Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:59
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1042
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1774866
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS
Penktadienis, 2019 Birželis 07 11:35

         AUKŠČIAUSIU LYGIU BAIGĖ:

  1       klasė

1.     Dimaitė Liepa

2.     Jaremčiūtė Rusnė

3.     Leškutė Paulina

4.     Šaltys Augustinas

5.     Tomkus Tautvydas

 

  2       klasė

1.       Bendikas Titas

2.       Mockutė Deimantė

3.       Simonavičiūtė Emilija

4.       Šliktaitė Adrija

 

  3    klasė

1.     Kazaitytė Milda

 

  4    klasė

1.     Mockutė Gabrielė

2.     Nekrošius Nojus

3.     Sinkevičiūtė Ugnė

 

GEROS, LINKSMOS, TURININGOS VASAROS MAŽIEJI MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKINUKAIǃ

Gimnazijos administracija


 
TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA
Pirmadienis, 2019 Birželis 03 16:20
 
Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose,niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti..."
A.
Baltrūnas


Tarptautinė vaikų gynimo diena pirmą kartą paminėta 1950 metais ir švenčiama kalendorinės vasaros pradžioje, birželio 1-ąją. Tarptautinė vaikų gynimo diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Kol vieni laukia atostogų, kiti dar šiltesnių orų, mūsų Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai  „Peliukai“ ir ikimokyklinės grupės ugdytiniai „Skruzdėliukai“ su nekantrumu laukė gražios šventės, kuri tęsėsi net dvi dienas.

Gegužės 30 d. rytas darželyje prasidėjo su dideliu laukimo ir jaudulio jausmu, nes į svečius,  pasveikinti mažųjų gražios šventės proga, atvyko „Gyvi žaislai“. Ugdytinių tėveliai papuošė žaidimų aikštelę šventei, mažieji darželio vaikai  pagamino dovanėles atvykstantiems personažams. Į svečius atvyko klounai, šuniukai su kuriais vaikai šoko, sportavo, gamino ir pūtė muilo burbulus.

Ggužės 31 d.  „Peliukus“ ir „Skruzdėliukus“ aplankė Raseinių rajono kultūros centro Plikių vaikų kūrybinė grupė "Lašeliukai" (vad. A. Ročkienė), kurie savo programą – eilėraščius ir daineles, skyrė  visiems vaikams, primindami, jog vaikystė, pats gražiausias gyvenimo tarpsnis. Skambant finalinei dainai „O mes vaikai..“ į orą pakilo balionai, visi vaikai, tėveliai, pedagogės kartu dainavo, lingavo ir šoko bendrą ratelį.

Vaikystė, kaip akimirka prabėga labai greitai, nepastebimai ir lieka tik ryškiausi jos prisiminimai. Galbūt visų mūsų pastangų dėka, vaikų atmintin įsirėžė ypač spalvinga, saulėta, nepamirštama vaikystės šventė.

Mokytojos: Daiva Aleknienė, Daiva Salemonienė, Janina Langvinienė 
ABITURIENTAMS NUAIDĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS
Pirmadienis, 2019 Gegužė 27 15:08
  

        Gyvenimas mokykloje panašus į traukinį: vieni įlipa, kiti – išlipa, kartais įvyksta nelaimingų atsitikimų, vienose stotelėse laukia staigmenos ir džiaugsmas, kitose – gilus liūdesys.Kai baigiantis gegužei suskamba varpeliai – reiškia, kad abiturientai atsisveikina su mokykla. Ketvirtadienį, gegužės 23 d., Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje paskutinis skambutis nuaidėjo 66 abiturientų laidai. Visi 23 abiturientai baigia kelionę, trukusią dvylika metų. Kelionę, be bilieto atgal. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje. Po mišių abiturientai iškilmingai buvo sutikti gimnazijos kieme, kur į dangų paleido balionus su savo svajonėmis ir gimnazijos draugams padovanojo suolelį. Skambėjo dainos, eilėraščių posmai, direktoriaus, gimnazijos svečių, mokytojų, tėvelių, draugų sveikinimai. Geriausiems abiturientams įteiktos padėkos už gerą mokymąsi, aktyvią visuomeninę veiklą, rajoninių olimpiadų ir respublikinių konkursų prizines vietas, gimnazijos vardo garsinimą. Prano Dovydaičio giminaičiai apdovanojo šauniausią abiturientę – Virginiją Zavedskaitę.
         Mieli abiturientai, turite susikaupti ir padaryti viską, kad paskutinieji kelionės etapai būtų kuo sėkmingesni.

 
VASAROS STOVYKLOS
Pirmadienis, 2019 Gegužė 27 15:04 
AKCIJA - PAMOKA LAUKE
Pirmadienis, 2019 Gegužė 27 15:00
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/