Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 17:18
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1183
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2525535
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Antradienis, 2020 Gruodis 22 21:11
 
 
SVEIKINAME
Antradienis, 2020 Gruodis 22 21:09
 

Lietuvos mokinių Kauno rajono savivaldybės etninės kultūros olimpiados I vietos laimėtoją 6 kl. mokinį NOJŲ NEKROŠIŲ (mokytoja L. Litvinskienė), GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ III g kl. – II vieta (mokytoja L. Šukytė) ir IEVĄ DIMAITĘ 7 kl. – III vieta (mokytoja L. Litvinskienė).


 
KALĖDINIS SVEIKINIMAS
Pirmadienis, 2020 Gruodis 21 20:49
 

Nuotolinis mokymas ne vienam mokytojui ir mokiniui  pateikia daug naujų iššukių. Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, negalime apkabinti ir pasveikinti vienas kito. Anglų kalbos pamokų metu „Adobe Spark“ programos pagalba kūrėme kalėdinį sveikinimą, skirtą mokyklos bendruomenės nariams. Ne visiems šis iššūkis pavyko, padaryta ir klaidelių, tačiau džiaugiamės rezultatu ir siunčiame visiems sveikinimus. 

Mokytoja Laimutė Berštautienė


  Get Adobe Flash player
 
ŽIEMOS STEBUKLŲ BELAUKIANT
Penktadienis, 2020 Gruodis 18 13:47
 

Belaukiant vienų gražiausių metų švenčių, mokiniai džiugina savo noru svajoti ir pastebėti grožį aplink. Pražysta ledo gėlės, prieš akis sustingsta paslaptingas žiemos peizažas, tarsi liepsnelės žiemos šaltyje užsidega sniegenos. Atkeliauja žiema ir nutupia ant blakstienų žaismingu šerkšnu. 

Dailės mokytoja Dalė Keliauskienė


 
ANGELŲ PARODA
Pirmadienis, 2020 Gruodis 14 21:01
 

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki Kalėdų, prasideda adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis. Tai laikas, skirtas pabendrauti su artimaisiais, susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą.

Per adventą mūsų gimnazijos pradinukai, darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai, padedami tėvelių, kūrė angelus. Angelų paroda eksponuojama gimnazijos fojė. Kviečiu jais pasigrožėti fotografijose.

Tikybos mokytoja J. Vyšniauskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/