Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:40
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 829
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1106174
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

12 METŲ ČEKIŠKĖS EKSPRESU
Ketvirtadienis, 2018 Vasaris 15 13:13
 

Gyvenimas – kaip kelionė traukiniu: vieni įlipa, kiti – išlipa, kai kuriose stotelėse mūsų laukia siurprizai, kitose tik gilus liūdesys. Bet nieko baisaus... Tai tokia yra kelionė, pilna svajonių ir nusivylimų, vilčių ir praradimų... kelionė be bilieto atgal.

Atsidurti laukimo kambaryje labai lengva. Kaip teisintis - Aš vis dar ... per jaunas, nepatyręs. Štai tada ... reikia tik truputį palaukti Ką renkiesi TU? Laukti laukiamajame ar surizikuoti ir įšokti į traukinį?

Šventiškai pasipuošę su šypsenomis veiduose, gėlių puokštėmis nešini į papuoštą mokyklos salę rinkosi dvyliktokai ir jų tėveliai, mokytojai ir svečiai, taip pat šventės rengėjai ir jų tėveliai. Šimtadienio tema „12 metų Čekiškės ekspresu“. Abiturientus sveikino pirmosios mokytojos, auklėtojai, mokyklos direktorius Ričardas Saltonas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė, mokytojai, svečiai, tėveliai. Visi linkėjo stiprybės, sėkmės egzaminuose ir labai turiningai bei prasmingai praleisti 100-ą dienų iki egzaminų. Ekspresas skriejo dideliu greičiu užsukdamas vis į kitas stoteles, o video medžiaga nukėlė dvyliktokus į vaikystę, priminė jų pirmuosius žingsnius mokykloje, taip pat sėkmes ir nesėkmes.  Vienuoliktokai  abiturientams dovanojo meilės dainą, kurią atliko Neringa ir Lukas.  Šokome valsą, abiturientai šoko su savo tėveliais. Buvo daug jaunatviško juoko, klegesio, šurmulio, plojimų.  ,,Čekiškės ekspreso“ šeimininkai: Virginija, Justė, Valentinas ir Ernestas išdalino ,,ŠIMTMEČIO“ apdovanojimus. Dvyliktokai, atlikę nemažai įvairiausių užduočių, gavo jau „baigto“ mokslo pažymėjimus – pusatestačius.  O skambant vienuoliktokų dainai „Žydrasis traukinys“, buvo įneštas tortas dvyliktokams, išdalinti šimtadienio laikraščiai,  ir kalendoriai. Dar ilgai netilo muzikos garsai, dainos (vadovas Alvydas Furmonas). Visi šoko, dainavo, linksminosi, kiek leido jėgos. Mūsų traukinys dar bėgiais riedės 100 dienų. Turite laiko, turite viską suspėti. Sėkmės jums linki vienuoliktokaiǃ

 

Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
IŠVYKA Į KTU BIBLIOTEKĄ
Trečiadienis, 2018 Vasaris 14 18:40
 

Vasario 6 dieną grupė gimnazijos mokinių iš 7, Ig ir IIg klasių vyko į Kauno technologijos universiteto biblioteką. Pažintis su retais spaudiniais – dovana mūsų gimnazijos respublikinio projekto „Giminės medis 2017“ dalyviams. Ekskursiją vyriausioji bibliotekininkė Edita Korzonaitė pradėjo centrinės bibliotekos rekonstruotoje modernioje Skaitytojų salėje. Daugiau nei 2 milijonų egzempliorių fondą turinti biblioteka šiemet švenčia 95 metų sukaktį. Didžiausią įspūdį paliko XV–XVIII a. spaudiniai (inkunabulai, aldai, paleotipai, elzevyrai bei kiti senieji leidiniai). Mokiniai turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir pavartyti seniausiąją šio rinkinio knygą – Jono Bretkūno „Postilę“, senuosius 15911945 m. laikotarpio lietuviškus spaudinius bei spaudos draudimo metų leidinius. Išklausę pasakojimo apie asmeninių Vaclovo BiržiškosJ. Tumo-Vaižganto bibliotekų  kolekcijas, žiūrėjome video medžiagą apie knygų restauravimą, pavartėme ir naujai išleistas knygas. Daugiau nei valanda praleista vienoje didžiausių Lietuvos bibliotekų tikrai neprailgo, o įspūdžiai iš jos liks ilgam.

