Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:32
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1369034
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

„SKAITOME LIETUVAI -2018“
Trečiadienis, 2018 Spalis 31 11:26

Skaitymo nauda yra neišmatuojama, nes ugdo kūrybinį ir kritinį mąstymą, skatina protinę veiklą, padeda ugdyti dėmesio koncentraciją.

Kauno rajono mokyklose visą spalio mėnesį buvo  organizuojami garsinio skaitymo renginiai: projekto „Skaitome Lietuvai -2018“ vykdymas. Mūsų gimnazijoje garsinio skaitymo iniciatyvos buvo integruotos į lietuvių kalbos ir literatūros pamokas. Mėnesio pradžioje tris literatūros pamokas aštuntokai skaitė vaidmenimis V. Šekspyro tragediją  „Romeo ir Džiuljetą“. Meniniu skaitymu pasižymėjo Emilija, Devidas, Kamilė O., Arnoldas, Gabija ir Kotryna. Spalio 12 dieną penktos klasės mokiniams garsinio skaitymo pamoka vyko miestelio bibliotekoje. Čia jie skaitė balsu  rastas įdomybes enciklopedijose, žinynuose ir žodynuose. Ievą Dimaitę ir Ievą Kalčinskaitę sudomino Medicinos  enciklopedija. Mantą ir Gabrielę  Iliustruotas biologijos žinynas.  Evelina , Vaidilė, Nojus, Kajus, Titas ir Valentinas pasirinko dar nežinomų terminų aiškinimus iš Visuotinės Lietuvių enciklopedijos. II g. klasės literatūros pamokose visi gimnazistai garsinio skaitymo mėnesį užbaigė skaitydami hegzametru parašytos Homero „Iliados“ ir „Odisėjos“ ištraukas. 

.„Daugybei žmonių knygos reikalingos kaip duona ir druska. Ir taip bus, kad ir kiek išrastume įmantrių kasečių, televizijų ar kitų pakaitalų...“ (A. Lindgren).

Lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė


 
SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ IDĖJŲ MUGĖ
Sekmadienis, 2018 Spalis 28 22:28

Spalio 25 d. Garliavoje vyko Kauno rajono sveikatą stiprinančių mokyklų ,,Socialinių emocinių kompetencijų ugdymo idėjų mugė“. Mūsų gimnazijos stendinį pranešimą ,,Judėjimas drauge – sveikata ir džiaugsmas“ paruošė IV g. kl. mokinė V. Zavedskaitė, pristatė  II g. kl. mokinys D. Žandaravičius.

Mokinių gyvenimas turi būti kupinas judėjimo džiaugsmo, tik tada suprasime, kaip jaučiasi ir gyvena sveikas žmogus.

SSM koordinatorė D.Korsakienė


 
SUSITIKIMAS SU „MISIJOS SIBIRAS’18“ DALYVIAIS
Ketvirtadienis, 2018 Spalis 18 12:00
 

Gimnazijoje lankėsi „Misija Sibiras’18“ dalyviai Juras Pratusevičius ir Rokas Šarkus. Jie pristatė ekspedicijoje nuveiktus darbus ir dalinosi savo asmeninėmis patirtimis. „Misija Sibiras’18“ vyko į Kazachstano respubliką, tvarkė istorines vietas Karagandos, Balchašo bei Džezkazgano apylinkėse. Visas šias apylinkes vadina – Karlagu, kuriame kalėjo tūkstančiai lietuvių politinių kalinių.

Susitikimas su šių metų misijos dalyviais buvo jautri, gyva pilietinio ugdymo ir patriotiškumo pamoka.

Virginija Zavedskaitė IV gimn. kl.

 
MOKYTOJŲ DIENA 2018
Ketvirtadienis, 2018 Spalis 11 13:10
 

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos abiturientai, šia proga, su šypsenomis, muzika ir gėlėmis pasitiko kiekvieną gimnazijoje dirbantį mokytoją. Mokytojus sveikino mokiniai, auklėtiniai, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas, Liučiūnų krašto bendruomenės centro pirmininkė Marytė Rastauskienė, Liučiūnų laisvalaikio salės renginių organizatorė Elena Tarolienė. Abiturientai taip pat aplankė laikinai seniūnijoje įsikūrusius priešmokyklinukus ir jų mokytojas. Pasibaigus pamokoms, mokytojų laukė staigmena – sportinės varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” naujai renovuotoje sporto salėje. Mokytojai tarpusavyje varžėsi estafečių rungtyse.. Komandos, užėmusios prizines vietas, buvos apdovanotos medaliais.

Linkime mokytojams sėkmės,sveikatos ir kantrybės, ugdant jaunąją Lietuvos kartą - MUS!

Abiturientai


 
TĖVELIŲ DĖMESIUIǃ
Antradienis, 2018 Spalis 02 21:15
 

Gimnazijoje vykstant renovacijos darbams galite neprisiskambinti kontaktiniais telefonais 837 560 291 ir 837 560 342. Atsiprašome už laikinus nesklandumus.

Gimnazijos administracija


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/