Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:56
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 887309
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

APJUOSKIME PILIAKALNĮ MOKINIŲ RANKOMIS
Ketvirtadienis, 2017 Gegužė 25 12:29
 

Gegužės 22 dieną Babtyno – Žemaitkiemio dvare vyko rajoninis specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių renginys „Apjuoskime piliakalnį mokinių rankomis“, skirtas Piliakalnių metams paminėti, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 3 klasės mokiniai: Titas, Valentinas, Ugnė, Kajus. Vaikai užkopė į Piepalių piliakalnį. Nuo jo dairėsi po gražiąsias Babtų apylinkes, grožėjosi Nevėžio vingiais, Babtų miesteliu, Babtyno – Žemaitkiemio dvaru, tolumoje boluojančiu paminklu S. Dariui ir S. Girėnui. Dvare vaikai išklausė Babtų gimnazijos mokinių koncertą, teritoriją papuošę savo rankomis pagamintomis gėlėmis. Susikibę į „traukinukus“ vaikai „apvažiavo“ 5 stoteles, kuriose sužinojo dvaro istoriją, rašė linkėjimus dvaro šeimininkams, sprendė užduotis, atsakinėjo į klausimus, apžiūrėjo eksponatus. Šventę vainikavo dovanos ir bendra dalyvių nuotrauka.

Logopedė, spec. pedagogė R. Kochanauskaitė


 
LITERATŪROS PAMOKA PAJIESYJE
Pirmadienis, 2017 Gegužė 22 12:02
 

Gegužės 17 dieną Garliavos Jonučių progimnazijos ir gimnazijos Borutaičių draugija organizavo ,,Poezijos pavasarėlio“ 2017 šventę, skirtą lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. Ant rašytojo K. Borutos kalnelio jau 24 kartą skambėjo jaunųjų kūrėjų eilės. Šiemet atvirajame poezijos konkurse dalyvavo 26 mokiniai iš 11 mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo 5 mokiniai. Šventėje buvo apdovanoti poezijos konkurso dalyviai ir laureatai. Gimnazijos 6 klasės mokinė Kotryna Kaminskaitė 5-7 klasių grupėje laimėjo pirmąją vietą (mokytoja L. Litvinskienė). Jaunuosius kūrėjus sveikino rajono meras V. Makūnas. Meras pasidžiaugė, kad tokie renginiai ne tik puoselėja gimtąją kalbą, bet ir formuoja pamatines vertybes, bendrumo jausmą. Jaunuosius poetus sveikino ir K. Borutos dukra su vyru. Savo kūrybą šventėje skaitė ne tik jaunieji kūrėjai, bet ir garbūs šventės svečiai- rašytojai. Šventėje dalyvavo R. Šerelytė, L. Jakimavičius, R. Keturakis, Z. Gaižauskaitė ir kiti.

Smagu, kad sudalyvavome tikroje Poezijos fiestoje. Po tokios literatūros pamokos ir toliau norisi ,,gyventi smarkiai“, anot K. Borutos.

Mokytoja L. Šukytė
 
AUGA MŪSŲ SODAS
Antradienis, 2017 Gegužė 16 12:15
 

Kauno rajonas nuo seno garsėja sodininkystės tradicijomis. Babtuose įsikūręs Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Sodininkystės ir daržininkystės institutas nusprendė dar labiau paskatinti šią ūkio šaką. Kauno rajono gimnazijoms, mokykloms ir darželiams buvo dovanojami sodinukai: obelų, vyšnių ir kriaušių. Kiekviena klasė sodino savo sodinukus, kuriuos prižiūrės, o kiekvieną pavasarį džiaugsis žiedais, rudenį sunokintais vaisiais.

Laura Subačiūtė IV kl.
 
SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖS PATARĖJU DOVYDU ŠPOKAUSKU
Antradienis, 2017 Gegužė 16 12:13
 

Gegužės 12 dieną vyko URM projekto „Atgal į mokyklą“ pamoka - susitikimas su Lietuvos Respublikos  prezidentės patarėju Dovydu Špokausku. Susitikime dalyvavo I - IV gimnazijos klasių moksleiviai, kurie išklausė pamoką apie Europos Sąjungą. Mokiniai  sužinojo kuo narystė Europos Sąjungoje yra svarbi Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu. Mokiniai domėjosi diplomato karjera, studijų galimybėmis užsienyje.

Akvilė Žandaravičiūtė III kl.
 
DVIDEŠIMTADIENIS ,,KELIAS Į ŽVAIGŽDES”
Trečiadienis, 2017 Gegužė 10 20:02
 
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/