Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:43
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 776
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 962389
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 27 22:02
 
Berniukų kvadrato komandą: ARNĄ SALINKĄ, RYTĮ RIMKŲ, GYTĮ MINIALGĄ, EVALDĄ ŽANDARAVIČIŲ, MANTĄ DOVIDAITĮ, TOMĄ GRIGĄ, DANIELIŲ PERTRAUSKĄ, ANDRIŲ ABRAITĮ, NEDĄ LESKAUSKĄ, ir jų mokytoją Kristiną Mikalonienę Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybose laimėjusiai I-ąją vietą.
 
EMOCIJA+ PROGRAMOS PRISTATYMAS
Pirmadienis, 2017 Lapkritis 27 21:21

Lapkričio 24 d. mūsų gimnazijoje vyko Emocija+ programos pristatymas 5 – 8 klasių ir I – IV gimnazinių klasių moksleiviams. Tai programa skatinanti saugią emocinę aplinką mokyklos bendruomenėje, siekiant, kad kiekvienas būtų svarbus, išklausytas ir suprastas.  Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyva šis projektas startavo prieš metus ir neseniai šventė vienų metų sukaktį, o nuo šio rudens įsitraukti į Emocija+ programą buvo pakviesta ir mūsų gimnazija. Susipažinimui su tuo, kaip programa veikia kitose mokyklose, moksleiviai žiūrėjo trumpą filmuką.

Moksleivių mylima MT kuratorė ir direktoriaus pavaduotoja D. Keliauskienė pristatė  atliktą gimnazijos bendruomenės įsivertinimą apie emocinę savijautą: kaip jaučiasi mokiniai? Su kokiais sunkumais susiduria? Kur kreipiasi prireikus psichologinės pagalbos? Tokiu būdu pavyko išsiaiškinti gimnazijos stiprybes ir tai, kas tobulintina visų bendruomenės narių pastangomis.

Psichologė ir programos Emocija+ ambasadorė gimnazijoje D. Laurinavičienė pateikė būdą kasdien stebėti emocinę savijautą – kiekviena klasė gavo dovanų po šešis emocijų veidukus, kad išsirinkę vieną ar kitą emociją ir šalia prisegę savo vardą, mokiniai galėtų apibūdinti  tos dienos nuotaiką, o šiai pasikeitus, perkeltų savo vardą ant kitos emocijos veiduko. Taip ir klasės vadovas, ir draugai matys, kuris moksleivis šiandien liūdi, piktas, o gal dėl ko nors nerimauja, ir turės galimybę jam padėti. Mokiniai paskatinti apsilankyti psichologės kabinete, kai jiems liūdna, nesutaria su draugais, mokytojais, tėvais ar tiesiog nori pasikalbėti...

Pradėjome skleisti gerumo virusą savo aplinkoje! Gimnazijos bendruomenėje gerumo viruso korteles su komplimentais ir gera nuotaika. Gautą kortelę kitą dieną mokinys perduos kitam, po to dar kitam..., o po dviejų savaičių vėl susirinkę visi kartu aptarsime, kaip sekasi pozityvu užkrėsti gimnazijos bendruomenę. Gera daryti – gera.

Emocija+ ambasadorė gimnazijoje  Dalia Laurinavičienė

 
SVEIKINAME
Šeštadienis, 2017 Lapkritis 25 05:02
 
Gimnazijos berniukų komandos narius ARNĄ SALINKĄ, RYTĮ RIMKŲ, GYTĮ MINIALGĄ, EVALDĄ ŽANDARAVIČIŲ, MANTĄ DOVIDAITĮ, TOMĄ GRIGĄ, DANIELIŲ PERTRAUSKĄ, ANDRIŲ ABRAITĮ, NEDĄ LESKAUSKĄ, ir jų mokytoją Kristiną Mikalonienę Kauno rajono zoninėse kvadrato varžybose užėmus  I-ąją vietą. VALIO ŠAUNUOLIAMS!
 
 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 23 14:52
 
IV gimnazijos klasės mokines DEIMANTĘ VALAUSKAITĘ, VIKTORIJĄ ZMITRAVIČIŪTĘ, DOVILĘ ŠALTYTĘ, AISTĘ RAKAUSKAITĘ, RUGILĘ TOLEVIČIŪTĘ ir jų mokytoją Alvydą Furmoną Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkurse, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti užėmus  III - ąją  vietą
 
ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ - 2017
Trečiadienis, 2017 Lapkritis 22 17:57
 

Lapkričio 13-19 dienomis vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė.  Šių metų tema – ,,Šiaurės salos“. Plakato iliustracijos autorė – garsi estų dailininkė Regina Luk-Tomperė. Ji mus nukėlė į Šiaurės šalis, kurias sieja daug dalykų: ilgos šaltos žiemos ir trumpos vasaros, gausiai žvaigždėmis nusėtas gilus nakties dangus, jūra ir jos krantai bei daugybė mažų ir didesnių salų.

Šviesos ir žodžio šventė tradiciškai pradedama garsiniais skaitymais, kasmet suburiančiais daugiau kaip 150 tūkstančių žmonių. Šiemet Suomija mini 100-ąsias nepriklausomybės metines, todėl Šiaurės šalių bibliotekų savaitė išskirtinį dėmesį skyrė suomių literatūrai, o skaitymams buvo siūlomi suomių autorių tekstai. Čekiškės Prano Dovydaičio 5, 7 ir I gimn. klasių mokiniai skaitė Maria Turtschaninof fantastinio romano ištrauką  „Maresė“. Paaugliams ir jaunimui skirtoje knygoje veiksmas vyksta neapibrėžtu laiku tolimoje Menos saloje, ten, kur stūkso senas raudonų plytų vienuolynas, skendintis magiškuose atspalviuose ir kupinas antikos deivių magijos. Romano herojė Maresė Enresdotter yra vienuolyno novicija. Ji fiksuoja savo gyvenimą užrašuose ir tokiu būdu skaitytojas sužino jos dramatišką liudytojos istoriją. Maresė aprašo Menos salą kaip mažą izoliuotą moterų pasaulį.

Istorijų klausymasis jaukioje žvakių šviesoje jau tapo gražia tradicija tamsiuoju metų laiku. Šių metų temai Šiaurės šalių bibliotekų savaitė pasitelkė literatūrą pažinti Šiaurės salas, drauge pajusti simbolinę jų galią ir išreikšti tokius jausmus kaip bendrystė ir atskirtis. Skaitymo balsu ir pasakojimo puoselėjama tradicija – puiki idėja, kuri jau gyvuoja ir Lietuvoje dvidešimtus metus.

Lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/