Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 776
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 962389
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 20 19:33
 

III gimnazijos klasės mokinę VIRGINIJĄ ZAVEDSKAITĘ respublikinio mokinių fotografijos konkurse ,,Lietuvos piliakalniai – vėliavos žalia spalva“ III – IV klasių tarpe užėmusią II - ąją vietą. 
GIMNAZIJA PAKVIPO ĮVAIRIAIS KVAPAIS
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 20 19:32
 

Lapkričio 17 dieną 1- 4 klasių mokiniams vyko netradicinės edukacinės pamokos. 1-2 klasių mokiniai susipažino su vienu iš seniausių amatų – žvakių gamyba. Edukacijos dalyviai buvo apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško aromato, sužinojo apie jo naudą sveikatai ir aplinkai, patys dalyvavo bičių vaško lydymo procese, pasigamino įvairių formų žvakių.

3-4 klasių mokiniai gamino muilą. Užsiėmimo metu dalyviai ne tik kūrybiškai išmoko maišyti ir derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kūrė savo formas ir muilo ornamentus. Visa kūrybinė erdvė kvepėjo įvairiausiais kvapais, kadangi savo muiliuką gardino eteriniais kvapniaisiais aliejais.

Pradinių klasių mokytoja Aldona Žotkevičienė


 
AKCIJA ,,ATVERKIME ŠIRDIS” TĘSIASI
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 20 19:28

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių tarybos nariai, keliaudami, aplankydami ir padėdami Čekiškės seniūnijoje gyvenantiems vienišiems seneliams, toliau vykdo akciją ,,Atverkime širdis”, kuri vyks iki gruodžio 31 d.  

Lapkričio 16 d. po pamokų, nepaisydami darganotų orų, mokiniai aplankė du Liučiūnų kaime gyvenančius senolius. Šių gyventojų soduose daug medžių, todėl darbo įdėti reikėjo nemažai. Mokinių tarybos nariai grėbė ir vežė lapus. Nors ir nebuvo šilta, mokinių širdis šildė atliktas geras darbas.

Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
PAMINĖJOME TOLERANCIJOS DIENĄ
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 20 19:25

Lapkričio 16 d. mūsų gimnazijoje buvo paminėta Tolerancijos diena. 2017 m. Tolerancijos dienos paminėjimo simbolis – rankos. Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

Klasės valandėlių metu visų klasių mokiniai kalbėjo apie nepakantumo, netolerancijos atvejus, aptarė tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu, ir kad tolerancija yra mūsų pačių rankose. Mokiniai iš popieriaus gamino rankas. Iš visų sukurtų rankų gimnazijoje buvo suformuota tolerancijos saulutė ir tolerancijos pasaulis.

Mokinių tarybos kuratorė Dalė Keliauskienė


 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2017 Lapkritis 15 19:56
 
7 klasės mokinę JONĘ ŽIČKUTĘ  ir I gimnazijos klasės mokinę  LAURĄ SIMONAITYTĘ  rajoninėse smiginio varžybose iškovojus  III –ąją  vietą bei jų mokytoją Kristiną Mikalonienę.
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/