Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:06
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 861
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1230490
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Sekmadienis, 2018 Balandis 15 22:36
 

PRASIDEDA 2018 M. NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS

 

Balandžio 16 d. prasideda nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP). Jis suteikia galimybę 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniams, jų mokytojams, mokykloms ir savivaldybių administracijų švietimo skyriams objektyviai įsivertinti darbo rezultatus, nuspręsti, kaip sekasi siekti užsibrėžtų tikslų, ir numatyti tolesnius mokymosi bei mokymo tikslus. Šiemet dalyvauti NMPP pareiškė norą 58 savivaldybės (iš 60). Pirmąjį šių metų NMPP testą atliks 8 klasės mokiniai.

Kartu su testais mokiniams bus pateikiami klausimynai. Mokinių atsakymai į klausimyno klausimus padės mokyklai įsivertinti, kokią pridėtinę vertę savo mokiniams ji kuria, kokia mokinių savijauta mokykloje, ar mokykloje esama patyčių, ką mokiniai mano apie įvairius mokyklos darbo aspektus.

Pabrėžtina, kad NMPP nėra egzaminas, todėl neturi mokiniams kelti nerimo. Šiam patikrinimui nereikia jokio specialaus pasirengimo. Kitokia ir mokinių pasiekimų vertinimo forma.

Panašūs nacionaliniai patikrinimai dabar vykdomi daugelyje išsivysčiusių valstybių. Nacionaliniai testavimai skirti išmatuoti tuos mokymosi pasiekimus, kurie yra bendresnio pobūdžio, svarbūs tolesniam mokymuisi ir darbui, yra ilgalaikio mokymosi rezultatai. Lietuvos švietimas vis labiau orientuojasi į gilų žinių įsisavinimą ir gebėjimą jas visapusiškai panaudoti. Todėl NMPP daugiau dėmesio skiriama mokinių aukštesniojo lygio mąstymo, problemų sprendimo ir kūrybiškumo gebėjimams.

NMPP vyks tris savaites. Paskui mokinių darbai bus vertinami, duomenys apdorojami ir dar nesibaigus šiems mokslo metams mokykloms bus pateiktos trumposios atskirų mokinių, klasių ir mokyklų testų rezultatų ataskaitos. Mokyklos mokinių ataskaitas perduos mokiniams ir jų tėvams. Išsamios mokyklų ir savivaldybių ataskaitos, kuriose pateikiami lyginamieji mokyklų ir savivaldybių darbo rezultatai, bus parengtos ir išsiuntinėtos spalio viduryje. Mokyklos yra įsipareigojusios su šių ataskaitų turiniu supažindinti mokyklų bendruomenes.

Laukiama, kad šiemet, kaip ir praėjusiaisiais mokslo metais, NMPP testus atliks daugiau kaip 90 proc. šalies 2, 4, 6 ir 8 klasių mokinių.

Daugiau informacijos: http://www.nec.lt/342/.
 
Sekmadienis, 2018 Balandis 01 14:07
 

Su  bundančiu pavasariu, grįžtančiais paukščiais artėja pati gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Sveikindamas Jus linkiu, kad Velykų rytas pažadintų naujas svajones, paskatintų prasmingiems ir kilniems darbams. Tikiuosi, kad pakili nuotaika pasieks kiekvienus namus, kiekvieną šeimą ir kiekvieną moksleivį. Linkiu gražaus Prisikėlimo ryto tegul džiaugsmas, ramybė ir palaima lydi Jūsų žingsnius. Būkime vieningi, kupini tarpusavio supratimo ir palaikymo. Malonaus buvimo drauge  su šeima.

Gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas


 
GIMNAZIJA - RENOVACIJOS SŪKURY!
Sekmadienis, 2018 Balandis 01 14:05
 
Kauno rajone tęsiami švietimo įstaigų atnaujinimo ir modernizavimo darbai. Šiuolaikinei mokyklai svarbu ne tik ugdymo kokybė, bet ir moderniai įrengtos patalpos, jauki aplinka. Mūsų gimnazija taip pat įsukta į renovacijos sūkurį - ji bus atnaujinta, remontuojama iš esmės. Nuo kovo devynioliktos dienos gimnazijoje šeimininkauja statybininkai – prasidėjo renovacijos darbai. Ugdymo procesas dėl gimnazijos renovacijos darbų perkeltas į Čekiškės seniūnijos Liučiūnų daugiafunkcinio centro pastatą. Šis persikėlimas vyko sklandžiai, nes sutelktai dirbo visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, pagalbinis personalas. Visa gimnazijos bendruomenė dėkinga Čekiškės seniūnui, gimnazijos rėmėjams – ūkininkams, Liučiūnų bendruomenės centrui, Liučiūnų kultūros centrui, Vilkijos PSPC, Garliavos centrinei bibliotekai, kad ugdymo procesas sėkmingai tęsiamas. Džiaugiamės, kad po gimnazijos renovacijos pagerės darbo ir mokymosi sąlygos. Tikimės, kad Rugsėjo 1-ąją sutiksime gražesnėje ir jaukesnėje aplinkoje.
 
 
SVEIKINAME
Antradienis, 2018 kovas 27 12:34
 
III gimnazijos klasės mokinę JUSTĘ ŠALTYTĘ, Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkurse užėmusią III-ąją vietą ir jos mokytoją Jūratę Kaupienę.
 
PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA
Pirmadienis, 2018 kovas 26 12:39
 

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Pasaulinė Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, darbo vietoje. Mūsų maži ir, atrodytų, nereikšmingi darbai – šiukšlių rinkimas ir rūšiavimas – padeda tausoti gamtą, taupyti medienos (popieriaus rūšiavimas), energijos (perdirbant šiukšles) išteklius. Nuo mažens mokomiems mylėti gamtą vaikams tai bus įprastinis kasdienis dalykas, ir mokydamiesi taupyti išteklius, jie greičiau supras gamtosaugos problemas.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/