Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:40
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1139
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2288344
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

FIZINIO AKTYVUMO IŠŠŪKIS ĮVEIKTAS!
Trečiadienis, 2020 Gegužė 06 18:20
  Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player

Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 8 ir I gimnazinės klasių mokiniai, negailėdami savo laiko ir jėgų, ryžosi priimti Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro skelbtą fizinio aktyvumo iššūkį “Karantinas nebaisus, aktyvumas mums svarbus!”. Mokiniai būrė savo komandas, rinkosi idėją, filmavo fizinio aktyvumo veiklas namuose, savo kieme, ir šiandien Jums pristato savo kūrybinius darbus. Kviečiame ne tik pasigrožėti darbais, bet ir palaikyti gimnazijos bendruomenės draugus atiduodant savo balsą už jų darbus. Balsuoti už mūsų gimnazijos mokinių darbus galite nuo gegužės 6 d. 10 val. iki gegužės 11 d. 17 val. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro Facebook tinklapyje. Todėl nieko nelaukite, spauskite ant nuorodos

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZXbo-cNa3HUJLqP3n04ZCUQpALQEwdpSPgWGtSSAaKa2wBw/viewform

 ir atiduokite savo balsą už mūsų gimnazijos komandas! ATMINKITE, LAIMI TIE, KURIE TURI DIDŽIAUSIĄ SAVOS BENDRUOMENĖS NARIŲ PALAIKYMĄ !!!


 
FIZINIO UGDYMO PAMOKŲ NUOTOLINIO MOKYMO GALIMYBĖS, SPRENDIMAI IR REZULTATAI
Pirmadienis, 2020 Gegužė 04 22:48

Fizinio ugdymo pamokos vyksta naudojant kelis skaitmeninės mokymo aplinkos būdus.  Su vienu įrankiu stebimas mokinių aktyvumas ir jų pasirinkta fizinio judėjimo veikla. Kitas įrankis naudojamas tikrinti mokinių teorines žinias - testo būdu. Visa informacija teikiama per TAMO. Pagalba dėl programėlių naudojimo suteikiama per mokinių facebook messenger grupes ir TAMO.  

Mokinių aktyvumas stebimas naudojant fizinio aktyvumo programą. Mokiniams pateiktos vertinimo taisyklės. Visi turi šią vertinimo lentelę. Per dvi savaites mokinys gauna 2 kaupiamuosius vertinimus iš kurių išvedamas vidurkis ir įrašomas į TAMO dienyną.

Klasės

2 balai

3 balai

4 balai

5 balai

6 balai

7 balai

8 balai

9 balai

10 balų

7 – 12 kl.

 

33 min.

54 min.

75 min.

96 min.

117 min.

138 min.

159 min.

180min.

5 – 6 kl.

 

15 min.

34 min.

55 min.

76 min.

97 min.

118 min.

139 min.

160 min.

 
Mokiniai pasirinkę norimą judėjimo rūšį (ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu) ir naudodamiesi telefonuose esančia programėle turi surinkti jiems skirtas aktyvaus judėjimo valandas. Kiekvieno mokinio rezultatas yra stebimas iš mokytojo asmeninės paskyros programėlės. Paskyroje mokytojas gali matyti mokinio tikslią judėjimo vietą, laiką, pasirinktą judėjimo rūšį, o kalendoriuje yra matomas fizinės veiklos aktyvumas.  Šiuos duomenis mato ir mokinys.Mokinių teorijos žinios tikrinamos su programa ,,Socrative Student“. Mokytojo paskyroje kuriamas testas, o mokiniams reikia nurodytu laiku prisijungti prie SocrativeStudent su Room name KRISTINA. Atliktų testų rezultatai saugomi mokytojo paskyroje. Gauti mokinių įvertinimai įrašomi į  TAMO dienyną. Mokinai savo rezultatus mato procentais, tačiau jie konvertuojami  į 10 balų sistemą.Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė K.Salinkienė

 
KATINĖLIS MUR MUR
Pirmadienis, 2020 Gegužė 04 22:28
   

Gimnazijos mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai ir jų šeimų nariai, paskatinti gimnazijos psichologės Dalios Laurinavičienės ir mokytojos Daivos Aleknienės, dalyvavo Joniškio kultūros centro  iniciatyvoje – savo piešinukais iliustravo R. Tkač terapinę pasakėlę ,,Katinėlis Mur Mur“.  Vaikučiai patyrė teigiamų emocijų ne tik klausydami įgarsintos pasakos, bet ir galėjo pasidžiaugti pačių kurtomis iliustracijomis – mieli prisiminimai išliks ilgam.
 
Trečiadienis, 2020 Balandis 29 21:40
 

BRANGIOSIOS MAMOS,

Motinos diena – viena iš gražiausių švenčių, kurią kasmet pasitinkame besiskleidžiant pavasario žiedams, pirmąjį gegužės sekmadienį. Tai laikas, kai gražiausios gėlės ir šilti žodžiai skiriami pačiam artimiausiam žmogui – MAMAI.

Iš visos širdies linkime, kad vaikų dėmesys ir pagarba visada Jus lydėtų, kad šypsena nedingtų nuo Jūsų veidų, kad kiekviena nauja diena dovanotų džiaugsmą ir viltį.

Būkite laimingos, sveikos, stiprios, mylimos ir reikalingos.


MAMYTEI                                                      


Kokia brangi tu mums esi mamyte.

Kokia gera tu mums esi.

Tu mums esi užuovėja nuo vėjų.

Tamsioj nakty tu žiburiu švieti.


Tavoji meilė tirpdo net storiausią ledą.

Tavi sparnai apgaubia, kai sunku.

Todėl mes tau dėkingi, mama,

Kad saugai mus nuo žemiškų klaidų.

Gabija Laurinavičiūtė II g. kl.

 

 
BIBLIOTEKA, KNYGA IR MES
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 2020 Balandis 29 18:35
Get Adobe Flash player

Kaip ir kasmet, balandžio 23–29 dienomis vyko Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Ši savaitė – jau graži pavasario tradicija, rengiama 20 metų iš eilės. Mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų 20 akimirkų (per šiuos mokslo metus) užfiksuota nuotraukose, kurios primena Čekiškės miestelio, gimnazijos, Kauno apskrities viešosios ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekose vykusias edukacinius užsiėmimus, garsinius skaitymus, parodas, ekskursijas, akcijas.

„Biblioteka – tai gyvenimo medis, prie kurio ateinama išmokti tobulumo.“ (Ch.V. Spitrys)


Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/