Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:34
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1046
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1785414
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

KULTŪROS PASAS. ,,KAS OBELYNĖJE SUKA LIZDUS?“
Penktadienis, 2019 Rugsėjis 13 11:33
 

2019-09-11 dieną 7 klasė lankėsi Kauno r. Obelynėje, profesoriaus Tado Ivanausko memorialiniame muziejuje. Dalyvavo renginyje: ,,Kas Obelynėje suka lizdus?“.


 
RUGSĖJO 1-OJI – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA
Pirmadienis, 2019 Rugsėjis 09 21:48
 

Naujųjų mokslo metų pradžia Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje prasidėjo šventiškai. Vieni pirmųjų, nešini kardeliais, į mokyklą skubėjo darželinukai, priešmokyklinukai, pirmokai, o nuo jų neatsiliko ir kitų klasių mokiniai. Tradiciškai Rugsėjo 1-osios šventę pradėjo kunigas G. Kabašinskas, aukodamas Šv. Mišias Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje. Į gimnazijos sporto salę sugužėjo gausus būrys mokinių, tėvelių, mokytojų. Susirinkę svečiai sveikino mokinius, sugrįžusius semtis naujų mokslo žinių, linkėjo aukštų pasiekimų. Pirmokams gimnazijos administracija įteikė  A. Makūnienės labdaros ir paramos fondo knygeles ir . Geriausioms gimnazijos klasėms įteiktos pereinamosios prof. Prano Dovydaičio taurės.

Kraukite žinių bagažą, kad šis būtų kuo pilnesnis. Stebinkite savo išradingumu, sumanumu, nepakartojamomis idėjomis! Sėkmingų naujų mokslo metų!


 
ASOCIACIJA „SPORTO IDĖJA“
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 05 15:44

Kviečia dalyvauti neformaliojo vaikų švietimo programoje: „Sportuok 180 laipsnių kampu“. Programą sudaro įvairaus stiliaus šokių judesiai. Treniruotės metu atliekami fiziniai pratimai stiprinantys raumenyną, lavinantys taisyklingą laikyseną ir kt. Treniruotės vyks Jūsų mokykloje, dvi valandas per savaitę. Programos dalyviai turės galimybę dalyvauti parodomoje programoje, bei asociacijos organizuojamoje stovykloje. Būrelis moksleiviams yra nemokamas, jeigu jie nėra išnaudoję mokinio krepšelio, neformaliam vaikų švietimui.
 
LIETUVOS GP NACIONALINIS ČEMPIONATAS
Ketvirtadienis, 2019 Rugsėjis 05 15:43
  

Vasaros pabaigoje Vilniaus greičio automodelių trasoje vyko tradicinės greičio automodelių varžybos Lietuvos GP ir atviras nacionalinis čempionatas jaunimui ir moksleiviams. Kaip ir kasmet varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos automodeliuotojai. Be mūsiškių į varžybas atvyko jaunieji automodeliuotojai iš Rygos , Talino ir pirmą kartą svečiai iš Sankt-Peterburgo.

Varžybos vyko šešiose  modelių klasėse ir atskiroje modelių išsukėjų rungtyje. Geriausių rezultatų pasiekėme E-3 B Junior klasėje kurioje Edvinas Leskauskas iškovojo I-ąją vietą, o Danielius Petrauskas III-ąją. E-2 Junior klasėje Edvinas Leskauskas laimėjo III-ąją vietą.

Nepralenkiamas išsukėjų varžybose tapo Aurimas Žandaravičius išsukęs modelį iki rekordinio 166 km/h  greičio. Tai buvo paskutinės sezono varžybos, laukia darbas dirbtuvėse, modelių remontas ir tobulinimas ir kitų metų varžybų sezonas.

Būrelio vadovas R. Kochanauskas


 
Pirmadienis, 2019 Rugpjūtis 26 10:01
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/