Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:51
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1369159
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ - 2018
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:40
 

Lapkričio 12–16 dienomis vyko  Šiaurės šalių literatūros savaitė. 4-8 ir II g. klasių mokiniai susėdo skaityti ir klausytis istorijų, skaitomų visose Šiaurės šalyse, Baltijos šalyse ir kitur Europoje. Kai mus gaubia lapkričio sutemos, užsidegame žvakes ir skaitome – tokia yra du dešimtmečius gyvuojanti Šiaurės šalių bibliotekų savaitės idėja.

Šių metų tema – Šiaurės herojai. Čia sutikome įvairių personažų, kurie vienaip ar kitaip prisiima herojų vaidmenis. Švedų Eliaso ir Agnes Våhlundų knygoje vaikams ,,Superherojų vadovas" ranome Lisą, iš kurios mokykloje tyčiojasi berniukų gauja. Vieną dieną nuo užgauliotojų pasislėpusi bibliotekoje mergaitė atranda magišką knygą, kuri viską pakeičia. Norvego Simono Strango knygoje paaugliams ,,Tie, kurių nėra" vaizduojama Emilija, netikėtai atsidūrusi situacijoje, kurioje išmėginamos jos nuostatos apie tai, kas teisinga ir kas ne. Kaip pasielgti, kai dokumentų neturintis pabėgėlis staiga pabeldžia į duris?

„Šiais laikais mus be atvangos blaško telefono skambučiai, internetas, televizija. Literatūra ir skaitymas duoda mums progos atsikvėpti ir pasinerti į knygų pasaulį. Jausmas, kurį mes visi patiriame, žinodami, kad skirtingose šalyse tuo pačiu metu klausomės to paties teksto, yra nuostabus mūsų bendrystės liudijimas“ – sako Anne Malmström, Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projekto vadovė. Šiaurės šalių literatūros savaitę organizuoja Asociacijų Norden Sąjunga.


Laimutė Litvinskienė lietuvių kalbos mokytoja


 
MOKINIŲ GERUMO AKCIJA ,,ATVERKIME ŠIRDIS”
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:39
 

Kauno rajono mokinių taryba jau 5 metus iš eilės organizuoja Kauno rajono mokinių gerumo akciją ,,Atverkime širdis”. Šiais metais akciją nutarta organizuoti ne 3 mėnesius, o visus mokslo metus. Lapkričio 8 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių taryba, kiekvienais metais prisidėdama prie šios akcijos, aplankė pirmąją Čekiškės seniūnijos gyventoją. Čia mokiniai sutvarkė aplinką, nugrėbė lapus. Senolė džiaugėsi, kad jau antrus metus iš eilės mokiniai su džiaugsmu ją aplanko ir pradžiugina gerais savo darbais.

Vykdant gerumo akciją didžiausias dėmesys bus skiriamas daugiavaikėms, socialiai remtinoms, nelaimės ištiktoms Kauno rajono šeimoms, onkologinėmis, endokrinologinėmis ligomis, diabetu sergantiems vaikams, Kauno rajono senelių globos namuose gyvenantiems žmonėms, vaikų globos namų auklėtiniams, vienišiems rajono seneliams, stokojantiems pagalbos, gyvūnų globos namams. Akciją rengia Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius bei Kauno rajono mokinių taryba, apjungianti visas Kauno rajono mokyklų mokinių tarybas.

Virginija Zavedskaitė IV g. kl.


 
ASTRIDAI LINDGREN – 111
Penktadienis, 2018 Lapkritis 16 19:10
 

Jei žmogus turi ateitį, ją turi ir knyga. Juk sykį išmokę ieškoti knygose džiaugsmo ir paguodos, mes be to nebegalime apsieiti. Daugybei žmonių knygos reikalingos kaip duona ir druska. Ir taip bus, kiek mes beišrastume įmantrių kasečių, televizorių ar kitų pakaitalų…“  

Astrida Lindgren


Lapkričio 14 dieną Čekiškės miestelio bibliotekoje 5 klasės mokiniai minėjo švedų rašytojos Astridos Lindgren 111-ąjį gimtadienį. Ieva Kalčinskaitė, Gabrielė Zavaskytė ir Evelina Ramanauskaitė  atvyko apsirengusios knygos „Pepė Ilgakojinė“ personažais.  Bibliotekininkė parodė nuotraukas iš rašytojos gyvenimo, pristatė knygas. Mokiniai žiūrėjo video įrašą,

garsiai skaitė ištraukas iš knygų, aptarė skaitytus tekstus, veikėjų charakterius, humorą.

Garsiausia pasaulyje XX amžiaus vaikų rašytoja Astrida Lindgren visada pabrėžė vaiko teisę svajoti, mąstyti savaip, kurti ir turėti galimybę skaityti. Vaikiškų knygų forma rašytoja diegė demokratijos pagrindus ir aukštas moralines vertybes. Literatūrinės valandėlės tikslas – plėsti mokinių akiratį ir skatinti skaityti knygas – pasiteisino, nes susidomėjusieji po renginio pažadėjo perskaityti pasirinktą rašytojos knygą.


Lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė


 
TĖVELIŲ DĖMESIUIǃ
Trečiadienis, 2018 Spalis 31 11:30
  

Lapkričio 6 d. (antradienį) 17 val. įvyks visuotinis tėvų susirinkimas.

Dienotvarkė:

1. Paskaita tėvams „Mokymosi streso valdymas, siekiant užtikrinti gerą vaiko emocinę būseną. Pagalba vaikui patiriančiam, inicijuojančiam, stebinčiam patyčias“.

2. Einamieji reikalai.

Gimnazijos direktorius R. Saltonas

 
DĖMESIOǃ
Trečiadienis, 2018 Spalis 31 11:28
 Pasikeitė  telefonų numeriai, nuo lapkričio 1 d. kontaktiniai telefonai:

Direktorius  +370 37308391

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui  837 560342

Raštinė  837 560291

Socialinė pedagogė, Sveikatos priežiūros specialistė  +370 37308396

Valgykla  +370 37308392
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/