės plakato. Už aktyvų dalyvavimą vaikų laukė prizai. 

Nors žaidimas yra paprastas, tačiau puikiai formuoja sampratą apie sveikesnę aplinką, oro taršą, bei judėjimo naudą sveikatai. Tikimės, kad darnaus keliavimo įgūdžiai vaikams išliks iki mokslo metų pabaigos.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jolanta Žėglevičienė


 
1 – 4 KLASIŲ PROJEKTAS „UŽSIAUGINK DRUGELĮ PATS“
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 30 10:16
 

Patys nuostabiausi dalykai vyksta gamtoje! Stebėdami ir tyrinėdami ją mes daug pamatome ir sužinome. O vaikams stebėti ir atrasti ypač įdomu.

Nuo rugsėjo 16 d. mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Užsiaugink drugelį pats“. Jo tikslas- stebėti drugio metamorfozę- lėliukės virsmą suaugėliu.

Kiekvienoje klasėje buvo stebimos po 3 tropinių drugių lėliukės. Vaikai stengėsi joms sudaryti kuo palankesnes sąlygas: kasdien drėkino orą, stengėsi netriukšmauti. Lėliukių pasikeitimus fiksavo stebėjimo kalendoriuje. Netrukus lėliukės plyšo ir pasirodė gražuoliai drugiai. Vaikai stebėjosi, kaip  tokiuose mažuose „nameliuose “ telpa tokie dideli „gyventojai“! Nors drugelių gyvenimas trumpas, tačiau mitas, kad šie gyvena tik vieną dieną, buvo paneigtas. Dalyvaudami šiame projekte vaikai suprato, koks trapus ir pažeidžiamas yra mus supantis pasaulis. Ir kiek daug prie šio pasaulio išsaugojimo gali prisidėti kiekvienas iš mūsų.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jolanta Žėglevičienė


 
PAMOKA APIE J. TUMĄ – VAIŽGANTĄ I GIMNAZIJOS KLASĖJE
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 26 20:52
 

Šiuos metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs J. Tumo - Vaižganto metais, šiemet minime jo 150-ąsias gimimo metines. Taigi kuo mūsų laikmečio žmogui ši istorinė asmenybė galėtų būti įdomi, aktuali?

Į šį klausimą  mums, I gimnazijos klasės mokiniams (mokytoja L. Litvinskienė), padėjo atsakyti bibliotekoje vykusi pamoka “Laimės ieškojau kitiems,o tapau laimingu pats“ ir knygų paroda. Bibliotekininkė supažindino su svarbiausiais, įdomiausiais  kunigo, rašytojo, spaudos darbuotojo, literatūros istoriko, pedagogo, visuomenės veikėjo J. Tumo - Vaižganto biografijos faktais, žiūrėjome mokinių parengtą vaizdinę medžiagą.

Visi įdėmiai klausėmės, atsakinėjome į užduotus klausimus, diskutavome apie Vaižgantą kaip asmenybę ir prasmingai praleidome laiką.


Kotryna Kaminskaitė, I g. kl.


LAST_UPDATED2
 
EUROPOS KALBŲ DIENA
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 26 20:52
 

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje minima Europos kalbų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę. Tikslas – skatinti toleranciją ir sąmoningumą kitų kalbų ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir paraginti bet kokio amžiaus žmones mokytis kalbų.

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais ir edukacinėmis pamokėlėmis. Kad mokykloje šventė, matėsi jau einant koridoriais pro papuoštas kalbų kabinetų duris: plakatai, emblemos kvietė prisiminti, kad kalbos „atrakina bet kurias duris“. O už kabinetų durų vyko netradicinės lietuvių, anglų ir rusų kalbos pamokos. 5 ir 7 klasės mokiniai pildė teminius užduočių lapus, o 6, I ir II gimn. klasių mokiniai, pažiūrėję vaizdinę medžiagą, dalinosi įspūdžiais ir pristatė magnetukų, parvežtų iš kelionių po Europą, parodą, klausėsi dainų užsienio kalbomis.

Ne veltui sakoma, kad kalba – langas į pasaulį: ji atveria duris bendravimui, keliavimui, darbo vietai ir kultūriniam išprusimui.

 

L. Litvinskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja


 
RUGSĖJO 23 DIENA - LIETUVOS ŽYDŲ GENOCIDO AUKŲ ATMINIMO DIENA
Antradienis, 2019 Rugsėjis 24 15:46
 

Rugsėjo 23 dieną septintos klasės mokiniai minėjo Žydų genocido aukų atminimo dieną. Per tikybos ir etikos pamoką, lydimi mokytojų L. Litvinskienės ir L. Berštautienės, vykome į Čekiškės miestelio centrą: stebėjome išlikusius senuosius žydų namus, sinagogą. Pasiklausę mokytojų pasakojimų, praturtinome savo žinių bagažą apie Čekiškės miestelio žydų gyvenimą iki 1941 metų. Mes labai nustebome,  kad toks mažas miestelis kaip Čekiškė turėjo smuklę, restoraną,  fotoatelje, banką ir netgi apie 20 parduotuvių!  Deja,  1941 metų rugpjūtį Čekiškės žydai pateko į Vilkijos getą ir visi  sušaudyti Pakarklės miške, prie Jaučakių kaimo. 

Pamokos pabaigoje ėjome į kapines ir  uždegėme žvakutę ant Juozo Daugirdo kapo, kuris išgelbėjo gyvybę žydaitei Lilijanai. Žydų gelbėtojai – ryžto ir kilnumo pavyzdys.

 

Skaistė Žuklevičiūtė, 7 kl


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/