Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:15
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1042
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1775453
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

DOERS PATIRČIŲ AKADEMIJA
Pirmadienis, 2019 Spalis 07 16:33
 

Spalio 1 dieną mūsų gimnazijoje vyko projektas DOERS Patirčių akademija. Tai projektas, skirtas 9-12 klasių Kauno miesto ir rajono moksleiviams. Jo tikslas - padėti jauniems žmonėms ugdyti socialinius įgūdžius, planuoti savo gyvenimą ir karjerą. Šiame projekte dalyvavo aktyviausi mūsų gimnazijos 8 ir I-IV klasių moksleiviai. Mes užsiėmėme įvairia veikla, žaidėme žaidimus, kurie ugdo kūrybingumą, mąstymą, reakciją, komandinį bendravimą. Šis projektas mums labai patiko - patyrėme daug juoko ir neapsakomų įspūdžių.

Visi užsiėmime dalyvavę moksleiviai džiaugiasi, kad turėjo galimybę sudalyvauti įdomiame projekte. Todėl nuoširdžiai dėkojame organizatoriams.

 

II gimnazijos klasės mokinė Gabija Laurinavičiūtė


 
KAMPANIJA “ EISMO GYVATĖLĖ“
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 30 10:17
 

Žaidimas „Eismo gyvatėlė“- tai kampanija pradinių klasių mokiniams, skatinanti siekti švaresnės ir sveikesnės aplinkos išsaugojimo, skatinanti moksleivius ir jų tėvelius rinktis darnų keliavimo į mokyklą būdą- keliauti pėsčiomis ar visuomeniniu transportu. Mūsų gimnazijos pradinukai yra nuolatiniai šio žaidimo dalyviai. Šiais mokslo metais žaidimas vyko  rugsėjo 16 -27 dienomis. Vaikai už darnų atvykimą į mokyklą rinko taškus ir kiekvienos dienos rezultatus klijavo ant gyvatėlės plakato. Už aktyvų dalyvavimą vaikų laukė prizai. 

Nors žaidimas yra paprastas, tačiau puikiai formuoja sampratą apie sveikesnę aplinką, oro taršą, bei judėjimo naudą sveikatai. Tikimės, kad darnaus keliavimo įgūdžiai vaikams išliks iki mokslo metų pabaigos.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jolanta Žėglevičienė


 
EUROPOS KALBŲ DIENA
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 26 20:52
 

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje minima Europos kalbų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į žemyno kalbų įvairovę. Tikslas – skatinti toleranciją ir sąmoningumą kitų kalbų ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir paraginti bet kokio amžiaus žmones mokytis kalbų.

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje – su dainomis, žaidimais ir edukacinėmis pamokėlėmis. Kad mokykloje šventė, matėsi jau einant koridoriais pro papuoštas kalbų kabinetų duris: plakatai, emblemos kvietė prisiminti, kad kalbos „atrakina bet kurias duris“. O už kabinetų durų vyko netradicinės lietuvių, anglų ir rusų kalbos pamokos. 5 ir 7 klasės mokiniai pildė teminius užduočių lapus, o 6, I ir II gimn. klasių mokiniai, pažiūrėję vaizdinę medžiagą, dalinosi įspūdžiais ir pristatė magnetukų, parvežtų iš kelionių po Europą, parodą, klausėsi dainų užsienio kalbomis.

Ne veltui sakoma, kad kalba – langas į pasaulį: ji atveria duris bendravimui, keliavimui, darbo vietai ir kultūriniam išprusimui.

 

L. Litvinskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja


 
1 – 4 KLASIŲ PROJEKTAS „UŽSIAUGINK DRUGELĮ PATS“
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 30 10:16
 

Patys nuostabiausi dalykai vyksta gamtoje! Stebėdami ir tyrinėdami ją mes daug pamatome ir sužinome. O vaikams stebėti ir atrasti ypač įdomu.

Nuo rugsėjo 16 d. mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Užsiaugink drugelį pats“. Jo tikslas- stebėti drugio metamorfozę- lėliukės virsmą suaugėliu.

Kiekvienoje klasėje buvo stebimos po 3 tropinių drugių lėliukės. Vaikai stengėsi joms sudaryti kuo palankesnes sąlygas: kasdien drėkino orą, stengėsi netriukšmauti. Lėliukių pasikeitimus fiksavo stebėjimo kalendoriuje. Netrukus lėliukės plyšo ir pasirodė gražuoliai drugiai. Vaikai stebėjosi, kaip  tokiuose mažuose „nameliuose “ telpa tokie dideli „gyventojai“! Nors drugelių gyvenimas trumpas, tačiau mitas, kad šie gyvena tik vieną dieną, buvo paneigtas. Dalyvaudami šiame projekte vaikai suprato, koks trapus ir pažeidžiamas yra mus supantis pasaulis. Ir kiek daug prie šio pasaulio išsaugojimo gali prisidėti kiekvienas iš mūsų.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Jolanta Žėglevičienė


 
PAMOKA APIE J. TUMĄ – VAIŽGANTĄ I GIMNAZIJOS KLASĖJE
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 26 20:52
 

Šiuos metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs J. Tumo - Vaižganto metais, šiemet minime jo 150-ąsias gimimo metines. Taigi kuo mūsų laikmečio žmogui ši istorinė asmenybė galėtų būti įdomi, aktuali?

Į šį klausimą  mums, I gimnazijos klasės mokiniams (mokytoja L. Litvinskienė), padėjo atsakyti bibliotekoje vykusi pamoka “Laimės ieškojau kitiems,o tapau laimingu pats“ ir knygų paroda. Bibliotekininkė supažindino su svarbiausiais, įdomiausiais  kunigo, rašytojo, spaudos darbuotojo, literatūros istoriko, pedagogo, visuomenės veikėjo J. Tumo - Vaižganto biografijos faktais, žiūrėjome mokinių parengtą vaizdinę medžiagą.

Visi įdėmiai klausėmės, atsakinėjome į užduotus klausimus, diskutavome apie Vaižgantą kaip asmenybę ir prasmingai praleidome laiką.


Kotryna Kaminskaitė, I g. kl.


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/