Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:09
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1435605
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SUSITIKIMAS SU KALĖDŲ SENELIU
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 10:00
 

Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas – Kalėdų Senelio apsilankymas. Gruodžio 13 dieną  į Čekiškės laisvalaikio salę rinkosi 1- 5 klasių mokiniai susitikti su Kalėdų Seneliu. Papuoštoje salėje skambėjo šventinę nuotaiką kuriančios melodijos. Žaislų išradėja laiko mašina atskraidino pas mus pirmykštį žmogų, riterį ir iš 1975 metų Kalėdų senelį. Atvykęs iš tolimosios šiaurės jis kartu su vaikučiais vaidino nuotaikingoje šiuolaikinėje pasakoje. Visi – o mūsų buvo išties labai gausus būrys – bendravome, žaidėme įvairiausius žaidimus, šokome, kartu dainavome daineles.

O dovanėlės...? Jas tikimės, kad padės Kalėdų naktį po eglute.

Pradinių klasių mokytoja Aldona Žotkevičienė


 
KNYGA APIE ŠVIETIMĄ PAKAUNĖS KRAŠTE ATKELIAVO IR Į MŪSŲ GIMNAZIJĄ...
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:58
 

Ketvirtadienio popietę Ingos Stepukonienės knyga „Švietimas Pakaunės krašte“ atkeliavo į mūsų gimnaziją. Į knygos sutiktuves atėjo ne tik dabartiniai mokyklos mokytojai, bet ir  keletas mokytojų veteranų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė pristatė knygos autorę ir kartu su ja atvykusius svečius - rajono merą V. Makūną ir jo patarėją švietimo klausimais A. Bagdoną. Knygos autorei Čekiškė yra miela ir sava, nes čia gyveno seneliai, gimnazijoje dirbo mylima teta – mokytoja G. Vaičekauskaitė. Viešnia papasakojo, kad gausiai iliustruotoje monografijoje pirmą kartą plačiau pristatoma mokyklų atsiradimo Pakaunės krašte istorija, jų darbo sąlygos ir veikla nuo įkūrimo iki šių dienų. Knygoje daug dėmesio skiriama įvairiais laikotarpiais Pakaunėje dirbusių mokytojų asmenybėms. Taip pat,  autorės teigimu, išryškinamos svarbiausios regiono švietimo raidos gairės, institucijų įtaka šiandieninio ugdymo įstaigų veiklai. Viešnia patikino, kad šioje knygoje rasime nors ir nedidelę dalelę savęs. „Švietimas Pakaunės krašte“ yra jau penktoji Ingos Stepukonienės knyga. Susitikime kalbėjęs Kauno rajono meras V. Makūnas pasidžiaugė, kad jo idėja, išleisti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą knygą, buvo įgyvendinta. Anot J. Marcinkevičiaus, norėdami pamatyti Lietuvą, turime žiūrėti į mokyklą.

Lietuvių k. mokytojos L. Šukytė, L. Litvinskienė


 
VAKARAS SU DARIUMI JONEIKIU (judėjimas ,,Stabdyk nusikalstamumą)
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:56
 

Gruodžio 12 d. mūsų gimnaziją aplankė Darius Joneikis judėjimo ,,Stabdyk nusikalstamumą Kauno regiono skyriaus projekto "Mobilus jaunimo centras" vadovas.  Dalyvavo nuo jaunausių I g. klasės iki mokyklos vyriausių IV g. klasės mokinių. Susirinkusiems jis plačiau papasakojo apie visą veiklą ir kibome į užduotus darbus. Mokiniai turėjo išsiskirstyti grupelėmis ir sugalvoti sau pavadinimus. Ko tik mokiniai neprisigalvojo! O prasidėjus žaidimui grupė su savo nariais turėjo šokti ,,Just Dance”. Grupės nariai, surinkę daugiausia taškų, varžėsi su kitų grupių nugalėtojais. Smagiai  priartėjome prie finalo. Šauni kompanija susirinko Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazijoje. Puikus vakaras praleistas jaunimo tarpe. Nugalėtojai apdovanoti prizais! Nepamiršti buvo ir mūsų mokytojai, kuriuos taip pat pakvietė pašokti. Su pačia didžiausia šypsena ir geriausia nuotaika, išlydėjome D. Joneikį. Tikimės, kad dar sugrįš!

