Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 10:52
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1091
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1943215
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MT ,,NAKTIS MOKYKLOJE‘‘
Antradienis, 2019 Lapkritis 26 13:00
 

          Lapkričio 22 d. vakarą Mokinių tarybos nariai rinkosi į renginį ,,Naktis mokykloje“. Visus vienijo specialiai šiam vakarui sutartas ,,Dresskodas“, t.y. kai namuose dingsta elektra, o tau reikia į vakarėlį. Niekam nebuvo svarbu: ar esi su žirafos, ar koalos pižama, ar dėvi ilgas skirtingas kojines, kiekvienas buvo susitelkęs į bendravimą, draugiškumą, pagarbos ir atsakomybės ugdymą. Renginyje nebuvo kada nuobodžiauti, nes buvo daug įvairių veiklų: programoje buvo tarpusavio susipažinimo, koncentracijos ir komandos formavimo žaidimai, kiekvienas turėjo galimybę dainuoti ,,karaoke‘‘, šokti. Vėlai vakare žaidėme stalo žaidimus ir įrengėme kino teatrą. 
           Visi Mokinių tarybos nariai puikiai praleido laiką, geriau susipažino vienas su kitu, o svarbiausia - tobulėjo kaip komanda.

Mokinių taryba

 
TARPTAUTINIS DIENORAŠČIO KONKURSAS „TYLĖTI SUNKU“
Antradienis, 2019 Lapkritis 26 12:57
 

5 klasės mokinė Viktorija Girniūtė dalyvavo tarptautiniame 5 -12 klasių dienoraščio konkurse „Tylėti sunku“. Lapkričio 21 d. baigiamasis šventinis renginys vyko Kauno Rokų gimnazijoje. Mokiniai  teatralizuotai pristatė komisijos išrinktų darbų ištraukas, paskelbti konkurso nugalėtojai. Dėkoju Viktorijai už dalyvavimą.

Tikybos mokytoja L. Litvinskienė


 
LIETUVIŲ KALBOS KONFERENCIJOJE
Antradienis, 2019 Lapkritis 26 12:50

Lapkričio 20 dieną Neveronių gimnazijoje vyko Kauno rajono ir miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konferencija  „Vyžota, lopyta mano Lietuvėlė, bet – mano!“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto ir Vietovardžių metams paminėti .

II g. klasės mokinės Gabija Girlevičiūtė ir Gabija Laurinavičiūtė skaitė pranešimą „Vaižganto atminimo įamžinimas“ (mokyt. L. Šukytė), o I g. klasės mokinės Kotryna Kaminskaitė ir  Kamilė Petrauskaitė (mokyt. L. Litvnskienė) pristatė stendinį pranešimą „Čekiškės ir jos apylinkų vietovardžių kilmė“.Šaunuolės, pranešėjos!


 
AKCIJA ,, PYRAGŲ DIENA“
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 15:01
 

Lapkričio 15 dieną gimnazijoje vyko ,,PYRAGŲ DIENA“. Šią akciją pradėjo gimnazijos direktorius R. Saltonas ir mokinių tarybos pirmininkas D. Žandaravičius nukirpdami juostelę. Antrąjame aukšte veikė Gerumo alėja, kurioje buvo pardavinėjami įvairūs mokinių iškepti gaminiai. Nusipirkę skanumynų, galėjome užsukti į ,,MT kavinę" atsigerti arbatos, pasiklausyti gyvos muzikos..
Visos surinktos lėšos (280,43 eurai) bus skirtos gyvūnų globos namų ,,Lesė“ bei ,,Penkta koja“ gyventojams. 

DĖKOJAME VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS PRIE ŠIOS AKCIJOS!

Mokinių taryba

 
ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ – 2019
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 14:54
 

Lapkričio 11-15 dienomis vyko Šiaurės šalių literatūros savaitė. Tai tradicinė šviesos ir knygos šventė, primenanti mums senąją pasakojimų tradiciją, suteikianti mokinius supažindinti su Šiaurės šalių literatūra. Šių metų savaitės tema – ,,Šventės Šiaurės šalyse“. Šviesos ir žodžio šventė – kūrinio skaitymas balsu.

5-6 klasės mokiniai skaitė ištrauką iš Astridos Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“, skyrių „Pepė švenčia gimtadienį“. Pepė Ilgakojinė – spalvinga ir maištinga mergaitė, sau susikurianti gyvenimą, kuriame viskas turi būti pramuštgalviška ir smagu. Šiame pasakojime dalyvavome gimtadienio šventėje, surengtoje Pepės stiliumi, kurioje kartu Tomis, Anika, arklys ir ponas Nilsonas. Būnant su Pepe visada nutinka kas nors įdomaus!

7, I ir II gimnazijos klasių mokiniai skaitė ištrauką iš Josteino Gaarderio knygos „Sofijos pasaulis“ , skyrių „Šventė sode“ apie 14-metę Sofiją, kuri vieną dieną gauna paslaptingą laišką. Jį parašė   filosofas Alberto Knox, ir tai, pasirodo, įvadinio filosofijos kurso laiškais pradžia. Kartu su Sofija ir Alberto susipažįstame su didžiaisiais filosofijos klausimais.

„Literatūros savaitės idėja yra tokia paprasta, kokia tik gali būti, tačiau jausmas, kai daugiau nei 2000 entuziastingų žmonių prisideda prie jos organizavimo įvairiausiuose Šiaurės ir Baltijos kampeliuose, yra tiesiog magiškas!" - sako Anna Berg, šių metų projekto vadovė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laimutė Litvinskienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/