Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:18
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 877
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1288331
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PAŽINK MANE IR MANO VEIKLĄ
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:17
 

Mūsų Mokinių tarybos nariai nepraleido progos ir šiais metais artimiau susipažino su kitomis Kauno rajono Mokinių tarybomis bei dalyvavo renginyje „Pažink mane ir mano veiklą“, kurį organizavo Vandžiogalos Mokinių taryba. Šiame renginyje turėjome galimybę taip pat susipažinti su projektu „Kaunas 2022“ ir kaip galime prisidėti prie šios iniciatyvos, kuriant Kauną, kaip 2022 metų Europos kultūros sostinę. Renginio metu netrūko ir smagių užsiėmimų, kuriuose komandos varžėsi linksmose rungtyse bei suko galvas „Linksmamūšyje“, o per pertraukėles  turėjome progą pasišnekučiuoti prie vaišių stalo, susipažinti su bendraamžiais.

IV gimnazijos klasės mokinė Akvilė Žandaravičiūtė


 
EDUKACINĖ PROGRAMA ,,KOMPIUTERINĖ GRAFIKA“
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:13
  

Gegužės 11 dieną  Čekiškės Prano Dovydaičio I-III gimnazijos klasių mokiniai keliavo į Socialinių mokslų kolegiją, esančią Vilniuje. Ten mus pasitiko dėstytoja Laura, kuri vedė paskaitą apie grafinį dizainą ir kaip reikia tinkamai fotografuoti. 1,5 valandos tikrai neprailgo, nes taip pat gavome užduotį sukurti 30 nuotraukų pagal išmoktas taisykles. Po įdomios paskaitos susipažinome su kolegija ir kokių dalykų čia galima mokytis. Kelionė buvo turininga ir įdomi.

III g. kl. mokinė Justė Šaltytė


 
PRASIDEDA POZITYVIOS TĖVYSTĖS GRUPĖ: GAL JUNGSITĖS?
Antradienis, 2018 Gegužė 15 22:22
 

Motinystė ir tėvystė pats sunkiausias darbas pasaulyje. Jis prasideda tik gimus vaikui ir trunka tol, kol esame šios žemės gyventojai. Už šį patį atsakingiausią darbą –  žmogaus užauginimą,  niekas nemoka atlyginimo ir neišleidžia atostogų, mes jį dirbame visą parą nesvarbu kur būtume.

Kviečiame Jus dalyvauti tėvų grupėje, kurios metu bus aptariami jums aktualūs vaikų auginimo ir auklėjimo klausimai.

Nauja pozityvios tėvystės grupė Kauno rajono tėvams auginantiems 7-12 metų vaikus prasideda gegužės 17 dieną. Tai 7 susitikimų ciklas jaukioje 8-12 tėvų grupėje.

Pozityvios tėvystės mokymų tikslas – tapti dar geresniais tėvais savo vaikams, išmokti pozityvaus auklėjimo būdų: kaip tinkamai rodyti vaikui dėmesį, kad ji/s jaustųsi mylimas ir svarbus, kaip drausminti, kad nereikėtų bausti.  Mokymų metu kalbėsime kaip skatinti savo vaiką ir kaip reaguoti į netinkamą vaiko elgesį. Pozityvios tėvystės mokymai parengti pagal tarptautinę „Sėkmingos tėvystės“ programą. Tėvai ir profesionalus specialistas padės Jums gauti atsakymus į iškilusius vaikų auklėjimo klausimus.

Pirmas susitikimas 18 val., vėliau laikas bus derinamas su grupės dalyviais.

Būtina registracija. el. paštu -  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai   arba telefonu: (8-678) 70558

Pozityvios tėvystės grupė vyks: Lietuvių g. 22, 45 kabinete.

Mokymai nemokami. Esant poreikiui galima pavėžėjimo paslauga.

 
TĖVELIŲ IR MOKSLEIVIŲ DĖMESIUIǃ
Antradienis, 2018 Gegužė 15 22:20
        Informuojame, kad nuo šių metų birželio 1 d. gimnazijos valgykla uždaroma renovacijai. Nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams bus išduodami maisto daviniai. Kitiems rekomenduojame atsinešti iš namų sveikatai palankų maistą. Dėl papildomos informacijos kreiptis į socialinę pedagogę Ireną Sinkevičienę.
 
SUSITIKIMAS SU VAIKŲ RAŠYTOJA
Antradienis, 2018 Gegužė 15 22:01
 

Gegužės 11 dieną 1-4 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su vaikų knygų rašytoja Evelina Daciūte. Renginį organizavo Liučiūnų bibliotekininkė Z. Gudaitienė. Mokiniai labai laukė šio susitikimo: perskaitė E. Daciūtės gražiausią 2016 m. išleistą knygą vaikams ir jaunimui ,,Laimė yra lapė“, piešė lapę ir išmoko dainelę apie lapę Snapę. Mokiniai susipažino su autore, sužinojo kaip gimsta knyga. Sužinojo  apie tai, kas svarbu kiekvienam – dideliam ir mažam. Apie laimę.

4 kl. mokytoja Jolanta Girdauskienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/