Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:12
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 698
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 847063
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

GAVĖNIOS RYTMETYS
Trečiadienis, 2017 Balandis 12 21:17
  

Jau pietų vėjelis pučia,

Džiaugiasi geri kiškučiai,

Kad Velykos netoli –

Laukia jų vaikai visi.


Graži gavėnios popietė sukvietė visus 1 - 4 kl. mokinius  ir priešmokyklinukus į būrį. Mokytojos Jurgitos paruošti mokiniai deklamavo eiles, vaidino vaidinimą „Velykų pasaka“, klausėsi paukščių balsų įrašų. Mokytoja Danguolė su priešmokyklinukais dainavo gražią dainelę apie paukščius. Kartu su 2 - 3 kl. mokiniais mokėmės marginti kiaušinius vašku. Smagus pasibuvimas kartu visiems praskaidrino nuotaiką belaukiant Kristaus prisikėlimo – Šv. Velykų.

4 kl. mokinys Nedas Leskauskas
 
PRIEŠMOKYKLINUKŲ PARODĖLĖ
Penktadienis, 2017 Balandis 07 16:43
 

Šv. Velykos viena gražiausių pavasario švenčių. Atbundanti gamta, šildantys saulės spinduliai džiugina širdį ir skatina mūsų visų kūrybą. Ypatingai smagu, kai matome kūrybingus, laimingus vaikus, kuriems taip smagu pagaminti darbelį savo rankutėmis ir juo papuošti namus ar pasveikinti savo tėvelius.
 
PROJEKTAS ,,ŽEMĖS LAIKRODIS“
Trečiadienis, 2017 Balandis 05 16:23
 


Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena.  Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, į visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas. Minint pasaulinę Žemės dieną kovo 27-31 dienomis gimnazijoje buvo vykdomas projektas tema ,,ŽEMĖS LAIKRODIS“. Mokiniai savo darbus eksponuoja ant kabinetų durų, taip atkreipdami dėmesį į žemės išsaugojimo problemas. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną.

Geografijos mokytoja Diana Tovtkevičienė
 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2017 Balandis 05 16:15
 
VIRGINIJĄ ZAVEDSKAITĘ  IIa klasės mokinę Kauno rajono rusų kalbos E. Pundzevičiaus vertimų konkurse užėmusią III – ąją vietą ir jos mokytoją Ziną Šiaučiulienę.
 
TAIZĖ PAMALDĖLĖS
Trečiadienis, 2017 Balandis 05 16:13
 

Gavėnia – susitaikymo ir atgailos metas. Šiuo metu daugelyje Kauno II Dekanato parapijų bei mokyklų vyksta Taizė pamaldėlės. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje šios pamaldėlės vyksta jau ne vienerius metus. Ši tradicija atkeliavo iš Prancūzijoje esančio Taizė vienuolyno. Pamaldėlės vyksta žvakių šviesoje prie ikoninio kryžiaus, išsakomi maldavimai, giedamos Taizė giesmės.

Džiaugiamės, jog nuvykstame į Taizė pamaldėles ir kitose parapijose, mokyklose. Mokiniai susipažįsta su kitų parapijų jaunimu, bendrauja ir kviečiasi pas save. Lydimi tikybos mokytojos Jurgitos Vyšniauskienės buvome Karmėlavos bažnyčioje.

Vėlyvą kovo 30 d. vakarą Taizė pamaldėlių sulaukėme ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje. Į pamaldėles atvyko jaunimas iš Raudondvario, Karmėlavos, Babtų, Kulautuvos... Išpažinčių klausė 2 parapijų kunigai. Po pamaldėlių laukė Agapė vaišės. Parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas visus vaišino čeburekais. Pasimeldę, laimingi ir sotūs grįžome į namus. Tokie vakarai gavėnios metu atgaivina mūsų sielas, suteikia jėgų keliauti šiuo nelengvu gavėnios keliu.

III klasės mokinė V. Mickevičiūtė
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/