Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 08:15
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1943053
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SUSITIKIMAS SU KAUNO DRAMOS TEATRO AKTORIAIS
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:52
 

Lapkričio 13 d. mūsų gimnazijoje viešėjo Kauno dramos teatro aktoriai. Jie susitiko su trečios ir penktos klasės mokiniais. Aktoriai atskleidė mokiniams daug teatro paslapčių: parodė mažą teatro sceną, jos apšvietimą, paaiškino, kaip kuriami teatro drabužiai. Mokė vaikus, kaip suvaidinti vieną ar kitą personažą, pritaikant balsą, veido mimiką, kūno judesius.
Mokiniai uždavė aktoriams klausimų  ir labai džiaugėsi įdomiu susitikimu.

Diana Korsakienė pradinių klasių mokytoja

 
EDUKACINĖ PAMOKA ,,VANDENS TARŠA IR ŠALINIMO BŪDAI"
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:43
 
I g gimnazijos klasės mokiniai lankėsi Vilkijos vandens valymo įrenginių stotyje. Susipažino su darbo specifika, apžiūrėjo valymo įrenginius.
 
KRIKŠTYNOS
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:42
 

Lapkričio 8 d. mokykloje vyko linksmos devintokų krikštynos, kurių tema – „Devintasis dešimtadienis“. Dvyliktokai, pasitelkę savo kūrybines galias ir beribę fantaziją, persirengę 80 – ųjų kostiumais, sugalvojo daug šmaikščių užduočių ir netikėtų rungčių: pagalvių mūšis, šokiai ant laikraščių išlaikant pusiausvyrą, citrinos valgymas. Devintokai puikiai atliko užduotis, pademonstruodami savo sumanumą, stiprumą, ištvermingumą, prisiekė būti ištikimiausiais, pareigingiausiais gimnazistais. Vakarą užbaigėme  nuotaikingais šokiais.

K. Kačiulytė IV g. kl.


 
KONFERENCIJOJE PRISTATYTI ČEKIŠKĖS APYLINKĖS SAKRALAI
Ketvirtadienis, 2019 Lapkritis 07 17:08

Lapkričio 6 dieną vyko Kauno r. mokyklų moksleivių konferencija „Kauno regiono sakralios vietos“, kurios tikslas – kūrybiškai paminėti 2019 Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtus Laikinosios Sostinės atminimo metus, bei įgyti žinių apie Kaune regione, esančias sakralias vietas. Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Adrijus Radzevičius (8 kl.) ir Nedas Leskauskas (7 kl.). Mokinių pranešimo tema - „Čekiškės Švč. Trejybės parapijos sakralinės vietos“.

Mokiniams padėjo paruošti mokytojos Laimutė Litvinskienė ir Jovita Girniuvienė. Džiaugiamės aktyvia mūsų mokinių veikla garsinant mokyklos vardą rajoniniuose renginiuose.


 
 
SUSITIKIMAS SU „MISIJOS SIBIRAS’19“ DALYVIU AUGUSTU KIŠONU
Ketvirtadienis, 2019 Lapkritis 07 17:07
 

Gimnazijoje lankėsi „Misija Sibiras’19“ dalyvis Augustas Kišonas. Jis pristatė ekspedicijoje nuveiktus darbus ir dalinosi savo asmeninėmis patirtimis. Šiemet į Kazachstaną išvyko 16 ekspedicijos dalyvių. 10 dienų – tiek truko komandos misija Karagandos apylinkėse: Dolinkoje, Karabase, Spaske, Prostornoje, Ekibastūze. Ekspedicija į Kazachstaną vyko antrus metus iš eilės ir ši lokacija lietuviams yra taip pat svarbi, nes, skirtingais duomenimis, Kazachstano lageriuose kalėjo nuo 20 iki 80 tūkst. lietuvių. Susitikimas su šių metų misijos dalyviu buvo jautri, gyva pilietinio ugdymo ir patriotiškumo pamoka.

Laura Simonaitytė III g kl.


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/