Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 10:46
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1943210
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:55
 
Sausio 13 d. renginius skirtus Laisvės gynėjų dienai, mokykloje pradėjome pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Jos metu mokiniai su mokytojais ant kiekvienos kabineto, koridoriaus palangės padėjo ir uždegė žvakeles už laisvę kritusiems atminti. Klasės valandėlės  metu vyko pokalbiai apie Laisvės gynėjus. Vakare visi rinkomės prie atminimo laužo. Pabendrauti ir prisiminti tos nakties įvykius atėjo mokiniai, jų tėveliai ir miestelio bendruomenė.
 
„KOMPIUTERIUKŲ RALIS 2020“
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:53
 
Sveikiname mokytojas Ingridą Subačienę ir Laimutę Litvinskienę, kurios buvo atrinktos tapti Kompiuteriukų paramos fondo IT edukacijos programos „Kompiuteriukų ralis 2020“ dalyvėmis. Sausio 10 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje vyko šventinis „Kompiuteriukų ralis 2020“ atidarymo renginys. Renginyje buvo įteiktas įrangos komplektas: 8 BBC Micro:bit kompiuteriukai ir keturi elektronikos priedų rinkiniai. Kompiuteriukų fondas yra privatus, visuomenės ir verslo remiamas fondas, vykdantis IT edukacijos iniciatyvas ir siekiantis Lietuvos švietimo atnaujinimo.
 
SUSITIKIMAS SU RIMVYDU ŠIRVINSKU - MAKALIUMI
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:52
 

Sausio 10-ąją gimnazijos Mokinių tarybos atstovai dalyvavo Kauno rajono Mokinių tarybų susitikime su jaunu ir jau visiems žinomu verslininku, kelionių organizatoriumi ir kelionių agentūros "Makalius" įkūrėju, Rimvydu Širvinsku - Makaliumi.

Dalyvavusieji renginyje išgirdo pravardės ,,makalius“ atsiradimo istoriją, pasakojo apie savo verslo pradžią, apie didžiausią įspūdį padariusias keliones, dalijosi ateities planais bei skatino visus susitikime dalyvavusius moksleivius siekti savo tikslų. 

Domeikavos gimnazijoje renginį organizavo ir vedė  Kauno r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė, Kauno r. Mokinių tarybos kuratorė, Miglė Trainienė.

MT pirmininko pavaduotoja Skaistė Navasaitytė


 
BRANGŪS RĖMĖJAI,
Penktadienis, 2020 Sausis 10 06:22
 

didžiuojamės ir džiaugiamės Jumis – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos  bendraminčiais ir ištikimais draugais.

Dėkojame RITAI IR ROMUALDUI MAJERAMS, ASTAI IR STANISLOVUI URLIKIAMS, VAIDAI IR GINTARUI ZAVADSKAMS, DANUTEI IR GINTUI RASTAUSKAMS, VITALIJAI IR ALVYDUI VĖLAVIČIAMS, VAIDUI IR IRMAI NAGRECKAMS, INGRIDAI IR ARVYDUI SUBAČIAMS, KRISTINAI IR ARTŪRUI DOVIDAIČIAMS, ANTANUI BRIČKAI, VLADUI LAŠUI, VALDUI BUBLIAUSKUI už materialinę paramą organizuojant gabiausių ir talentingiausių mokinių išvyką į Saremos salą ir AHHA mokslo centrą Tartu mieste, Advento renginius ir Naujametinį karnavalą.

Tegul Jūsų gerumas ir ateityje padeda siekiantiems mokslo ir žinių.

Gimnazijos bendruomenės vardu – direktorius  Ričardas Saltonas


 
SVEIKINAME
Antradienis, 2020 Sausis 07 17:36
 
7 klasės mokinių komandą: NEILĄ KAMINSKAITĘ, KAMILĘ LESKAUSKAITĘ, GYTĮ MINELGĄ, MODESTĄ ŽĖGLEVIČIŲ, NEDĄ LESKAUSKĄ, ARNĄ KLIMAVIČIŲ, kuri SSM respublikiniame projekte ,,Sveikata visus metus“ buvo apdovanota E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštu ir prizu.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/