Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:38
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1055
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1820707
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

JUNKIMĖS, SVAJOKIME, KEISKIMĖS BIBLIOTEKOJE
Antradienis, 2019 Spalis 22 10:50
 

Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo. Šių metų temos: „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“. Ta proga gimnazijos bibliotekoje šį mėnesį vyko lietuvių kalbos ir literatūros pamokos 5, 6, 7 ir 8  klasėje su gimnazijos bibliotekininke Daiva Salemoniene. 7 klasės mokiniai (mokyt. D. Keliauskienė) išbandė, ką reiškia jungtis. Kai vadovėlyje nebuvo reikalingo teksto pamokai, tai biblioteka – puiki išeitis iš šios situacijos. 5 klasės mokiniams (mokyt. J. Girdauskienė) pasikalbėti ir parašyti apie ką galima svajoti, kas skatina svajones pasirinkta netradicinė pamokai erdvė - mokyklos biblioteka. 6 ir 8 klasių mokiniai (mokyt. L. Litvinskienė ir  L. Šukytė) kalbinio ugdymo pamokoje stengėsi atsakyti į klausimą, kaip keistis, kad taptume aktyvesni skaitytojai. Juk knygos,  ryškiaspalviais viršeliais, dar kvepiančios dažais, traukia žvilgsnį į lentynas ir prašo: „imkit mane ir skaitykit“... Mokiniams pamokoje, kuri vyko bibliotekoje buvo smagu ne tik pavartyti naujas knygas, bet ir paskaityti pasirinktą ištrauką. Tokios iniciatyvos, tikiuosi, paskatins mokinius daugiau skaityti knygas.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Litvinskienė


 
SVEIKATINGUMO ŽYGIS ,,RUDENĖLIO TAKU“
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 17 14:47
 

Spalio 16 d. mūsų gimnazijos pradinukai išsiruošė į sveikatingumo žygį ,,Rudenėlio taku“. Mokiniai džiaugėsi puikiu oru, galimybe pajudėti gryname ore ir sustiprinti savo sveikatą.

Geros emocijos liejosi per kraštus!


SSM  koordinatorė Diana Korsakienė


 
MOKYMAI „AKTYVUS JAUNIMAS
Antradienis, 2019 Spalis 15 09:08
 

Mūsų gimnazijoje vyko mokymai vyresnių klasių moksleiviams „Aktyvus jaunimas“, kuriuos vedė psichologė Lina Straukė. Mokymų tikslas – paskatinti jaunimą būti aktyviais, pilietiškais savo bendruomenės nariais suvokiančiais savo vertybes, atsakomybę už savo elgesį ir ateitį. Mokymų metu per įvairias praktines užduotis moksleiviai turėjo galimybę sąmoningiau suprasti pilietiškumą tiek Lietuvos, tiek pasaulio kontekste. L. Straukė pasidžiaugė, kad analizuojant moksleivių vertybes kaip svarbiausios buvo sąmoningumas, tolerancija, sveikata, šeima, protas. Džiaugiamės, kad moksleiviai kūrybiškai kūrė Lietuvos piliečio gyvenimo istorijas, kuriose atsiskleidė įvairios socialinės problemos, kurias mokiniai mato savo aplinkoje. Jie turėjo galimybę analizuoti ir geriau suprasti kokias pasėkmes gali turėti vienokie ar kitokie  gyvenime daromi sprendimai, o tas skatino susimąstyti apie savo asmeninę gyvenimo viziją ir sąmoningumą. Šis projektas „Jaunimo informavimas ir švietimas, siekiant paskatinti juos aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose“ (Nr. 10.1.2-ESFA-K-917-01-0024) finansuojamas ESF lėšomis.
 
YPATINGASIS MISIJŲ MĖNUO ARKIKATEDROJE
Pirmadienis, 2019 Spalis 14 15:27
 

Popiežius Pranciškus 2019 m. spalį paskelbė ypatinguoju Misijų mėnesiu, todėl spalio 11 d. arkikatedroje ir kitose senamiesčio erdvėse vyko misionieriški susitikimai, kuriuose dalyvavo ir 14 mūsų gimnazijos mokinių. Su jais buvo dalijamasi apie misijų reikšmę ir kam popiežius Pranciškus visus kviečia.

Simona, Danas ir Jonė dalijosi savo misijų patirtimi Indijoje ir Tanzanijoje; tai unikalios patirtys ir įvykę susitikimai tolimose šalyse, kurie leido į daugumą mums įprastų dalykų pažvelgti visai kitaip. Kartais savo kasdienybėje net neįvertiname, kiek daug turime, kol nepamatome, kaip už kelių tūkstančių kilometrų žmonės iš skurdo ir nepritekliaus džiaugiasi gavę obuolį ir juo dalijasi visa šeima.

Po šių susitikimų jaunimas buvo kviečiamas užrašyti savo maldos intenciją – už save ar už pasaulį, jiems dovanojo mažos kasdienybės misijas, kurias atlikdami galėtų keisti savo aplinką, o kartu ir visą pasaulį. Kunigai redemptoristai ir jaunimo kapelionas kiekvieną jaunuolį laimino asmeniškai, palydėdami į tas kasdienybės misijas.

 Po palaiminimo jaunimas galėjo rinktis kurią teminę grupelę. Buvo kviečiami į ekskursiją po seminariją, kur kunigas Liutauras Vilėniškis pasakojo apie gyvenimą seminarijoje ir liudijo apie savo pašaukimą. Seminaristas Gintas Petkevičius kvietė į teminį susitikimą – nuo Japonijos iki kunigystės pašaukimo. Savanoriai vedė temines grupes kviesdami į orientacines varžybas, kūrybines dirbtuves, protmūšį. Likę arkikatedroje dalyvavo žymių būgnininkų ir misionierių Terlu Bryantu ir Tomu Hopperiu mokyme, žinoma, su būgnais ir ritmu.

Gyvoji Bažnyčios ateitis – jaunieji būsimi misionieriai!

Tikybos mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
SPALIO 10 DIENA – PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA
Penktadienis, 2019 Spalis 11 11:18
  

Spalio 7-10 dienomis gimnazija dalyvavo respublikinėje akcijoje ,,Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“ Už akcijos organizavimą gimnazijoje atsakingos: priešmokyklinės grupės mokytoja Daiva Aleknienė, socialinė pedagogė Irena Sinkevičienė ir psichologė Dalia Laurinavičienė.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/