Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:12
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 861
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1230428
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

POEZIJOS PAVASARĖLIS 2018
Trečiadienis, 2018 Gegužė 23 06:36
 

Šių metų tradicinė poezijos šventė prie K. Borutos namelio, skirta Lietuvos 100- mečiui ir Borutaičių 25-ajam ,,Poeijos pavasarėliui“ paminėti. Į K. Borutos sodybą atvyko daug iškilių svečių. Iš Vilniaus atvyko rašytojo K. Borutos dukra Eglė Makariūnienė su vyru Kęstučiu, poetė Laura Sintija Černiauskaitė, Zenė Sadauskaitė, Zita Gaižauskaitė ir daugelis kitų. Jie jau iš anksto buvo skaitę ir vertinę Atvirojo 5-12 klasių mokinių poezijos konkurso dalyvių kūrybą. Šiemet poezijos konkursui eilėraščius pateikė 47 mokiniai iš 14 Lietuvos mokyklų. Šventė prasidėjo Borutaičių himnu ir poezijos ugnelės įžiebimu. Visi poezijos konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, borutaičių lankstinukais. K. Borutos sodintų medžių pavėsyje klausėmės jau žinomų poetų poezijos posmų, geriausių jaunųjų poetų eilių. Šventės pabaigoje tradiciškai linksmai buvo pakrikštyti nauji Borutaičių draugijos nariai penktokai.

Lietuvių k. mokytoja L. Šukytė


 
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:45
 
 
GIMNAZIJA GRAŽĖJA JAU DIENOMIS!
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:30
 

            Š.m. kovo mėnesį prasidėjo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos renovacijos darbai. Kovo 19 d. statybų bendrovė pradėjo tvarkyti mokyklą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Po 3 mėnesių darbo galime džiaugtis, kad jau pradėtos dažyti klasės, tvarkomi koridoriai, sporto salė, gimnazijos išorės sienos. Taip pat šalia gimnazijos pradedama statyti pagal projektą numatyta aktų salė.
Šiuo metu mokymo procesas vyksta Liučiūnų daugiafunkciniame centre.


 
PAŽINK MANE IR MANO VEIKLĄ
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:17
 

Mūsų Mokinių tarybos nariai nepraleido progos ir šiais metais artimiau susipažino su kitomis Kauno rajono Mokinių tarybomis bei dalyvavo renginyje „Pažink mane ir mano veiklą“, kurį organizavo Vandžiogalos Mokinių taryba. Šiame renginyje turėjome galimybę taip pat susipažinti su projektu „Kaunas 2022“ ir kaip galime prisidėti prie šios iniciatyvos, kuriant Kauną, kaip 2022 metų Europos kultūros sostinę. Renginio metu netrūko ir smagių užsiėmimų, kuriuose komandos varžėsi linksmose rungtyse bei suko galvas „Linksmamūšyje“, o per pertraukėles  turėjome progą pasišnekučiuoti prie vaišių stalo, susipažinti su bendraamžiais.

IV gimnazijos klasės mokinė Akvilė Žandaravičiūtė


 
EDUKACINĖ PROGRAMA ,,KOMPIUTERINĖ GRAFIKA“
Pirmadienis, 2018 Gegužė 21 21:13
  

Gegužės 11 dieną  Čekiškės Prano Dovydaičio I-III gimnazijos klasių mokiniai keliavo į Socialinių mokslų kolegiją, esančią Vilniuje. Ten mus pasitiko dėstytoja Laura, kuri vedė paskaitą apie grafinį dizainą ir kaip reikia tinkamai fotografuoti. 1,5 valandos tikrai neprailgo, nes taip pat gavome užduotį sukurti 30 nuotraukų pagal išmoktas taisykles. Po įdomios paskaitos susipažinome su kolegija ir kokių dalykų čia galima mokytis. Kelionė buvo turininga ir įdomi.

III g. kl. mokinė Justė Šaltytė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/