Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 776
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 962389
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
Trečiadienis, 2017 Gruodis 13 18:44
 

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms, gruodžio 8 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos kiemelyje įžiebta Kalėdų eglė. Dieną prieš įžiebimą, vyresnių klasių atstovai darbavosi, kad eglė atrodytų graži – rinko gražiausius žaisliukus, užbaigė puošti iš medžio drožinėtas snaiges.  

Gruodžio 8 – osios rytą, su visais susirinkusiais sveikinosi  vedėjai – Samanta ir Gytis. Svečiuose apsilankęs Čekiškės seniūnas Mečislovas Zavedskas sveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir dovanodamas gimnazijai lankus linkėjo, kad ateinantys metai būtų sveiki ir sportiški. Sutapo graži proga, jog tą pačią dieną gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas minėjo 60 metų jubiliejų, todėl mokiniai, parašę bendrą sveikinimą, pasveikino jį su gražiu jubiliejumi. Šventinį rytą vainikavo dangų nutvieskę fejerverkai.

MT pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė


 
Pirmadienis, 2017 Gruodis 11 18:55
 
 
TARPTAUTINĖ FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „ŽIEMOS PUOKŠTĖ 2017“
Sekmadienis, 2017 Gruodis 10 23:03
 

Gruodžio mėn. 7 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko Tarptautinė floristinių darbų paroda – konkursas „Žiemos puokštė 2017“,  bei Atvirų durų diena.  Parodai buvo pateikta daugiau nei du šimtai darbų iš įvairių Lietuvos  mokyklų bei Latvijos. Šiame renginyje dalyvavo ir moksleiviai iš Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos. 7 klasės mokiniai Kotryna Kaminskaitė ir Aurimas Žandaravičius padedami mokytojų Laimutės Berštautienės ir Virgilijaus Berštauto pagamino  ir pristatė dvi puokštes, kalėdines eglutes,  konkursui. Abi puokštės buvo įvertintos ir gavo apdovanojimus. Puokštė „Laukiu Kalėdų“  buvo apdovanota Kauno  rajono savivaldybės administracijos prizu. Puokštė „Priešingybės“  laimėjo III - ąją vietą.  SVEIKINAME AURIMĄ IR KOTRYNĄ, BEI JUOS RUOŠUSIUS MOKYTOJUS LAIMUTĘ IR VIRGILIJŲ BERŠTAUTUS.

 
LINKĖJIMŲ EGLUTĖ
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:43
 

Gruodis - didžiųjų metų švenčių laukimo metas. Metas, kai norisi visus pasveikinti ir palinkėti laimingų ateinančių metų. Nors šiame technologijų amžiuje įpratome sveikinimus siųsti SMS žinutėmis ar elektroniniais laiškais, tačiau gimnazijos specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai tai padarė "senuoju" būdu. Gimnazijoje vykusiame konkurse "Dailyraštis kitaip" ant bumbulų jie parašė linkėjimus, apibrėžę savo rankas, iškirpo "eglės šakas", taip ant kabineto durų atsirado linkėjimų eglutė, kurią vaikai dovanoja visai gimnazijos bendruomenei. 

LAIMINGŲ ŠVENČIŲ. 

Specialioji pedagogė - logopedė Renata Kochanauskaitė


 
MES DOVYDAIČIUKAI
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:42
 

Lietuvai reikia protingų, gabių ir talentingų jaunų žmonių. Kiekvienos mokyklos tikslas – ugdyti tokius mokinius. Gruodžio 1 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko tradicinė mokinių, kurie savo pasiekimais ir žiniomis garsina mokyklą, pagerbimo šventė „Mes - dovydaičiukai“. Gimnazija buvo pilna darbščių mokinių – įvairių olimpiadų, konkursų laureatų ir dalyvių. O tų darbštuolių šiemet turime net penkiasdešimt.  

Už puikius akademinius pasiekimus buvo apdovanoti: Arnas Klimavičius, Emilis Ročka, Deividas Žandaravičius, Gytis Berštautas, Virginija Zavedskaitė, Živilė Kazaitytė ir Akvilė Žandaravičiūtė. Jiems mokyklos direktorius R. Saltonas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė  įteikė asmenines dovanėles. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie savo sąžiningu ir nuoširdžiu darbu prisidėjo prie mokinių pasiekimų. Gimnazijos direktorius R. Saltonas padėkojo mūsų šauniausiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams ir išreiškė viltį, kad kitais metais mūsų gimnazijoje gabių mokinių bus dar daugiau.

Renginį tęsė svečiai – Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokiniai, kurie surengė nuotaikingą koncertą (vad. A. Furmonas). Puiki šventė baigėsi prie arbatos puodelio. 

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Butkienė


 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/