Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 08:43
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1941991
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Antradienis, 2020 Sausis 07 17:36
 
7 klasės mokinių komandą: NEILĄ KAMINSKAITĘ, KAMILĘ LESKAUSKAITĘ, GYTĮ MINELGĄ, MODESTĄ ŽĖGLEVIČIŲ, NEDĄ LESKAUSKĄ, ARNĄ KLIMAVIČIŲ, kuri SSM respublikiniame projekte ,,Sveikata visus metus“ buvo apdovanota E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštu ir prizu.
LAST_UPDATED2
 
MAITINIMO NAUJOVĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ GRUPĖJE
Pirmadienis, 2020 Sausis 06 17:11
 

Kauno rajono savivaldybė 2019 m. gruodžio 30 d. priėmė nutarimą dėl bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, besimokančių pagal priešmokyklinio ugdymo programą, nemokamo maitinimo organizavimo taikant savitarnos principą. Šis nutarimas mūsų gimnazijoje pradėtas įgyvendinti sausio 6 dieną. Tai stebėję gimnazijos vadovai, dietistė įsitikino, kad viskas vyko sklandžiai. Net patys priešmokyklinukai džiaugėsi, kad maistas dar skanesnis, kai jį pats gali įsidėti. Tai taip pat ugdys jų didesnį savarankiškumą.
 
POZITYVAUS ŠVIETIMO LINK
Penktadienis, 2020 Sausis 03 12:22

Gruodžio 30 d. įvyko pirmasis Vilkijos ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijų administracijų susitikimas, įgyvendinant projektą ,,Pozityvi komunikacija ugdymo(si) rezultatams“ Kauno rajone. 

Susitikimo metu diskutuota apie galimas gimnazijų bendradarbiavimo sritis, išgrynintos bendradarbiavimo kryptis, aptartas pirminis bendradarbiavimo ir gerosios patirties sklaidos planas. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


LAST_UPDATED2
 
DĖMESIOǃǃǃ
Penktadienis, 2020 Sausis 03 12:30
            Važiuojantys mokykliniais autobusais mokiniai (nuo sausio 6 d.) būsite vežami įprastu grafiku.  Veš visi trys geltoni autobusėliai.
 
KALĖDINIS KARNAVALAS – „ANIMACIJŲ ŠALYJE“
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:49
 

Kalėdinis karnavalas - tradicinis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos renginys. Kasmet jo laukia visa gimnazijos bendruomenė. Ne išimtis ir šie metai. Gruodžio 27-osios vakarą gimnazijoje šurmuliavo mokytojai, moksleiviai bei svečiai. 19 valandą šventiškai papuoštoje sporto salėje, prie žaliaskarės eglutės, prasidėjo karnavalas „Animacijų šalyje“. Kiekviena klasė pristatė animacinių filmų pasirodymą su gražiomis ir šventiškomis kaukėmis. Pasirodymai buvo įdomūs ir linksmi. Labiausiai visus sužavėjo mokytojų pasirodymas.

Džiaugiamės, kad visa gimnazijos bendruomenė prisideda prie Kalėdinio karnavalo rengimo, kad galime puoselėti gimnazijos tradicijas organizuodami tokius renginius.

IV g. klasės auklėtoja K. Salinkienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/