Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:23
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1009
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1685928
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ASOCIACIJA „SPORTO IDĖJA“
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 05 15:44

Kviečia dalyvauti neformaliojo vaikų švietimo programoje: „Sportuok 180 laipsnių kampu“. Programą sudaro įvairaus stiliaus šokių judesiai. Treniruotės metu atliekami fiziniai pratimai stiprinantys raumenyną, lavinantys taisyklingą laikyseną ir kt. Treniruotės vyks Jūsų mokykloje, dvi valandas per savaitę. Programos dalyviai turės galimybę dalyvauti parodomoje programoje, bei asociacijos organizuojamoje stovykloje. Būrelis moksleiviams yra nemokamas, jeigu jie nėra išnaudoję mokinio krepšelio, neformaliam vaikų švietimui.
 
LIETUVOS GP NACIONALINIS ČEMPIONATAS
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 05 15:43
  

Vasaros pabaigoje Vilniaus greičio automodelių trasoje vyko tradicinės greičio automodelių varžybos Lietuvos GP ir atviras nacionalinis čempionatas jaunimui ir moksleiviams. Kaip ir kasmet varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos automodeliuotojai. Be mūsiškių į varžybas atvyko jaunieji automodeliuotojai iš Rygos , Talino ir pirmą kartą svečiai iš Sankt-Peterburgo.

Varžybos vyko šešiose  modelių klasėse ir atskiroje modelių išsukėjų rungtyje. Geriausių rezultatų pasiekėme E-3 B Junior klasėje kurioje Edvinas Leskauskas iškovojo I-ąją vietą, o Danielius Petrauskas III-ąją. E-2 Junior klasėje Edvinas Leskauskas laimėjo III-ąją vietą.

Nepralenkiamas išsukėjų varžybose tapo Aurimas Žandaravičius išsukęs modelį iki rekordinio 166 km/h  greičio. Tai buvo paskutinės sezono varžybos, laukia darbas dirbtuvėse, modelių remontas ir tobulinimas ir kitų metų varžybų sezonas.

Būrelio vadovas R. Kochanauskas


 
Pirmadienis, 2019 Rugpjūtis 26 10:01
 
 
DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS
Penktadienis, 2019 Liepa 19 11:59
 
GYČIU ŠNEIDERAIČIU, iš IT valstybinio brandos egzamino gavusį 100 balų įvertinimą (mokytoja Ingrida Subačienė).
VIRGINIJA ZAVEDSKAITE, iš lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino gavusią 100 balų įvertinimą (mokytoja Laima Šukytė).
 
ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ
Penktadienis, 2019 Liepa 19 11:57
 

Yra amžinasis  žydėjimas gamtoje ir žmogaus viduje, kuris paguodžia, suteikia stiprybės, vilties  ir primena –visada ieškok žiedų ir rask. Jei gali, ir pats tapk žiedu. Linkim Jums sėkmingos ir žieduotos ateities! Nepamirškit to, ką čia paliekate. 

GERO SKRYDŽIO!


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/