Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:56
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 887309
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PRISIŽIŪRĖKITE KŪNĄ, JEIGU NORITE, KAD GERAI DIRBTŲ JŪSŲ PROTAS R.DEKARTAS
Sekmadienis, 2017 Spalis 01 20:38
 

Šiandieninė mokykla siekia ne tik suteikti mokiniams įvairių sričių žinių, gebėjimų, bet ir ugdyti vertybines nuostatas. Viena iš mokyklos funkcijų – orientuoti mokinį į sveiko gyvenimo pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti prasmingo gyvenimo grožį, rasti kūrybingo gyvenimo prasmę.

Rugsėjo mėnuo skirtas taisyklingai laikysenai gerinti. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos III gimn. kl. merginos, padedant kūno kultūros mokytojai Kristinai Mikalonienei, išsirinko laikyseną gerinančių pratimų, kurių kruopščiai mokėsi. Per keletą pamokų išmokusios  pratimų, paskutinę rugsėjo – taisyklingos laikysenos mėnesio dieną, gimnazistės pademonstravo juos penktos klasės auklėtinėms, kurios mielai prisijungė prie laikysenos gerinimo iniciatyvos.

Neįprasta kūno kultūros pamoka patiko tiek gimnazistėms, tiek penktos klasės mergaitėms. Merginos džiaugėsi, kad gimnazijoje yra ugdoma tai, ko prireiks  gyvenime, nes rūpintis sveika gyvensena būtina kiekvieną dieną.

        Sveikatos priežiūros specialistė  Regina Lomsargienė


 
EUROPOS KALBŲ DIENĄ
Sekmadienis, 2017 Spalis 01 20:36
 

Rugsėjo 26-osios rytą mokinius ir mokytojus pasitiko plakatas – Europos kalbų diena. Pirmą kartą 2001 metais ją paminėjo Europos Taryba ir Europos Sąjunga, įtraukdama milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių.

Šia proga ir mūsų gimnazijoje vyko įvairios veiklos, integruotos į mokomuosius dalykus, kurių tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, kelti kalbų mokymosi motyvaciją, ugdyti pagarbą gimtajai kalbai bei visoms Europoje vartojamoms kalboms. Anglų ir rusų kalbos pamokose buvo kalbama apie užsienio kalbų – anglų ir rusų - mokymosi svarbą, kalbų mokymosi naujoves ir būdus, pristatytos angliškai kalbančios šalys, jų kultūra. Per lietuvių kalbos pamokas 7, II ir III gimnazijos klasėse vyko viktorinos. 7 klasės mokinių komanda „Smegenūzai“ (Arnoldas, Kotryna, Jonė ir Kamilė O.) vos kelių taškų pranašumu nugalėjo dvi savo bendraklasių komandas žinių apie Europos kalbas varžytuvėse. II gimnazijos klasės mokiniai kalbos galvosūkius sprendė individualiai. Daugiausiai taškų surinko Emilija (I vieta) ir Gytis (II vieta).

5 klasės mokiniai ant visų gimnazijos kabineto durų priklijavo spalvotas rankeles ir visus, kurie rinkosi į kitas pamokas, pasveikino dar kartą, tik jau neįprastu mums labas, o, pavydžiui, bon dia! Taip jie gal pasveikino grįžę namo ir tėvelius?


                                          Lietuvių kalbos mokytoja  Laimutė Litvinskienė


 
PROJEKTAS „KAUNO RAJONO BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI“
Sekmadienis, 2017 Spalis 01 19:26

Kauno rajono savivaldybės administracija kartu su partnere VšĮ „Darnūs namai“ įgyvendina projektą „Kauno rajono bendruomeniniai šeimos namai: pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Projektas bus įgyvendinamas 3 metus, t. y. nuo 2017 - 2020 m. rugsėjo mėn.

Projektu „Kauno rajono bendruomeniniai šeimos namai“ siekiama sudaryti sąlygas Kauno rajone gyvenančioms šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas, prieinamas kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusias krizes.