Lietuvių k. mokytoja L. Litvinskienė


 
Antradienis, 2018 Vasaris 13 17:03
 
 
MIELI TĖVELIAI!
Antradienis, 2018 Vasaris 13 17:01

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to, susidūrę su įvairiais auklėjimo iššūkiais, mes dažnai abejojame, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijos, ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams ir santykiams su jais. STEP tėvų tobulėjimo grupėse tėvai randa atsakymus į daugelį jiems rūpimų klausimų.

Todėl jei ir jūs norėtumėte:

Įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip tėvais;

Geriau suprasti savo vaiką;

Išmokti efektyvių motyvacijos stiprinimo būdų;

Sužinoti pozityvių ribų nustatymo metodų;

Išsaugoti artimą, šiltą santykį su savo vaiku,

esate kviečiami į STEP programos užsiėmimus,

kurie prasidės 2018 m. kovo mėn. 7 d. 14-16 val. (trukmė 2 val.)

ir vyks 9 savaites.

Susitikimai vyks – Vilkijos bibliotekoje, Mažoji g. 5

Užsiėmimus ves STEP programos vadovė psichologė Audronė Kerpaitė.

Užsiėmimų kaina: STEP tėvų knyga – 11 eurų,

vienkartinis dalyvio mokestis – 3 eurai.

Registruotis galite telefonu: 865560486

Soc. Darbuotoja Deima Želionienė

Registracija vyksta iki vasario 28 d.

Į šią grupę gali registruotis 6-12 metų amžiaus vaikų tėvai.

Iki malonių susitikimų Tėvų grupėje!

SVARBU. Jeigu norite dalyvauti, tačiau netinka kai kurios sąlygos, skambinkite ir ieškosime sprendimų!

         PLAČIAU APIE STEP PROGRAMĄ:

STEP programa – tai 9 tėvų grupės susitikimai, kurie vyksta kartą per savaitę. Šiuose užsiėmimuose tėveliai praplečia turimas žinias apie vaikų psichologinę ir socialinę raidą, efektyvius auklėjimo metodus. Tėvai skaito „STEP tėvų knygą“ ir su kitais grupės dalyviais diskutuoja apie tai, kaip drąsinti savo vaiką elgtis tinkamai, kaip kalbėtis ir klausytis, kad tėvai ir vaikai jaustųsi išgirsti ir suprasti, mokosi reaguoti į vaikų emocijas, skatinti negiriant, drausminti nebaudžiant, spręsti problemas bendradarbiaujant, o ne konkuruojant.

Atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus ir su šiais ypatumais susijusius iššūkius, yra sukurtos trys STEP programos versijos:

STEP 0-5 programa tėveliams, auginantiems mažylius nuo 0 iki 5 metų amžiaus;

STEP 6-12 programa tėveliams, auginantiems vaikus nuo 6 iki 12 metų amžiaus;

STEP 12-17 programa paauglių tėvams.

STEP (angl. Systematic Training for Effective Parenting – Sistemingas efektyvių vaiko auklėjimo įgūdžių lavinimas)tai pasaulyje populiari tėvų ugdymo programa. Lietuvoje ji įgyvendinama nuo 2010 m. Iki šiandien STEP programa yra viena iš nedaugelio, kurios efektyvumas pagrįstas mokslinių tyrimų rezultatais. 2010-2017 m. STEP tėvų grupes sėkmingai baigė 2256 tėveliai. Šiuo laikotarpiu organizuota 321 STEP tėvų grupės veikla Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Kupiškyje, Širvintose, Druskininkuose, Pasvalyje, Raseiniuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Rietave, Alytuje ir Elektrėnuose.

STEP programos įgyvendinimą, kokybę ir plėtrą užtikrina Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacija (PAKA), kuriai vadovauja STEP programos atstovė Lietuvoje dr. Jolita Jonynienė. (www.stepgrupes.lt).
 
SVEIKINAME
Antradienis, 2018 Vasaris 13 16:59
 

Gimnazijos berniukų komandą ir mokytoją K. Mikalonienę, Lietuvos kaimo vietovių mokyklų berniukų tarpzoninėse kvadrato varžybose iškovojus  I-ąją vietą. 

VALIO ŠAUNUOLIAMSǃ


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/