Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:39
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1183
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2525728
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

POMBAL MOKYKLOS MOKINIŲ SKIRTUKAI
Trečiadienis, 2020 Lapkritis 04 20:06
 

Štai ir atkeliavo tarptautinio projekto partnerių – mokinių iš Portugalijos dovana - iliustruoti skirtukai. II g klasės mokinių pagamintus ir dekoruotus knygų žymeklius tema -  "Skaitymas - vienas iš kelių į sveikatą ir gerovę" (mokytoja Dalė Keliauskienė)  nusiuntė  anglų kalbos mokytoja Eglė Linkevičiūtė  priskirtiems partneriams – bendraamžiams portugalams į Pombalio mokyklą. Ir skirtukai jau (kaip matome nuotraukoje) – bibliotekos stende!

Skirtukų mainų projektas yra paprastas būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis bibliotekomis visame pasaulyje.

Bibliotekininkė L. Litvinskienė


 
IŠVYKA Į VAIKŲ LITERATŪROS MUZIEJŲ
Antradienis, 2020 Lapkritis 03 19:13
 

Spalio 29 dieną lankėmės Vaikų literatūros muziejuje, kuriame 15 val. vyko mūsų kūrybinės grupės priėmimas ir apdovanojimas. Vaikų literatūros muziejus – tikras pasakų namas, kviečiantis tiek mažuosius lankytojus, tiek suaugėlius! Muziejuje įrengtos kūrybinės dirbtuvės, įvairiausių kūrinių instaliacijos, o į pasaką nerti privaloma kosminiu laivu! Paklausiusios teatralizuotai sekamos J. Kaupo pasakos "Daktaras Kripštukas pragare", apžiūrėjome kitų mokinių konkursui pristatytus darbus ir gavome nugalėtojų diplomus bei dovanėles. Džiaugiamės jį aplankiusios ir maloniai nustebintos!

Evelina Ramanauskaitė, 7 kl.


 
SVEIKINAME
Antradienis, 2020 Lapkritis 03 19:10
 

7 klasės mokines: IEVĄ DIMAITĘ, GABRIELĘ ZAVADZKYTĘ ir  EVELINĄ RAMANAUSKAITĘ (mokytojos D. Gudžiuvienė ir L. Litvinskienė) kūrybinių darbų konkurso, skirto V. Petkevičiaus 90-mečiui, nugalėtojas.


 
DĖKOJAME
Antradienis, 2020 Lapkritis 03 19:08
               8 klasės mokiniams: SKAISTEI ŽUKLEVIČIŪTEI, RUGILEI KINČIŪTEI, ARNUI KLIMAVIČIUI ir III g. klasės mokinėms: GABIJAI GIRLEVIČIŪTEI, INDREI VIČIŪNAITEI (mokytoja E. Simonaitienė)  už dalyvavimą 8-oje VDU Kauno istorijos olimpiadoje.
 
AKCIJA ,,ATVERKIME ŠIRDIS”
Ketvirtadienis, 2020 Spalis 29 18:03
  

Spalio 22 d. Mokinių taryba, dalyvaudama Kauno rajonų mokinių akcijoje ,,Atverkime širdis”, vyko į Čekiškės miestelio kapines tvarkyti amžino poilsio atgulusių partizanų kapus. Mokiniai, sutvarkę kapus, uždegė žvakeles, prisiminė bei pagerbė už Lietuvos  laisvę žuvusius.

MT narė Gabija Girlevičiūtè 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/