Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:37
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 861
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1230456
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PRASIDEDA POZITYVIOS TĖVYSTĖS GRUPĖ: GAL JUNGSITĖS?
Antradienis, 2018 Gegužė 15 22:22
 

Motinystė ir tėvystė pats sunkiausias darbas pasaulyje. Jis prasideda tik gimus vaikui ir trunka tol, kol esame šios žemės gyventojai. Už šį patį atsakingiausią darbą –  žmogaus užauginimą,  niekas nemoka atlyginimo ir neišleidžia atostogų, mes jį dirbame visą parą nesvarbu kur būtume.

Kviečiame Jus dalyvauti tėvų grupėje, kurios metu bus aptariami jums aktualūs vaikų auginimo ir auklėjimo klausimai.

Nauja pozityvios tėvystės grupė Kauno rajono tėvams auginantiems 7-12 metų vaikus prasideda gegužės 17 dieną. Tai 7 susitikimų ciklas jaukioje 8-12 tėvų grupėje.

Pozityvios tėvystės mokymų tikslas – tapti dar geresniais tėvais savo vaikams, išmokti pozityvaus auklėjimo būdų: kaip tinkamai rodyti vaikui dėmesį, kad ji/s jaustųsi mylimas ir svarbus, kaip drausminti, kad nereikėtų bausti.  Mokymų metu kalbėsime kaip skatinti savo vaiką ir kaip reaguoti į netinkamą vaiko elgesį. Pozityvios tėvystės mokymai parengti pagal tarptautinę „Sėkmingos tėvystės“ programą. Tėvai ir profesionalus specialistas padės Jums gauti atsakymus į iškilusius vaikų auklėjimo klausimus.

Pirmas susitikimas 18 val., vėliau laikas bus derinamas su grupės dalyviais.

Būtina registracija. el. paštu -  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai   arba telefonu: (8-678) 70558

Pozityvios tėvystės grupė vyks: Lietuvių g. 22, 45 kabinete.

Mokymai nemokami. Esant poreikiui galima pavėžėjimo paslauga.

 
TĖVELIŲ IR MOKSLEIVIŲ DĖMESIUIǃ
Antradienis, 2018 Gegužė 15 22:20
        Informuojame, kad nuo šių metų birželio 1 d. gimnazijos valgykla uždaroma renovacijai. Nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams bus išduodami maisto daviniai. Kitiems rekomenduojame atsinešti iš namų sveikatai palankų maistą. Dėl papildomos informacijos kreiptis į socialinę pedagogę Ireną Sinkevičienę.
 
SUSITIKIMAS SU VAIKŲ RAŠYTOJA
Antradienis, 2018 Gegužė 15 22:01
 

Gegužės 11 dieną 1-4 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su vaikų knygų rašytoja Evelina Daciūte. Renginį organizavo Liučiūnų bibliotekininkė Z. Gudaitienė. Mokiniai labai laukė šio susitikimo: perskaitė E. Daciūtės gražiausią 2016 m. išleistą knygą vaikams ir jaunimui ,,Laimė yra lapė“, piešė lapę ir išmoko dainelę apie lapę Snapę. Mokiniai susipažino su autore, sužinojo kaip gimsta knyga. Sužinojo  apie tai, kas svarbu kiekvienam – dideliam ir mažam. Apie laimę.

4 kl. mokytoja Jolanta Girdauskienė

 
TĖVELIŲ DĖMESIUI
Antradienis, 2018 Gegužė 15 21:47
 

Tėčiai, ar pakankamai laiko skiriate savo vaikams? Kviečiame dalyvauti, jau antrą kartą organizuojamame, tarpusavio santykių gerinimo grupėje - žygyje! Profesionali psichoterapeuto ir socialinio darbuotojo komanda kartu su tėčiais ir jų vaikais numatytais etapais pasirengs žygiui, kurio metu bus galimybė stiprinti tėčio ir vaiko tarpusavio ryšį. Vyks du pasirengiamieji susitikimai žygiui ir trečiasis susitikimas – žygis.

Pirmas susitikimas vyks gegužės 16 d. 18 val.

Darnių namų patalpose adresu: Lietuvių g. 22, 45 kab. Kaunas.

Tel. nr. registracijai 867870558.

Šiuo metu renkamos grupės vaikų amžius nuo 10 m.


 
SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 08:26
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/