Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:16
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 861
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1230498
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 08:26
 

 

POPIETĖ „KALBOS IR KNYGŲ PASAULIS“

Gegužės 7 dieną dalyvavome Čekiškės miestelio bibliotekoje, kur vyko popietė „Kalbos ir knygų pasaulis“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Bibliotekos vedėja Žaneta pasakojo apie knygas, jų įvairovę. Klausėmės skaitomos pasakos „Ropė“. Lauke leidome balionus su palinkėjimais. Po renginio vaišinomės bibliotekininkės paruoštais gardumynais. 
 
KONCERTAS MAMAI
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:47
 

Gegužės 4 dieną gimnazijoje vyko šventė ,,Esi tik viena...“, skirta Motinos dienai. 1-4 klasių mokiniai renginio dalyvius sutiko šypsenomis, skambiomis dainomis, linksmais šokiais ir pačiais gražiausiais posmais. Smagu šokti, dainuoti ir dovanoti savo rankomis pagamintas dovanėles, pačiam brangiausiam žmogui – MAMAI.

4 kl. mokytoja Jolanta Girdauskienė


 
,,KŪRYBOS PAVASARIS - 2018“ BAISOGALOJE
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:41
 


,,Jaunam menininkui nevalia dairytis išorėn, nes niekas negali jam nei patarti, nei padėti. Yra tik vienas būdas - eiti į save"( Rainer Maria Rilke).

,,Kūrybos pavasaris- 2018“ - tai Lietuvos jaunųjų kūrėjų festivalis.  Šiemet jis buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Festivalyje dalyvavo devyniasdešimt mokyklų. Neatsiliko ir mūsų mokyklos mokiniai. Baisogaloje, Kamarų dvare, skambėjo  Edvino Leskausko ir Kamilės Orentaitės eilės. Pagal Gabijos Laurinavičiūtės eilėraštį ,,Mamytei“ buvo sukurta daina, o jos natos buvo įteiktos pačiai Gabijai. Savo kūrinius siuntė ir daugiau mokinių, bet dėl laiko stokos jie nebuvo perskaityti.

Prieš renginį vyko ekskursija po dvarą. Po pirmosios dalies visi vaišinomės valgomajame, kuriame kažkada valgė patys ponai Komarai. Per pertrauką apžiūrėjome ir nuostabią dvaro aplinką. Aplink jį daug medžių, nuostabiai žydinčių gėlių, iškasti dideli tvenkiniai, kuriuose plaukioja antys.    Antroje renginio dalyje klausėmės mokinių eilėraščių, sakmių, dainų ir žiūrėjome tų pačių eilėraščių iliustracijų pristatymą. Mintimis apie kūrybą dalijosi ir jauni poetai jau sulaukę pripažinimo. Jie skaitė savo kūrinius bei vertino mokinių darbus. Pabaigoje palinkėjo nenustoti užsiimti mėgstama veikla ir atrasti save. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti, taip pat ir lietuvių kalbos mokytojos Laima Šukytė ir Laimutė Litvinskienė.

Indrė Vičiūnaitė 8 kl. mokinė


 
TAU, MAMYTE
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:39
 

Pavasaris – gražiausias metų laikas. Pražysta gėlės, atgimsta gamta, o su pavasariu ateina ir šventė – gegužė dovanoja mums Motinos dieną. Tai šventė, kai sveikiname savo mamas.  Lietuvoje ši šventė švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Mama nuo senovės yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir mama užaugina savo vaikus. Todėl mamos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Kas geriau, jei ne vaikas, suvokia, kokia nuostabi, brangi ir miela jam yra jo Mama. Visą savaitę priešmokyklinės grupės vaikai ruošėsi šventei: gamino dovanėles, mokėsi dainuoti daineles ir deklamuoti eilėraščius. Nepamirštos buvo ir seniūnijoje dirbančios darbuotojos. Ketvirtadienį seniūnijos bendruomenę pakvietėme  į miestelio biblioteką pažiūrėti vaikų paruoštos programėlės.Penktadienio popietę paskyrėme mylimoms mamytėms. Grupėje ir miestelio bibliotekoje surengėme mamų portretų ir darbelių, skirtų mamai parodėlę. Mamyčių šventę „Tau, mamyte“ praskaidrino staigmena mamytėms: Rusnės ir jos mamos dueto atliekama daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Tai viena gražiausių dainų, skirtų brangiausiam žmogui.

Priešmokyklinės grupės auklėtoja Daiva Aleknienė


 
XXI MOKINIŲ MOKSLINĖJE KONFERENCIJOJE ,,NE MOKYKLAI , O GYVENIMUI MOKOMĖSǃ“, BABTUOSE.
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:36
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/