Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1435672
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

GURU GURU GURU Į KAZIUKO TURGŲ !!!
Antradienis, 2019 kovas 05 21:14
 

Pavasario rytas Čekiškės darželyje... Kvepia sausainiais, keksiukais, čeža dailiai įpakuoti skanumynai… Visi su nekantrumu laukia Kaziuko mugės !!!! Ir štai… Mugės pradžia !!! Vieni perka, kiti parduoda. Ilgajame darželio koridoriuje smagus šurmulys !!!

Kovo 4 dieną vyko ilgai laukta mažoji Kaziuko mugė. Jau iš pat ryto vaikučius, jų tėvelius ir darbuotojus pasitiko smagi gyva liaudiška muzika ir gausiai nukrauti prekystaliai įvairiausiais skanumynais ir rankdarbiais. Nuotaikingomis liaudiškomis melodijomis visus linksmino gimnazijos mokytoja Danguolė Gudžiuvienė. 

Smagu, kad mažoji Kaziuko mugė sulaukė daug lankytojų, ilgai nerimo džiugus šurmulys, visus lydėjo pavasariška nuotaika. Tikimės, kad mūsų gera nuotaika ir linksma muzika pagaliau išvarys žiemą ir užleis vietą pavasariui!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


 
,,KALBA YRA DIDIS, TAUTOS STATYTAS PAMINKLAS“ (J. Jablonskis)
Antradienis, 2019 kovas 05 21:11

 

Per gimtąją kalbą žmogus yra susijęs tiek su savo paties buvimu, tiek su savąja tauta. Todėl įaugimas į kalbą yra išgyvenamas kaip kažkas be galo sava ir įprasta. Gyvename panardinti joje, dažnai nejausdami jos, apie ją nesusimąstydami.

Gimtąją kalbą suvokiame ir išgyvename kaip vertybę: mylime, branginame, esame pasirengę ginti. Nepriklausomoje valstybėje jai nebegresia išoriniai pavojai, ji yra įstatymais įteisinta kaip valstybinė kalba.

O vis dėlto pavojų yra ir jie glūdi, deja, mumyse pačiuose. Kalbinis apsileidimas, grimztantis kaip grumstas, gramzdina ir mus. Ypač svarbu, kad kalba būtų gryna, taisyklinga, gyva. Tad, jei tauta nenori prarasti to, per ką egzistuoja, turi nieko kito taip nežiūrėti, kaip kad nebūtų darkoma ir griaunama jos kalba.


 
KULTŪROS PASO PROGRAMA 1-4 KLASĖMS ,,ROBOTUKAS“
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:32
 

Vasario 25 d. mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo Kultūros paso programos užsiėmime ,,Robotukas“. Robotukas Tukas papasakojo apie save, žaidė krepšinį ir futbolą, rašė žodžius ir užminė  mįslių, šoko kartu su vaikais. Mokiniai džiaugėsi, kad susipažino su nepakartojamu, paslaptingu ir įdomiu robotų pasauliu.

Pradinių kl. mokytoja Diana Korsakienė


 
ŠIMTADIENIS ,,100 DIENŲ IKI LAISVĖS" BYLA NR. 66.
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:31
 

Vieniems šimtas dienų - tik šimtas, kitiems - net šimtas. Vasario 22-osios vakarą Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos abiturientai pradėjo skaičiuoti savo paskutiniuosius šimtą iki kelionės pabaigos. Buvo apžvelgta didžiausia ir ilgiausia jų kelionė: nuo gimimo iki dvyliktos klasės. Pamatėme jų pirmuosius mažus žingsnelius, vėliau stebėjome, kaip dabartiniai abiturientai augo, brendo, tapo drąsesni ir štai jau greitai jiems atsivers nauji keliai...

 Dvyliktokus sveikino, prisiminimais dalijosi ir apdovanojo linkėjimais mokyklos direktorius, ugdymo skyriaus vedėja, dvyliktokų darželio auklėtojos, pirmosios mokytojos, auklėtojos, tėvai, draugai ir šventės organizatoriai. Teisėjai nusprendė išbandyti jų drąsą, ryžtą ir užsispyrimą, todėl jų laukė įvairūs išbandymai. Teisėjai priėmė ir paskelbė nuosprendį, kad įtariamieji - abiturientai yra ne tokie ir kalti, todėl įteikė jiems paleidimo į laisvę dokumentus - pusatestačius.  Dvyliktokai tiktai patys gali rast teisingiausią kelią, o mums belieka palinkėt jiems sėkmės ir valios!

III gimnazijos klasės mokiniai
 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:28
Mergaičių krepšinio 3x3 komandą: KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ,  EMILIJĄ ŠUMINAITĘ IR AISTĘ MALIAUSKAITĘ rajoninėse varžybose iškovojusią  III-ąją vietą ir mokytoją Kristiną Mikalonienę.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/