Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:39
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 829
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1106174
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Penktadienis, 2018 Vasaris 09 14:31
 
 
AKCIJA„BALTAJAM BADUI – NE!“
Pirmadienis, 2018 Sausis 29 19:56
 

Jau ne be pirmus metus gimnazijoje vyksta akcija „Baltajam badui – ne!“. Akcijos tikslas padėti paukšteliams įveikti žiemos negandas, ugdyti vaikuose meilę ir atjautą gamtai.

Akcijoje „Baltajam badui – ne!“, dalyvavo ir mokytoja Jolanta su antros klasės mokiniais.

Priešmokyklinės grupės vaikai ir mokinukai padedami mokytojų darė lesyklėles iš antrinių žaliavų. Buvo panaudoti plastikiniai buteliai, mediena.

Aptarėme, kaip svarbu, kad lesyklose paukščiams pateikiamas lesalas nebūtų sūdytas, supelijęs, supuvęs ar surūgęs, pažeistas parazitų. Taip pat negalima naudoti chemikalais apdorotų grūdų ar sėklų. Paukščiai, genami bado, dažniausiai tokių produktų neatsisako, tačiau taip pat neretai toks pasivaišinimas pasibaigia jų mirtimi. Todėl rūpinimasis paukšteliais turi būti atsakingas. Nusprendėme paukščiams „iškepti“ sveikuolišką specialiai paruoštą gaminį – „paukščių pyragą“. Tai kelių produktų mišinys, taukų pagalba tapęs pyragu. Todėl, bendromis jėgomis iškeptas pyragas, greitai pateko į paukštelių lesyklėles.

Visas lesyklėles vaikai pakabino mokyklos sode ir jau po kelių valandų galėjo grožėtis miško paukščiais. Palesti atlėkė ne tik matyti paukščiai - žvirblis, zylė, šarka, bet ir įvairiaspalviai kėkštai.  Vaikai džiaugėsi, kad lesyklas apspito tie, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Tuo pat metu mes iš arčiau galėjome stebėti ir paukštelius.


Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
SVEIKINAME
Pirmadienis, 2018 Sausis 29 19:55
 
Mergaičių tinklinio komandą DEIMANTĘ VAIČEKAUSKAITĘ, DIANĄ VAIČEKAUSKAITĘ, KRISTINĄ VAIČEKAUSKAITĘ, AKVILĘ KAČIULYTĘ, GABIJĄ URLIKYTĘ, KAMILĘ KONTRIMAITĘ, KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių mergaičių tinklinio zoninėse varžybose iškovojusią  I-ąją vietą ir mokytoją Kristiną Mikalonienę.
 
SVEIKINAME
Pirmadienis, 2018 Sausis 29 19:53
 
 
RUGILĘ TOLEVIČIŪTĘ IV gimnazijos klasės mokinę  Kauno rajono moksleivių biologijos olimpiadoje užėmusią II-ąją vietą ir jos mokytoją Vitaliją Vėlavičienę.
 
 
 
 
 
MOKINIŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI!
Antradienis, 2018 Sausis 16 20:40
Nuo sausio 1 dienos keitėsi Vyriausybės remiamų pajamų dydis (VRP) – šis dydis padidintas nuo 102 iki 122 eurų. Ši suma turi įtakos, priimant sprendimą seniūnijose dėl nemokamo maitinimo skyrimo.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/