Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:43
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 877
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1288401
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

VAIKŲ GYNIMO DIENA
Trečiadienis, 2018 Birželis 06 06:38
 

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Liučiūnuose grindinį papuošė mokinių piešiniai. Renginį organizavo Liučiūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Elena Tarolienė ir bibliotekininkė Zinutė Gudaitienė. Talkino mokytojai Danguolė Gudžiuvienė ir Virgilijus Berštautas. Skambant nuotaikingai muzikai mokiniai piešė šlapia kreida ant grindinio, dalyvavo mįslių konkurse, įvairiose varžybose. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir prizais.
 
SVEIKA, VASARĖLE!
Trečiadienis, 2018 Birželis 06 06:34
 

Gegužės 31 d. nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbiantis mokslo metų pabaigą priešmokyklinukams ir 1 – 4 klasių mokiniams.  Ši diena labai laukiama mokinių, nes visi galės bent trumpam pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius,  galės ilsėtis, keliauti. Eilėmis ir dainomis mokinukai visus sveikino su mokslo metų pabaiga ir artėjančia vasara.  Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai už puikų mokymąsi, gerą mokyklos lankomumą, aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje bei mokyklos vardo garsinimą.

SĖKMINGAI UŽBAIGĘ MOKSLO METUS MŪSŲ PRADINUKAI PASITINKA VASARĄ!


 
DEŠIMTOKŲ ŠVENTĘ PRISIMINUS
Trečiadienis, 2018 Birželis 06 06:32
 
 
KARJEROS UGDYMO DIENA
Penktadienis, 2018 Birželis 01 06:21
 

Gegužės 25 d.  III gimnazijos klasės moksleiviai plačiau susipažino su informacinių technologijų bei inžinerinėmis specialybėmis. Profesinio orientavimo vizitus į įmones ir bendroves organizuoja VšĮ ,,Investuok Lietuvoje“, projektas vadinasi ,,Ateities inžinieriai“. Mums teko apsilankyti elektronikos gamybos paslaugas teikiančioje tarptautinėje Norvegijos korporacijoje KITRON. Susipažinome su šios įmonės darbo specifika, galėjome stebėti gamybos procesą, užduoti klausimus ir sulaukti išsamių atsakymų. Callcredit Operations – tai Didžiosios Britanijos bendrovės ,,Callcredit“ padalinys Lietuvoje, be klientų aptarnavimo teikia IT infrastruktūros ir plėtros bei analitikos paslaugas. Į ,,informatiko“ specialybę pažvelgėme ,,kitu kampu“, mums buvo sugriautas ne vienas stereotipas. Daug sužinojome apie informacinių technologijų bei inžinerines specialybes. Esame dėkingi už šiltą priėmimą ir galimybę iš arčiau pažinti šias specialybes.

Aistė Puidokaitė ir Neringa Vizgirdaitė, III g. kl.   
SUSITIKIMAS - ŠVENTĖ ,,MOKYKLĖLE, LABAS!”
Trečiadienis, 2018 Gegužė 30 09:39
  

Gegužės 25 d. mokykloje vyko susitikimas - šventė ,,Mokyklėle, labas!”. Renginį, skirtą būsimiems pirmokams ir jų tėveliams vedė 4-os klasės mokiniai. Dalyvavo mokyklos direktorius R. Saltonas, direktoriaus pavaduotojos ugdymui L. Rutkauskienė, D. Keliauskienė, psichologė D. Laurinavičienė, socialinė pedagogė I. Sinkevičienė. Ketvirtokai pašoko, padainavo, pakvietė būsimus pirmokus į bendrą ratelį. Mokyklos administracija, pagalbos mokiniui specialistai suteikė tėvams visą informaciją apie mokyklą. Linksmi ir pasitikintys savimi išsiskyrėme iki rugsėjo 1-osios.

4 klasės mokytoja J. Girdauskienė 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/