Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 08:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1941994
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

KALĖDŲ AIDAI
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:47
 

Lekia laukais, bėga miškais

Sielos dainos skambesys...

Jūros bangom, dangaus skliautais...

Upėm srauniom ir jų krantais

Beldžias į mūsų širdis... Kalėdos

Gruodžio 20 dieną vyko tradicinis Advento renginys gimnazijoje – „Kalėdų aidai“. Žaismingais  ir džiugiais šventinės nuotaikos akordais koncertą pradėjo „Dainos teatriukas” (vad. D. Gudžiuvienė) ir Samantos bei Emilijos duetas (vad.  A. Furmonas). Visus susirinkusius pasveikino parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas. Renginio vedėjai Kotryna Kaminskaitė ir Emilis Ročka kartu su nykštukais Vasare ir Jonu pristatė kiekvienos klasės kalėdinę giesmę arba dainą, kurias koncertui padėjo pasiruošti muzikos mokytojas Alvydas Furmonas. Šventiškai papuoštoje gimnazijos salėje Kotrynos ir Emilio prasmingi žodžiai apie Adventą, nykštukės Vasarės eilėraštukai ir Jono pagrota ukulėle melodija kartu su mokinių padainuotomis kalėdinėmis dainomis ir giesmėmis buvo dovana visiems susirinkusiems artėjančių švenčių proga. Gimnazijos direktorius R. Saltonas padėkojo mokytojams, o dalyvavusiems programoje mokiniams įteikė saldžias dovanėles, palinkėjo visiems ramių ir jaukių švenčių.

Mokinių balsais suskambusios  kalėdinės giesmės, dainos pasiekė slapčiausias sielos kerteles ir liko kiekvieno renginio dalyvio širdyje, kaip artėjančių Šv. Kalėdų aidas. 

Tikybos mokytoja Laimutė Litvinskienė


LAST_UPDATED2
 
KNYGŲ KALĖDOS - 2020
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:39
 

Prieš didžiąsias žiemos šventes vėl prasideda akcija „Knygų Kalėdos“. Į Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą ir toliau globojamą respublikinę akciją atsiliepė 6 klasės mokiniai: Nojus, Kajus, Titas, Ieva K. ir lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Litvinskienė. Padovanojome 6 knygas Čekiškės miestelio ir gimnazijos bibliotekoms.

Kviečiame ir kitus pasekti šiuo pavyzdžiu, nes akcija tęsis iki sausio 10 dienos.

Mantas Orentas, 6 kl.


 
ERASMUS + KA1 PROJEKTAS „POZITYVUS ŠVIETIMAS UGDYMO(SI) REZULTATAMS“
Pirmadienis, 2019 Gruodis 23 12:51
 

Kauno rajono Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos komanda dalyvauja Erasmus + KA1 projekte „Pozityvus švietimas ugdymo(si) rezultatams“ drauge su dar 9 rajono gimnazijomis. Gruodžio 2-7 dienomis Austrijoje, Karintijos žemėje vyko projekto mokymai, kuriuose savo mokyklą atstovavau ir aš.  Mokymus surengti padėjo švietimo ir tarpininkavimo agentūros vadovė Aldona Biedermann (BVO Bildungsberatum & Vermittlungsagentur GmbH). Projekto dalyviai susipažino su Austrijos švietimo sistema nuo pradinės mokyklos iki profesijos įgijimo, lankėsi įvairaus tipo ugdymo įstaigose, stebėjo pamokas, dalyvavo diskusijose apie Austrijos švietimo ypatumus.

Per šias dienas lankėmės dviejose naujo tipo vidurinėse mokyklose, dviejose gimnazijose ir vienoje profesinėje mokykloje. Vaitensfeldo vidurinės mokyklos direktorius ponas Helmut Lackner pasidalijo mintimis apie aukštą mokytojo savivertę, darbo motyvaciją, pasitikėjimą ir rūpinimąsi mokiniais, jų poreikių pažinimą ir pagalbos teikimą. Jis papasakojo apie bendravimą su tėvais, apie pozityvų mokyklos ir seniūnijos bendradarbiavimą ir ugdymo proceso finansavimą. Supažindino su būsimų pedagogų rengimu, jaunų mokytojų praktika bei mokytojų tarpusavio santykiais ir dalykiniu bendradarbiavimu.

BG/BRG Mössinger gimnazijoje stebėjome pamokas, aptarėme jose naudojamus aktyvius metodus ir vertinimą, kalbėjome apie pozityvią mokinių ir mokytojų komunikaciją. Gimnazijos direktorius ponas H.R. Mag. Harald A. Kaichler pristatė Karintijos žemės gimnazijų tinklą, savo gimnazijos ugdymo pakraipas ir mokymo turinio ypatumus didelį dėmesį skiriant IT, darbo organizavimą. Mokinių atstovas Kristijanas pristatė gimnazijoje teikiamas galimybes ugdytis pagal pasirinktą planą ir profilį, dalyvauti įvairiuose projektuose ir konkursuose, baigiamųjų egzaminų sistemą.

Ingeborg Bachmann gimnazijoje buvo surengta konferencija su mokytojais ir švietimo ministerijos atstovais. Gimnazijos mokytojų komanda pristatė gimnazijos vizitinę kortelę: kalbų mokymosi ir gamtos mokslų pakraipas, vykdomus projektus ir konkursus, laimėjimus ir teikiamas paslaugas. Švietimo ministerijos atstovė ponia Mag. Barbara Bergner dar kartą supažindino su Austrijos švietimo sistema, atsakė į mūsų klausimus apie mokyklų veiklos kokybės įsivertinimo metodiką. Diskusijose pasidalijome savo šalių įžvalgomis apie geros mokyklos koncepciją, aplankėme gimnazijos erdves. Direktoriaus pasakyti žodžiai „Pati geriausia reklama mokyklai – mokinių ir tėvų atsiliepimai. Mokinį motyvuoti ir sudominti pamokoje gali tik mokytojas“ tapo dienos moto kiekvienam projekto dalyviui. Projekto komanda kiekvieną dieną pildė mokymosi dienoraštį ugdymo pokyčiams, kasdien komandos nariai aptarė pozityvaus švietimo idėjas, dalijosi praktine patirtimi. 

Apie šias įžvalgas kalbėjau ir gruodžio 23 d. vykusiame gerosios patirties sklaidos užsiėmime gimnazijos mokytojams. Džiugu, kad kolegoms kilo ne viena mintis, kaip šias žinias pritaikyti ir savo gimnazijoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskie


 
Pirmadienis, 2019 Gruodis 23 12:56
 
 
MOBILUS JAUNIMO CENTRAS MŪSŲ GIMNAZIJOJE.
Pirmadienis, 2019 Gruodis 23 12:46
 
LAST_UPDATED2
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/