Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:27
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1009
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1685931
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PROJEKTO „NERŪKYK, GYVENK SVEIKIAU“ VEIKLA GIMNAZIJOJE
Penktadienis, 2019 Gegužė 03 14:29

2019 m. gegužės 3 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje lankėsi ir 9-12 klasių mokiniams paskaitas, rūkymo profilaktikos tema, skaitė lektorius, bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis. Šis prevencinis paskaitų ciklas vykdomas visos Lietuvos mastu, įgyvendinant projektą „Nerūkyk, gyvenk sveikiau“. Projekte dalyvauja net 39 savivaldybės, o burtams lėmus, iš Kauno rajono savivaldybės būtent mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę pasiklausyti profilaktinių paskaitų.

Tikriausiai jau nebereikia kartoti, kad rūkymas yra žalingas žmogaus sveikatai. Tabako dūmuose randama per 4000 cheminių junginių, iš kurių net keli šimtai laikomi kenksmingais sveikatai, o apie 40 iš jų yra patvirtinti kancerogenais, kurie sukelia vėžį ar skatina jo vystymąsi. Apie tabako (cigarečių) žalą organizmui mes žinome daug, tačiau šiuolaikiniame jaunuolių tarpe vis intensyvėja elektroninių cigarečių naudojimas. Anot D. Joneikio, tai dar mažai ištirta ir išanalizuota tokio rūkymo (vadinamu „garinimu“) sritis. Lietuvoje iki šiol nėra atlikta nė vieno tyrimo, siekiant nustatyti tikslią elektroninėse cigaretėse naudojamo užpildo sudėtį ir tik po 10-20 metų galėsime realiai pažinti tikrąją jų žalą organizmui ir visuomenei.


 
BALTIJOS TAURĖ 2019, TALINAS
Penktadienis, 2019 Gegužė 03 14:27

Balandžio 25-27  Taline vyko jau XX-osios moksleivių kordinių automodelių varžybos „Baltijos taurė 2019“. Susitikti ir pasivaržyti kieno modeliai greičiausi susirinko Talino, Rygos, Sankt –Peterburgo ir Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos jaunieji automodeliuotojai.

Kadangi dėl objektyvių priežasčių pasiruošimas varžyboms buvo minimalus aukštų rezultatų negalėjom tikėtis, bet viskas klostėsi visai neblogai. Iškovota II komandinė vieta, nusileidom tik šeimininkų, Talino komandai, laimėtos 8 prizinės vietos asmeninėje įskaitoje, atskirose modelių klasėse.

Geriausiai sekėsi AURIMUI ŽANDARAVIČIUI laimėjusiam 1 vietą E-2 klasėje, 2 vietą E-1 klasėje , ir 3 vietą Ralli klasėje. EDVINAS LESKAUSKAS laimėjo 2 vietą E-2 klasėje ir 3 vietą AM-2 klasėje. DANIELIUS PETRAUSKAS laimėjo 2 vietą E-3B klasėje, EIMANTAS MEILIŪNAS 3 vieta AM-1 klasėje, Rytis Rimkus 3 vieta K-1 klasėje.

Pirmosios sezono varžybos praėjo neblogai, laukia startai Lietuvos atvirame nacionaliniame čempionate (LANČ) Vilniuje paskutinėmis vasaros dienomis.

Kordinio-greituminio automodeliavimo būrelio vadovas R.Kochanauskas


 
 
Pirmadienis, 2019 Balandis 29 14:18
 
AKCIJA ,,DAROM“
Ketvirtadienis, 2019 Balandis 25 12:37
 

Balandžio 19 d. visa Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė jungėsi prie akcijos ,,Darom“. 1-6 ir II-III gimnazijos klasių mokiniai ir jų klasių vadovai tvarkė gimnazijos aplinką.

7 klasės mokiniai ir klasės vadovė Jūratė Kaupienė talkininkavo tvarkant parapijos namų aplinką, o 8 klasės mokiniai ir klasės vadovė Laimutė Berštautienė prisijungė prie visus mokslo metus vykdomos akcijos ,,Atverkime širdis“ ir tvarkė Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namų teritoriją. I gimnazijos klasės mokiniai talkininkavo tvarkant Čekiškės ambulatorijos teritoriją. IV gimnazijos klasės mokiniai ir jų vadovė Eglė Simonaitienė bei technologijų mokytojas Virgilijus Berštautas tvarkė Nepriklausomybės Akto signataro Prano Dovydaičio sodybvietę.

Ši akcija skatina ne tik tvarkyti, puoselėti aplinką, bet darbas drauge augina bendruomeniškumo jausmą ir pačią bendruomenę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
AKCIJA „AŠ IR SENELIS“
Trečiadienis, 2019 Balandis 17 16:31
 

Balandžio 16 dieną Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kvietė visus Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos vaikus bei jų senelius dalyvauti akcijoje „Aš ir senelis“. Akcija vyko gimnazijos sporto salėje, kurios pradžią paskelbė gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas. Pirmos bei antros klasės mokiniai visiems akcijos dalyviams dovanojo eiles apie sportą, sveikatą bei kvietė susirinkusiuosius šokti energingą „Baby Shark“ šokį. Dalyvaudami akcijoje seneliai, galėjo atlikti kūno sudėties analizę (sužinoti savo kūno masės indeksą, riebalų, raumenų procentinę dalį organizme), pasimatuoti kraujo spaudimą, pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais. Vėliau, tiek vaikai, tiek ir anūkai dalyvavo pilateso mankštoje, kurią vedė trenerė, šios sporto šakos profesionalė. Suaugusieji buvo kviečiami nuo rudens prisijungti ir dalyvauti projekte „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajone“, kurio metu gyventojai du kartus į savaitę gali nemokamai lankyti fizinio aktyvumo treniruotes, vykstančias kiekvienoje Kauno rajono seniūnijoje.

Sveikatos priežiūros specialistė R. Žičkuvienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/