Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:01
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1042
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1775447
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

YPATINGASIS MISIJŲ MĖNUO ARKIKATEDROJE
Pirmadienis, 2019 Spalis 14 15:27
 

Popiežius Pranciškus 2019 m. spalį paskelbė ypatinguoju Misijų mėnesiu, todėl spalio 11 d. arkikatedroje ir kitose senamiesčio erdvėse vyko misionieriški susitikimai, kuriuose dalyvavo ir 14 mūsų gimnazijos mokinių. Su jais buvo dalijamasi apie misijų reikšmę ir kam popiežius Pranciškus visus kviečia.

Simona, Danas ir Jonė dalijosi savo misijų patirtimi Indijoje ir Tanzanijoje; tai unikalios patirtys ir įvykę susitikimai tolimose šalyse, kurie leido į daugumą mums įprastų dalykų pažvelgti visai kitaip. Kartais savo kasdienybėje net neįvertiname, kiek daug turime, kol nepamatome, kaip už kelių tūkstančių kilometrų žmonės iš skurdo ir nepritekliaus džiaugiasi gavę obuolį ir juo dalijasi visa šeima.

Po šių susitikimų jaunimas buvo kviečiamas užrašyti savo maldos intenciją – už save ar už pasaulį, jiems dovanojo mažos kasdienybės misijas, kurias atlikdami galėtų keisti savo aplinką, o kartu ir visą pasaulį. Kunigai redemptoristai ir jaunimo kapelionas kiekvieną jaunuolį laimino asmeniškai, palydėdami į tas kasdienybės misijas.

 Po palaiminimo jaunimas galėjo rinktis kurią teminę grupelę. Buvo kviečiami į ekskursiją po seminariją, kur kunigas Liutauras Vilėniškis pasakojo apie gyvenimą seminarijoje ir liudijo apie savo pašaukimą. Seminaristas Gintas Petkevičius kvietė į teminį susitikimą – nuo Japonijos iki kunigystės pašaukimo. Savanoriai vedė temines grupes kviesdami į orientacines varžybas, kūrybines dirbtuves, protmūšį. Likę arkikatedroje dalyvavo žymių būgnininkų ir misionierių Terlu Bryantu ir Tomu Hopperiu mokyme, žinoma, su būgnais ir ritmu.

Gyvoji Bažnyčios ateitis – jaunieji būsimi misionieriai!

Tikybos mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
SPALIO 10 DIENA – PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA
Penktadienis, 2019 Spalis 11 11:18
  

Spalio 7-10 dienomis gimnazija dalyvavo respublikinėje akcijoje ,,Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“ Už akcijos organizavimą gimnazijoje atsakingos: priešmokyklinės grupės mokytoja Daiva Aleknienė, socialinė pedagogė Irena Sinkevičienė ir psichologė Dalia Laurinavičienė.
 
KULTŪROS PASAS. BENDRUOMENINIAI ŠOKIAI
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 10 10:09
 

Niūriais ir tamsiais rudens vakarais dauguma ateiname į mokyklą prastai nusiteikę, atsinešame slogią rudens nuotaiką. Bet spalio 8 - osios rytas buvo kitoks nei įprastai. Antros gimnazijos klasės mokiniai bandė save ir bedraklasius geriau pažinti per žaidimą ir šokį. Vienas kitam pasakojome apie savo hobius bei mėgstamas veiklas, tikrinome vikrumą, lavinome atmintį atlikdami įdomias užduotis. Tokie užsiėmimai moko dirbti kaip komandai ir būti draugiškais su klasės draugais. Džiugu, kad antradienio rytą į veiklą įsitraukė ir klasės auklėtoja bei biologijos mokytoja.

I. Vičiūnaitė, II g. klasė


 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 10 10:10
 
Gimnazijos komandą: GABIJĄ GIRLEVIČIŪTĘ, GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ, INDRĘ VIČIŪNAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ IR ARNOLDĄ KRIŠČIŪNĄ protų mūšio „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” gimnazijų tarpe iškovojusią III-ąją vietą.
 
MOKYTOJŲ DIENA
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 10 10:08
 

Spalio 4 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko Mokytojų dienos paminėjimo šventė. Ji prasidėjo staigmenomis, nes pirmą pamoką vedė Vilkijos gimnazijos mokytojai, o Čekiškės gimnazijos mokytojai vedė pamokas Vilkijos gimnazijos mokiniams. Tai džiugus iššūkis mokytojams, nes jie turėjo galimybę pažinti  kitos mokyklos aplinką, mokinius, pabendrauti, pasidalinti patirtimi.

Čekiškės gimnazijoje mokytojų diena buvo neįprasta: pamokas mokiniams vedė šią mokyklą baigę mokiniai ir kiti savo srities žinovai: karate specialistas Stasys Kazlauskas, šokių trenerė Daiva Bartkevičiūtė, grožio specialistė Edita Maziliauskienė, sveikatos specialistė Jolanta Navasaitytė, karininkas Eimantas Laurinavičius, taip pat Monika Šukauskaitė, Ingrida Veržbavičiūtė. Kol vyko pamokos, mūsų mokyklos mokytojai galėjo jose sudalyvauti ar pasivaišinti kava mokytojų kambaryje... Po pamokų vyko mokytojams skirtas renginys. Juos sveikino  šventės organizatoriai, IV gimnazijos klasės mokiniai. Žavesio šventei suteikė smuikininkė, kuri atliko nemažai kūrinių, skirtų mokytojams. Manome, kad smuiko garsai dar ilgai išliks mokytojų mintyse ir širdyse.

Džiaugiamės mokytojų dienos švente  ir linkime neišsekančios kantrybės ir stiprybės mūsų mokyklos mokytojams.


IV g. klasės auklėtoja Kristina Salinkienė


LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/