Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 776
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 962389
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

JAKELIO ŽVAKIŲ FABRIKE
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:41
 

Saulėtą lapkričio 30 dieną, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių grupė su tikybos mokytoja Jurgita vyko į Jakelio žvakių fabriką. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje, stebėjo kaip rankomis gaminamos žvakės ir patys mokėsi gaminti. Užsiėmimas labai patiko ir norėtume dar kartą apsilankyti žvakių fabrike ir pasigaminti žvakelių. Pasigamintas žvakes mes parsivežėme į namus. Taip su džiaugsmu pasitikome Advento laikotarpį.

Nedas Leskauskas 5kl.


 
PROJEKTAS ,,MANO DRAUGĖ KNYGA“
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:39
 

Paskutinę rudens savaitę gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko ugdomasis projektas ,,Mano draugė knyga“. Projektas buvo skirtas supratimo, kad knyga gali tapti geru draugu, ugdymui.Projekto veiklų metu su vaikais kalbėjome apie knygas ir tvarkėme grupės bibliotekėlę, rūšiavome knygeles: mažas ir dideles, plonas ir storas, storais ir plonais viršeliais, eilėraščių ir pasakų. Vaikai knygeles apžiūrinėjo, vartė, domėjosi jų turiniu, įvairove. Veiklų metu atkreipėme vaikų dėmesį, kad knygelės susidėvi, pasitaiko, kad suplyšta, todėl vaikai patys bandė suklijuoti, pratęsti knygų tarnavimo laiką. Vaikai suprato: „Negalima mėtyti knygų tarp žaislų“, „Negalima knygų imti nešvariomis rankomis“, „Knygas dėti reikia ant švaraus stalo“.

Projekto metu siekėme ugdyti vaikų kūrybingumą – vaikai kūrė savo knygeles. Jos buvo daromos perkirpus ir sulenkus popieriaus lapą. Vaikai iliustravo viršelius, o viduje piešė sumanymus savo knygutei. Kai kurie sugalvojo net knygutėms pavadinimus: „Kakės Makės nuotykiai“, „Mano draugai“, kiti tiesiog prisiminė savo mėgstamas pasakas ir bandė piešti. 

Projekto tikslas: sužadinti vaiko domėjimąsi knyga, padėti ją pamilti. Lavinti vaizduotę, kalbą, kūrybiškumą, suteikti žinių, kaip kuriamos knygos. Todėl į svečius pasikvietėme jauniausią dviejų knygučių autorę Mėtą Samuolytę. Kartu su savo tėčiu mergaitė papasakojo apie tai, kaip sukuriamos knygos, bei kas skatina kūrybiškumą.Mėta pristatė knygelę „Mėtos pasakėlės“. Keletą pasakėlių Mėta perskaitė.

Jei norėtumėte paskaityti Mėtos knygelę, ją galite rasti gimnazijos bibliotekoje. Tikimės, kad gražios pasakėlės ir mielos iliustracijos jus taip pat įkvėps bei paskatins drąsiau įgyvendinti kilusias idėjas!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva ir socialinė pedagogė Irena 
EDUKACINĖS PAMOKOS IX FORTE
Sekmadienis, 2017 Gruodis 03 17:37
 

BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI

Edukacinis užsiėmimas apie Holokaustą ir jo vykdytojus Lietuvoje. Užsiėmimo forma – vaidmenų žaidimas „Teismas“. Dalyviai supažindinami su Holokausto istorija Lietuvoje ir IX forte, pristatomas žmogaus prisipažinimas vykdžius žydų naikinimą bei liudytojo pasakojimas. Pasiskirstę vaidmenimis IV gimnazijos klasės mokiniai analizavo priežastis, kodėl Tautinio darbo apsaugos bataliono kariai dalyvavo žydų naikinime. „Teismo“ metu ,,prokuroras“ Mantas paskelbė kaltinimą buvo nagrinėjami Holokausto vykdytojų motyvai, analizuojama situacija. ,,Prisiekusieji“ turėjo perskaityti savo nutarimą dėl bausmės paskelbimo. ,,Teisėja“ Rugilė priėmė teisingą sprendimą -„ Bausti, negalima pasigailėti“. Užsiėmimas skatina kritiškai mąstyti, argumentuotai išsakyti nuomonę, diskutuoti apie moralę ir vertybes.

IŠGELBĖJĘS GYVYBĘ – IŠGELBSTI PASAULĮ

Edukacinis užsiėmimas apie žydų gelbėjimą Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metu. Mokiniai buvo supažindinti su nacių vykdytais nusikaltimais, istoriniais įvykiais IX forte nacių okupacijos laikotarpiu. Pristatomi Pasaulio tautų teisuoliai – drąsūs žmonės, kurie nepaisydami gresiančio pavojaus prisidėjo prie žydų gelbėjimo. Atlikdami užduotis grupėmis, II gimnazijos klasės mokiniai detaliau susipažino su gelbėtojais, identifikavo jų motyvus ir asmenines savybes, lėmusias sprendimą rizikuoti ir gelbėti žydus. Buvo pristatyti įvairių specialybių atstovai, jų tarpe ir Lietuvos prezidentas Kazys Grinius. Užsiėmimas moko atpažinti žmonių asmenines savybes, suprasti ir vertinti kiekvieną gyvybę.

MOKSLEIVIAI DĖKOJA IX FORTO DARBUOTOJAMS UŽ ĮDOMIUS UŽSIĖMIMUS.

Istorijos mokytoja E. Simonaitienė

 
SVEIKATINGUMO UGDYMO IDĖJŲ MUGĖ
Sekmadienis, 2017 Gruodis 03 17:35
 

Lapkričio 30 d. Garliavoje vyko Kauno rajono sveikatą stiprinančių mokyklų ,,Idėjų mugė‘‘. Mūsų gimnazijos stendinį pranešimą ,, Mokinių dienos rėžimo įtaka sveikatos stiprinimui“ pristatė IV g. kl. mokinė Rugilė Krasauskaitė.

Planuokime savo laiką, kad būtume sveiki!

                                                         SSM koordinatorė Diana Korsakienė

 
RESPUBLIKINIS PROJEKTAS ,,GIMINĖS MEDIS 2017“
Sekmadienis, 2017 Gruodis 03 17:33
 

Šimtmetis – tai ne konkreti data, o gyvybingi praeities, dabarties ir ateities ryšiai, reikalingi sėkmės istorijai kurti. Lietuvos žmonės raginami švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinami didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais. Mūsų gimnazijos moksleiviai tyrinėjo savo giminės istorijas ir genealogiją, pristatė naujai sukurtus giminės herbus, pateikė kūrybinius darbus „Šeimos relikvija ir fotografija“, rašė tema „Mano šeimos istorija“. Projekto laureatais tapo LAURA SIMONAITYTĖ I g. klasės mokinė pristačiusi savo šeimos herbą (mokytoja E. Simonaitienė) ir GYTIS ŠNEIDERAITIS III g. klasės mokinys pristatęs darbą ,,Šeimos relikvija“ (mokytoja I. Butkienė).

Istorijos lobynas jaunimo rankose – nuoširdaus pilietiškumo ženklas, ugdomas šeimose, brandinamas kūrybiškų mokytojų tampa Valstybės metraščiu, kuris saugos Gyvąją istoriją ateisiantiems laikams.

 

Lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/