Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:42
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1435665
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Trečiadienis, 2019 Sausis 16 13:30
 
7 klasės mokines EMILĘ PEČKAITYTĘ ir SKAISTĘ NAVASAITYTĘ,  tapusias jaunosiomis policijos rėmėjomis.
 
SKAUTAI LANKĖ PARTIZANŲ BUNKERĮ PADAUGUVOS MIŠKE, ŽYGIS SKIRTAS SAUSIO 13-ĄJAI ATMINTI
Trečiadienis, 2019 Sausis 16 13:29
 

Saulėtą  2019-01-12 šeštadienio rytą Dubysos tunto skautai žygiavo į Padauguvos mišką atkurtus partizanų bunkerius. Žygis buvo skirtas sausio 13-ąjai paminėti. Tai buvo pilietiškumo pamoka miške. Kalbėjom, kad tokiomis sąlygomis žmonės gyveno keletą metų. 

Vaikai turėjo nepastebėti prisėlinti ir "pagrobti" priešo vėliavą. Ten susitikom su Vilkijos skautais, kartu pietavom, žaidėm, gėrėm arbatą ir pavargę, bet laimingi grįžom namo.


 
LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA PAMINĖTA PILIETINE AKCIJA ,,ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“
Penktadienis, 2019 Sausis 11 17:38
 

Sausio 11 d. Laisvės gynėjų diena paminėta pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Iš ankstyvo ryto visus į gimnaziją atvykusius pasitiko Mokinių tarybos nariai, kurių dėka prie kiekvieno širdies pražydo neužmirštuolė, kovojusių už laisvę atminimo simbolis. Klasių vadovai su mokiniais ant kiekvienos gimnazijos kabineto, koridoriaus palangės padėjo ir uždegė žvakeles už laisvę kritusiems atminti. Klasės valandėlių metu prisiminė šios dienos svarbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė 
NAUJAMETINIS KARNAVALAS ,,TV 66 ŠOU“
Penktadienis, 2019 Sausis 11 17:38
 
 
ADVENTINĖ SAVAITĖ „PAKELKITE GALVAS“
Antradienis, 2019 Sausis 08 17:01
 

Kristus neturi kito kūno dabar kaip tik tavo,

Kitų rankų – tik tavo,

Kitų kojų – tik tavo.

Tavosios yra akys, kuriomis

Kristaus gailestingumas turėtų žvelgti į pasaulį.

Tavo yra kojos, kuriomis

Jis eina daryti gera.

Tavo yra rankos,

Kuriomis jis nori mus palaiminti.


Vedami noro sekti Kristumi, daryti gera, skiepyti bendramokslių širdyse meilę artimui, skatinti gailestingumo darbams, mes, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 8 klasės mokiniai organizavome Adventinę gerumo savaitę. Ją pradėjome gimnazijos vestibiulyje uždegę pirmąją Advento žvakę. Kiekviena savaitės diena buvo suplanuota, beldėsi į kiekvieno  širdį klausdama, ar padarėte gera, ar nusišypsojote artimui, ar tapote Kažkam Kažkuo.

Paskelbėme visas veiklas, į kurias kvietėme įsijungti visą gimnazijos bendruomenę. Jau gruodžio 4 d. gimnazijos palangės pasipuošė adventiniais vainikais, kurios nupynė visos klasės. Kiekviena paskutiniosios savaitės diena prieš Kalėdas buvo pripildyta šventinio džiaugsmo: atidaryta fotografijų paroda „Kalėdų belaukiant", veikė šventinė loterija, organizuotos: Pyragų, Siurprizų ir Padėkos dienos. Visa bendruomenė žinojo, kad lėšos surinktos iš loterijos ir parduodant pačių mokinių keptus pyragus bus paskirtos dovanėlėms vienišiems seneliams, todėl susidomėjimas buvo nepaprastai didelis ir nuoširdus. Ketvirtadienį visos gimnazijos bendruomenės vardu mokinių tarybos nariai ir mes, aštuntokai, aplankėme Čekiškės globos namuose gyvenančius senelius, sveikinome juos, linkėjome sveikatos, artimo meilės, ramybės. Buvo nepaprastai gera matyti nušvitusius veidus, o kartu ir mūsų visų rūpestį, atjautą šalia esantiems. Penktadienį susikaupėme prieš Kalėdas dalyvaudami adventinėje popietėje Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje, džiaugdamiesi visų nuoširdžiu giedojimu, buvimu kartu su tėveliais, miestelio ir gimnazijos bendruomene.

Linkėdami visiems džiugių, prasmingų, kupinų šilumos, gerumo ir Viešpaties šviesos Kalėdų laukimo dienų išsiskirstėme namo, tikėdami, kad Kristaus gailestingumas mūsų akimis vis dažniau žvelgs į pasaulį.

Kotryna Kaminskaitė, 8 klasė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/