Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:40
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 829
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1106174
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SAVAITĖ BE PATYČIŲ
Pirmadienis, 2018 kovas 26 12:38
 

2018 m. kovo 19-23 dienomis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinėje grupėje vyko „SAVAITĖ BE PATYČIŲ“. Tai „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018", kurią organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija". Projekto tikslas – ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui ir patyčioms, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio ir vaikų bei suaugusiųjų santykius.

Visą savaitę veiklų metu drauge su vaikais nagrinėjome draugystės ir bendravimo temas. Kas yra patyčios? Kaip atpažinti patyčias? Kaip aš jaučiuosi turėdamas draugų ir kt. Vaikai sužinojo apie patyčias, taip pat draugystės, tolerancijos svarbą. Kurdami grupės draugystės stendą ir draugystės piešinius, puošdami popierinius delniukus vaikai patys kūrė trumpus eilėraštukus. Atlikdami kūrybines užduotis visi vaikai dirbo bendrai: mokėsi dalintis priemonėmis, padėjo vienas kitam, džiaugėsi bendrais darbeliais. Vykome į Čekiškės darželį drauge su miestelio socialine darbuotoja Loreta. Klausėmės darželio vaikų dainuojamų dainelių draugystės tema. Socialinė darbuotoja Loreta pravedė įdomias veiklas, pasakojo apie draugystę, mokė sakyti ir girdėti komplimentus.

„SAVAITĖ BE PATYČIŲ“ padėjo vaikams suprasti draugo nuotaiką. Vaikai patyrė daug įvairių emocijų, jie tapo supratingesni, išmoko susitarti, pasakyti tiesą, atsiprašyti. Suprato, kad negalima skriausti draugo – kaip tik daug svarbiau jį saugoti; kad geras žodis gydo, o blogas žeidžia.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2018 kovas 22 21:33

Respublikinio konkurso ,,Nacionalinis diktantas 2018“ mokyklos etapo nugalėtojus!

Raštingiausia bendruomenės narė – KRISTINA KRIŠČIŪNIENĖ.

Raštingiausi gimnazijos mokiniai:

IV g. kl. - RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ

III g. kl. – VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ

II g. kl. – EMILIJA SUBAČIŪTĖ

I g. kl. –  KAMILĖ VALINČIŪTĖ

8 kl. – GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ


 
Penktadienis, 2018 kovas 16 12:58

 
Ketvirtadienis, 2018 kovas 15 22:46
 

GIMNAZIJOS BENDRUOMENEI,

Informuojame Jus, kad nuo 2018 m. kovo 19 d. ugdymo procesas dėl gimnazijos renovacijos darbų remiantis direktoriaus įsakymu Nr. V1-52 perkeliamas į Čekiškės seniūnijos Liučiūnų daugiafunkcinio centro pastatą. Prašome sekti informaciją. Grafikas dėl mokinių pavežėjimo į pamokas bus pridėtas vėliau.

 

Gimnazijos direktorius R. Saltonas

 
POPIETĖ „MAŽOJ ŠIRDELĖJ – LIETUVA“
Sekmadienis, 2018 kovas 11 20:54
 

Kovo 9 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinukai ir ketvirtokai linksmai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Kovo 11-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Priešmokyklinėje grupėje vyko popietė „Mažoj širdelėj – Lietuva“. Popietės tikslas – puoselėti vaikų tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą, pagarbą savo šaliai, tautai, kultūrai. Padedant logopedei Renatai ir socialinei pedagogei Irenai vaikai gamino vėliavėles, piešė piešinius, skirtus Lietuvai.

Norėdami paminėti šią svarbią datą, šventiškai nusiteikę vaikai, nešini trijų spalvų vėliavėlėmis ir balionais rinkosi į papuoštą ketvirtokų klasę. Čia jie susėdę  pasitikrino savo žinias apie gimtinę, Lietuvą, įžymias jos vietas. Šventė pasibaigė gimnazijos kieme – spalvotų balionų ir vėliavėlių puokšte, skirta Lietuvai.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė  


Kovo 11- oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1990 m. kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.

Šią svarbią Lietuvai datą paminėjome ir mūsų gimnazijoje. Mokinius sveikino direktoriaus pavaduotojos ugdymui – Laimutė Rutkauskienė ir Dalė Keliauskienė. Trumpą istorijos pamokėlę vedė istorijos mokytoja Eglė Simonaitienė. 7 ir 8 klasių mokinės parodė konkursinę programėlę, už kurią respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros konkurse ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų“ pelnė I-ąją vietą.

Laima Šukytė lietuvių kalbos mokytoja
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/