Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:20
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 877
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1288478
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PASKUTINIS SKAMBUTIS
Trečiadienis, 2018 Gegužė 30 09:37
 

Skamba paskutinis mokyklinis skambutis... Skamba jis kasmet. Kartojasi neišvengiamai kaip pavasaris, žolės augimas, triukšmas paukščių lizduose. Jis skamba kiekvieną pavasarį, bet vis kitiems... Šiais metais paskutinis skambutis nuskambėjo dvidešimt septyniems 65-osios mokyklos ir 5-osios gimnazijos laidos abiturientams bei jų auklėtojui Virgilijui Berštautui. 

Skambėjo dainos, eilėraščių posmai, direktoriaus, mokyklos svečių, mokytojų, tėvelių, draugų sveikinimai. Ne vienas nubraukė gailią ašarą. Garbingiausi mokyklos svečiai – Dovydaičiai tradiciškai įteikė premiją šauniausiam mokyklos abiturientui. Juo šiemet tapo Rugilė Krasauskaitė. 

Paskutinio skambučio šventė - tai žingsnis į naują gyvenimą. Linkime gero kelio išeinantiems, sėkmingų egzaminų ir puikios naujo gyvenimo pradžios! 
EDUKACINĖ LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA PALEMONE
Trečiadienis, 2018 Gegužė 23 06:38
 

Saulėtą gegužės 16-ąją 6 ir 7 klasių mokiniai lankėsi Salomėjos Nėries memorialiniame muziejuje, name, kuriame ji gyveno 4 metus prieš antrą pasaulinį karą. Ten vyko edukacinė pamoka. Daug sužinojome apie Salomėjos Nėries gyvenimą ir  kūrybą, matėme jos asmeninių daiktų. Pamokos pabaigoje vaidinome gerai žinomą jos eiliuotą pasaką „Eglė žalčių karalienė". Buvo labai smagu ir visiems patiko tokia netradicine lietuvių kalbos pamoka. Paskui aplankėme Petrašiūnų kapinėse poetės kapą ir pagerbėme ją skaitydami pasirinktus eilėraščius.

„Manęs dar nebuvo -

Alyvos žydėjo -

Manęs nebebus jau -

Jos vėlei žydės -

Ir kris jų lapeliai

Nuo saulės ir vėjo

Kaip smėlio saujelės

Ant mano širdies.“  (S. Nėris)

7 kl. mokinys Arnoldas Kriščiūnas


 
POEZIJOS PAVASARĖLIS 2018
Trečiadienis, 2018 Gegužė 23 06:36
 

Šių metų tradicinė poezijos šventė prie K. Borutos namelio, skirta Lietuvos 100- mečiui ir Borutaičių 25-ajam ,,Poeijos pavasarėliui“ paminėti. Į K. Borutos sodybą atvyko daug iškilių svečių. Iš Vilniaus atvyko rašytojo K. Borutos dukra Eglė Makariūnienė su vyru Kęstučiu, poetė Laura Sintija Černiauskaitė, Zenė Sadauskaitė, Zita Gaižauskaitė ir daugelis kitų. Jie jau iš anksto buvo skaitę ir vertinę Atvirojo 5-12 klasių mokinių poezijos konkurso dalyvių kūrybą. Šiemet poezijos konkursui eilėraščius pateikė 47 mokiniai iš 14 Lietuvos mokyklų. Šventė prasidėjo Borutaičių himnu ir poezijos ugnelės įžiebimu. Visi poezijos konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, borutaičių lankstinukais. K. Borutos sodintų medžių pavėsyje klausėmės jau žinomų poetų poezijos posmų, geriausių jaunųjų poetų eilių. Šventės pabaigoje tradiciškai linksmai buvo pakrikštyti nauji Borutaičių draugijos nariai penktokai.

Lietuvių k. mokytoja L. Šukytė


 
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:45
 
 
GIMNAZIJA GRAŽĖJA JAU DIENOMIS!
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:30
 

            Š.m. kovo mėnesį prasidėjo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos renovacijos darbai. Kovo 19 d. statybų bendrovė pradėjo tvarkyti mokyklą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Po 3 mėnesių darbo galime džiaugtis, kad jau pradėtos dažyti klasės, tvarkomi koridoriai, sporto salė, gimnazijos išorės sienos. Taip pat šalia gimnazijos pradedama statyti pagal projektą numatyta aktų salė.
Šiuo metu mokymo procesas vyksta Liučiūnų daugiafunkciniame centre.


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/