Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:49
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 877
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1288413
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

TĖVELIŲ DĖMESIUI
Antradienis, 2018 Gegužė 15 21:47
 

Tėčiai, ar pakankamai laiko skiriate savo vaikams? Kviečiame dalyvauti, jau antrą kartą organizuojamame, tarpusavio santykių gerinimo grupėje - žygyje! Profesionali psichoterapeuto ir socialinio darbuotojo komanda kartu su tėčiais ir jų vaikais numatytais etapais pasirengs žygiui, kurio metu bus galimybė stiprinti tėčio ir vaiko tarpusavio ryšį. Vyks du pasirengiamieji susitikimai žygiui ir trečiasis susitikimas – žygis.

Pirmas susitikimas vyks gegužės 16 d. 18 val.

Darnių namų patalpose adresu: Lietuvių g. 22, 45 kab. Kaunas.

Tel. nr. registracijai 867870558.

Šiuo metu renkamos grupės vaikų amžius nuo 10 m.


 
SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 08:26
 
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 08:26
 

 

POPIETĖ „KALBOS IR KNYGŲ PASAULIS“

Gegužės 7 dieną dalyvavome Čekiškės miestelio bibliotekoje, kur vyko popietė „Kalbos ir knygų pasaulis“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Bibliotekos vedėja Žaneta pasakojo apie knygas, jų įvairovę. Klausėmės skaitomos pasakos „Ropė“. Lauke leidome balionus su palinkėjimais. Po renginio vaišinomės bibliotekininkės paruoštais gardumynais. 
 
KONCERTAS MAMAI
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:47
 

Gegužės 4 dieną gimnazijoje vyko šventė ,,Esi tik viena...“, skirta Motinos dienai. 1-4 klasių mokiniai renginio dalyvius sutiko šypsenomis, skambiomis dainomis, linksmais šokiais ir pačiais gražiausiais posmais. Smagu šokti, dainuoti ir dovanoti savo rankomis pagamintas dovanėles, pačiam brangiausiam žmogui – MAMAI.

4 kl. mokytoja Jolanta Girdauskienė


 
,,KŪRYBOS PAVASARIS - 2018“ BAISOGALOJE
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:41
 


,,Jaunam menininkui nevalia dairytis išorėn, nes niekas negali jam nei patarti, nei padėti. Yra tik vienas būdas - eiti į save"( Rainer Maria Rilke).

,,Kūrybos pavasaris- 2018“ - tai Lietuvos jaunųjų kūrėjų festivalis.  Šiemet jis buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Festivalyje dalyvavo devyniasdešimt mokyklų. Neatsiliko ir mūsų mokyklos mokiniai. Baisogaloje, Kamarų dvare, skambėjo  Edvino Leskausko ir Kamilės Orentaitės eilės. Pagal Gabijos Laurinavičiūtės eilėraštį ,,Mamytei“ buvo sukurta daina, o jos natos buvo įteiktos pačiai Gabijai. Savo kūrinius siuntė ir daugiau mokinių, bet dėl laiko stokos jie nebuvo perskaityti.

Prieš renginį vyko ekskursija po dvarą. Po pirmosios dalies visi vaišinomės valgomajame, kuriame kažkada valgė patys ponai Komarai. Per pertrauką apžiūrėjome ir nuostabią dvaro aplinką. Aplink jį daug medžių, nuostabiai žydinčių gėlių, iškasti dideli tvenkiniai, kuriuose plaukioja antys.    Antroje renginio dalyje klausėmės mokinių eilėraščių, sakmių, dainų ir žiūrėjome tų pačių eilėraščių iliustracijų pristatymą. Mintimis apie kūrybą dalijosi ir jauni poetai jau sulaukę pripažinimo. Jie skaitė savo kūrinius bei vertino mokinių darbus. Pabaigoje palinkėjo nenustoti užsiimti mėgstama veikla ir atrasti save. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti, taip pat ir lietuvių kalbos mokytojos Laima Šukytė ir Laimutė Litvinskienė.

Indrė Vičiūnaitė 8 kl. mokinė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/