Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:53
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 849
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1161214
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Sekmadienis, 2018 Balandis 01 14:07
 

Su  bundančiu pavasariu, grįžtančiais paukščiais artėja pati gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Sveikindamas Jus linkiu, kad Velykų rytas pažadintų naujas svajones, paskatintų prasmingiems ir kilniems darbams. Tikiuosi, kad pakili nuotaika pasieks kiekvienus namus, kiekvieną šeimą ir kiekvieną moksleivį. Linkiu gražaus Prisikėlimo ryto tegul džiaugsmas, ramybė ir palaima lydi Jūsų žingsnius. Būkime vieningi, kupini tarpusavio supratimo ir palaikymo. Malonaus buvimo drauge  su šeima.

Gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas


 
GIMNAZIJA - RENOVACIJOS SŪKURY!
Sekmadienis, 2018 Balandis 01 14:05
 
Kauno rajone tęsiami švietimo įstaigų atnaujinimo ir modernizavimo darbai. Šiuolaikinei mokyklai svarbu ne tik ugdymo kokybė, bet ir moderniai įrengtos patalpos, jauki aplinka. Mūsų gimnazija taip pat įsukta į renovacijos sūkurį - ji bus atnaujinta, remontuojama iš esmės. Nuo kovo devynioliktos dienos gimnazijoje šeimininkauja statybininkai – prasidėjo renovacijos darbai. Ugdymo procesas dėl gimnazijos renovacijos darbų perkeltas į Čekiškės seniūnijos Liučiūnų daugiafunkcinio centro pastatą. Šis persikėlimas vyko sklandžiai, nes sutelktai dirbo visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, pagalbinis personalas. Visa gimnazijos bendruomenė dėkinga Čekiškės seniūnui, gimnazijos rėmėjams – ūkininkams, Liučiūnų bendruomenės centrui, Liučiūnų kultūros centrui, Vilkijos PSPC, Garliavos centrinei bibliotekai, kad ugdymo procesas sėkmingai tęsiamas. Džiaugiamės, kad po gimnazijos renovacijos pagerės darbo ir mokymosi sąlygos. Tikimės, kad Rugsėjo 1-ąją sutiksime gražesnėje ir jaukesnėje aplinkoje.
 
 
SVEIKINAME
Antradienis, 2018 kovas 27 12:34
 
III gimnazijos klasės mokinę JUSTĘ ŠALTYTĘ, Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkurse užėmusią III-ąją vietą ir jos mokytoją Jūratę Kaupienę.
 
PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA
Pirmadienis, 2018 kovas 26 12:39
 

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Pasaulinė Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, darbo vietoje. Mūsų maži ir, atrodytų, nereikšmingi darbai – šiukšlių rinkimas ir rūšiavimas – padeda tausoti gamtą, taupyti medienos (popieriaus rūšiavimas), energijos (perdirbant šiukšles) išteklius. Nuo mažens mokomiems mylėti gamtą vaikams tai bus įprastinis kasdienis dalykas, ir mokydamiesi taupyti išteklius, jie greičiau supras gamtosaugos problemas.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
SAVAITĖ BE PATYČIŲ
Pirmadienis, 2018 kovas 26 12:38
 

2018 m. kovo 19-23 dienomis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinėje grupėje vyko „SAVAITĖ BE PATYČIŲ“. Tai „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018", kurią organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija". Projekto tikslas – ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui ir patyčioms, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio ir vaikų bei suaugusiųjų santykius.

Visą savaitę veiklų metu drauge su vaikais nagrinėjome draugystės ir bendravimo temas. Kas yra patyčios? Kaip atpažinti patyčias? Kaip aš jaučiuosi turėdamas draugų ir kt. Vaikai sužinojo apie patyčias, taip pat draugystės, tolerancijos svarbą. Kurdami grupės draugystės stendą ir draugystės piešinius, puošdami popierinius delniukus vaikai patys kūrė trumpus eilėraštukus. Atlikdami kūrybines užduotis visi vaikai dirbo bendrai: mokėsi dalintis priemonėmis, padėjo vienas kitam, džiaugėsi bendrais darbeliais. Vykome į Čekiškės darželį drauge su miestelio socialine darbuotoja Loreta. Klausėmės darželio vaikų dainuojamų dainelių draugystės tema. Socialinė darbuotoja Loreta pravedė įdomias veiklas, pasakojo apie draugystę, mokė sakyti ir girdėti komplimentus.

„SAVAITĖ BE PATYČIŲ“ padėjo vaikams suprasti draugo nuotaiką. Vaikai patyrė daug įvairių emocijų, jie tapo supratingesni, išmoko susitarti, pasakyti tiesą, atsiprašyti. Suprato, kad negalima skriausti draugo – kaip tik daug svarbiau jį saugoti; kad geras žodis gydo, o blogas žeidžia.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/