Kompleksinės paslaugos – tai paslaugų šeimai teikimo organizavimas, koordinavimas, informavimas ir konsultavimas „Kauno rajono bendruomeniniuose šeimos namuose“, esančiuose Lietuvių g. 22, Kaunas, pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba, mediacijos paslauga, pavėžėjimo paslauga, vaikų priežiūros paslauga (vaikams nuo trejų metų, kol pradės lankyti mokyklą, tuo metu, kai jų tėvai (įtėviai, globėjai) gaus pozityvios tėvystės įgūdžių mokymų paslaugą, individualias ar grupines psichosocialines konsultacijas, ar mediacijos paslaugą).

Užtikrinant paslaugų prieinamumą, kompleksinės paslaugos šeimai bus vykdomos kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos (Kauno rajono seniūnijose), o esant poreikiui bus suteikiama pavėžėjimo paslauga.

Daugiau informacijos apie rengiamus mokymus, konsultacijas VšĮ „Darnūs namai“ telefonu: 867870558.

 

 
BALTIJOS TAURĖ - 2017
Pirmadienis, 2017 Rugsėjis 25 18:32
  

Rugsėjo 15-osios dienos rytą mokyklos automodeliuotojai susikrovę savo modelius ir mantą, pajudėjo į Estijos sostinę Taliną. Ten dalyvavo Baltijos šalių moksleivių kordinių automodelių varžybose "Baltijos taurė - 2017".

Laukė ilga, beveik 600 kilometrų kelionė, o kad ji neprailgtų, sustojome prie Baltijos jūros Latvijos pakrantėje. Pasistiprinę ir pasigėrėję jūra pajudėjome toliau iki kitos trumpos stotelės - Estijos valstybinio Rannametsa gamtos rezervato, kur užlipę į apžvalgos bokštą žavėjomės apylinkių grožiu. Vakarop pasiekę viešbutį, ėjome ilsėtis prieš ilgą varžybų savaitgalį.

Šeštadienį išvydome bauginančius lietaus debesis, kurie, tik pagąsdinę trumpu lietučiu, nuslinko. Prasidėjo varžybos, kuriose dalyvavo Talino , Rygos, Sankt Peterburgo miestų ir mūsų gimnazijos automodeliuotojų komanda: Aurimas, Eimantas, Emilis, Edvinas, Danielius ir Rytis. Šeštadienį startavo sportininkai su E-1, E-2, E-3 B, K-1, K-2, Junior ir Temp klasių automodeliais. Pirmieji startai nuteikė optimistiškai, visų klasių modeliai startavo sėkmingai, o Edvinas Leskauskas su Junior klasės automodeliu pakartojo Vilniuje pasiektą rezultatą ir jau po pirmo važiavimo įsitvirtino pirmoje vietoje. Sekmadienį po treniruotės prasidėjo Ralli AM-1 ir AM-2 modelių startai, kurie vėl buvo sėkmingi mūsiškiams.

Taigi startavę dešimtyje modelių klasių ir iškovoję septynias prizines vietas, laimėjome antrąją komandinę vietą. Edvinas Leskauskas iškovojo pirmąsias vietas E-2, AM-2 ir Junior klasėse. Eimantas Meiliūnas - pirmas Ralli klasėje ir trečias - AM-2 klasėje, Aurimas Žandaravičius laimėjo antrą vietą E-2 klasėje, Emilis Ročka - antras K-2 klasėje.

Jaunai komandai varžybų sezonas baigėsi sėkmingai. Automodeliuotojų laukia ilgas darbas dirbtuvėse ir 2018 metų sezono varžybos.

Būrelio vadovas Raimondas Kochanauskas


 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2017 Rugsėjis 06 14:56
 

EDVINĄ LESKAUSKĄ, AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ, DANIELIŲ PETRAUSKĄ IR EIMANTĄ MEILIŪNĄ ir jų vadovą Raimondą Kochanauską.

SĖKMINGŲ STARTŲ!


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/