Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:10
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 997
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1582572
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEČIUOSE KELMĖS RAJONO PROJEKTO "LYDERIŲ LAIKAS 3" KOMANDA
Pirmadienis, 2019 Balandis 01 14:25
 

Kelmės rajono projekto "Lyderių laikas 3" komanda kovo 27 dieną lankėsi  mūsų gimnazijoje. Vizito tikslas- „Pozityvi komunikacija bendradarbiaujant mokinio ugdymosi sėkmei“. Gerąja darbo patirtimi dalinosi direktorius Ričardas Saltonas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė ir mokytojos: Jūratė Kaupienė, Ingrida Subačienė ir Jolanta Girdauskienė.

                           Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė


 
SVEIKINAME
Penktadienis, 2019 kovas 29 11:27
 
7-8 klasių komandą: EIMANTĄ MEILIŪNĄ, ANDRIŲ ABRAITĮ, 9-10 klasių komandą: GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ ir LAURĄ SIMONAITYTĘ  ir jų mokytoją Ingridą Subačienę Kauno rajono informacinių technologijų konkurse ,,Įdomu, paprasta, naudinga 2019“ laimėjus II-ąją vietą.
 
 
LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA BIBLIOTEKOJE
Penktadienis, 2019 kovas 29 11:23
 

2019 –ieji paskelbti Žemaitijos metais. Iš Žemaitijos kilęs ir Simonas Stanevičius (1799 – 1848) – pirmasis profesionalus filologas lietuvių literatūroje ir kultūroje. Nors jo kūrybinis palikimas nėra didelės apimties, bet rodo autorių buvus visapusį humanitarą, kuriam rūpėjo įvairios lietuvių kultūros sritys – kalba, tautosaka, literatūra, istorija.

Kovo 25 –osios popietę penktokai skubėjo į bibliotekoje vykusią lietuvių literatūros pamoką, kurioje susipažino su Simono Stanevičiaus biografija ir kūryba. Skaitė jo pasakėčias, apibūdino struktūrą, veikėjus atsakė į klausimus. Mokiniams labai patinka mokytis kitoje aplinkoje.Mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
KŪNO KULTŪROS PAMOKA KITAIP
Penktadienis, 2019 kovas 29 11:22
 

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno rajono savivaldybe dovanojo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniams kitokią, netradicinę kūno kultūros pamoką. Šių pamokų metu, kuriose galėjo dalyvauti nuo darželinukų iki 7 klasės mokinių, vyko veikla ant pripučiamų batutų. Prieš prasidedant kiekvienai pamokai, treneris instruktuodavo vaikus apie saugų elgesį pamokos metu, pravesdavo kiekvienai klasei raumenų apšilimo pratimus. Vaikai labai džiaugėsi įdomia, kitokia ir labai intensyvia fizinio aktyvumo veikla.


 
SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNESIUI BE PATYČIŲ
Trečiadienis, 2019 kovas 27 16:29
 

Kovo 27 d. Vilkijos gimnazijos iškilmių salėje organizuotas bendras Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, Raudondvario A. A. Kriauzų pagrindinės mokyklos ir Vilkijos gimnazijos pradinukams skirtas renginys ugdyti mokinių draugišką ir pagarbų bendravimą, toleranciją. Čekiškės mokinukai kartu su socialine pedagoge I. Sinkevičiene ir psichologe D. Laurinavičiene pasivadinę ,,Ledlaužiais“ pasiūlė savo naujiems draugams  susipažinimo ir ,,apšilimo“ žaidimų. Po to visi mokiniai įsitraukė į viktoriną, kurią organizavo svečiai iš Raudondvario. Renginį vainikavo salės šeimininkų vilkijiečių pasiūlytas bendras ,,Draugystės šokis“, kurį vedė Vilkijos neformaliojo ugdymo mokytoja L. Maliukevičienė, apsikeitimas atminimo dovanėlėmis ir bendros nuotraukos. Ačiū Vilkijos gimnazijai už šiltą draugišką atmosferą viso renginio metu. Ačiū visiems renginio dalyviams už bendrystę.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/