Dievina Bendikaitė II g. kl.


 
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 09:50

ŠAUNIAUSI PRADINUKAI

(baigę aukščiausiuoju lygiu):

1.Dimaitė Liepa 1kl.

2.Jaremčiūtė Rusnė 1 kl.

3.Leškutė Paulina 1 kl.

4.Šaltys Augustinas 1 kl.

5.Tomkus Tautvydas 1 kl.

6.Bartaševičiūtė Kotryna 1 kl.

7.Astrauskaitė Vanesa 2 kl.

8.Bendikas Titas 2 kl.

9.Šliktaitė Adrija 2 kl.

10.Simonavičiūtė Emilija 2 kl.

11.Mockutė Gabrielė. 4 kl.

12.Sinkevičiūtė Ugnė 4 kl.

13Nekrošius Nojus. 4 kl.

PUIKIAI BAIGĖ

(dešimtukais)

Gabija Laurinavičiūtė - I g. kl.


GERIAUSIEJI: 5- 8 ir I-II g. klasių mokiniai

(baigę 9-10)

1. Kalčinskaitė Ieva- 5 kl. 

2. Kaminskaitė Kotryna- 8 kl.


 
IKIMOKYKLINĖS „SKRUZDĖLIUKŲ“ IR PRIEŠMOKYKLINĖS „PELIUKŲ“ UGDYMO GRUPIŲ NAUJŲ ERDVIŲ ATIDARYMO ŠVENTĖ
Ketvirtadienis, 2018 Gruodis 13 15:32
 

Gruodžio 11 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos pirmo aukšto patalpose  buvo iškilmingai atidarytos dvi naujos, jaukios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Tai tikra dovana ne tik mažiesiems čekiškiečiams, bet ir kaimyninių rajonų vaikams ir jų tėveliams. Į grupių atidarymo šventę susirinko didelis būrys svečių. Gražios šventės metu linksmai nusiteikusius vaikučius, jų tėvelius, auklėtojas, gimnazijos administraciją pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, mero pavaduotojas Jonas Gurskas, savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis, Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja ugdymui, vykdyti Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pareigas Nijolė Benikienė. Švente pasidžiaugti atvyko ir miestelio seniūnas Mečislovas Zavedskas, seniūno pavaduotoja Dalė Savickienė, bei Liučiūnų krašto bendruomenės centro nariai.

Po linksmos programėlės ir šiltų sveikinimų meras, savivaldybės administracijos direktorius, bei gimnazijos direktorius perkirpo simbolinę atidarymo juostelę.  Po vienu gimnazijos stogu įsikūrusias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes pašventino Čekiškės Švč. Trejybės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas.

Pravėrus duris į naujas patalpas, mažylių laukė staigmena. Prietemoje jaukia šviesa suspindo žibintai, apšvietus klases, balionų debesėliai laukė savo gyventojų, nuo švelnaus vėjelio lingavo, ir tarsi paslaptingai ištarė – „Sveiki atvykę, mes Jūsų laukėm“.

Mažųjų džiaugsmą sustiprino įspūdinga svečių ir dovanų gausa, linksmieji renginio vedėjai burtininkė, peliukas ir skruzdėliukai.  Vedantiesiems labai patiko naujos, jaukios patalpos, todėl jie nutarė čia pasilikti. Todėl priešmokyklinio ugdymo grupėje apsigyveno peliukai, ikimokyklinio – skruzdėliukai. Su nuotaikinga daina naujuosius draugus pasveikino I-os gimnazinės klasės mokinė Samanta Zavedskaitė ir ją paruošęs muzikos mokytojas Alvydas Furmonas, Atliekama daina padrąsino mažuosius patiems padainuoti ir prisijungti į gausią gimnazijos bendruomenę.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Aleknienė, Daiva Salemonienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/