Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:56
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 887309
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MOKYTOJŲ DIENĄ PRISIMINUS
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:00
 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas mokytojų dienai paminėti. Ryte dvyliktokai pasitiko mokytojus su gėlėmis, muzika ir plakatais. O klasės valandėlės metu savo mokytojus pasveikino ir kiti mokiniai. Po pamokų dvyliktos klasės mokiniai surengė nedidelį pasisėdėjimą prie kavos ir arbatos. Buvo parodytas nuotaikingas filmukas, merginų ansamblis atliko keletą dainų. Mokytojų diena – tai dienai, kai savo mokytojams galime tarti „AČIŪ“ ir padėkoti už visą ilgametį triūsą.

Akvilė Žandaravičiūtė IV kl.


 
TĖVŲ AKADEMIJA
Ketvirtadienis, 2017 Spalis 12 12:24
 

Kauno „Arkos“ bendruomenė kartu su VDU  Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros specialistais organizuoja specializuotą Tėvystės Akademiją – seminarus tėvams, auginantiems vaikus su negalia. Programą remia Kauno m. savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Kviečia į nemokamus susitikimus įgyti naujų įžvalgų savo vaikų ugdymui ir priežiūrai.


TĖVŲ AKADEMIJOS SUSITIKIMAI VYKS:

VDU Socialinių mokslų fakultete (Kaunas)

Jonavos g. 66 – 108 auditorijoje

2017 10 11 (trečiadienis) 18 val. – Vėluojanti vaiko su negalia raida: kiek trunka ugdymas

- iki 21 metų? (dr. Gedas Malinauskas)

2017 10 24 (antradienis) 18 val. - Paauglio su negalia seksualumas: drausti, koreguoti

ar leisti? (dr. Gedas Malinauskas)

2017 11 06 (pirmadienis) 18 val. – Tėvų poreikiai auginant vaiką su negalia

(dr. Jorūnė Vyšniauskytė – Rimkienė)

2017 11 21 (antradienis) 18 val. – Sesės ir broliai šeimoje: ar jų nepamirštame? 
(dr. Jorūnė Vyšniauskytė – Rimkienė)

 
TARPTAUTINIS ŽAIDIMAS „EISMO GYVATĖLĖ“
Penktadienis, 2017 Spalis 06 13:12
 

Žaidimas „Eismo gyvatėlė“- tai linksma ir efektyvi kampanija pradinių klasių mokiniams, kuria siekiama paskatinti keliauti į mokyklą darniu būdu: pėsčiomis, važiuoti visuomeniniu transportu ar dviračiu. Šis žaidimas skatina keliauti į mokyklą aplinkai ir sveikatai  draugišku būdu. Žaidimas vyko - nuo rugsėjo 18 d. iki 29 d. Visi pradinukai gavo skiriamąjį žaidimo ženklą - lipduką, kurį nešiojosi prisiklijavę prie švarkelio. Visos kampanijos metu darniai į mokyklą atvykę vaikai rinko taškus, kuriuos klijavo ant „Eismo gyvatėlės“ plakato. Prieš  žaidimą buvo ištirti vaikų keliavimo įpročiai, kurie sudarė 87 procentus darnių kelionių. Išsikėlėme tikslą - padidinti darnių kelionių skaičių iki 90 procentų. Pasibaigus žaidimui ir atlikus tyrimą beliko tik pasidžiaugti - tikslą pavyko pasiekti. Už dalyvavimą žaidime mokiniai gavo po užrašų knygelę su žaidimo logotipu. Visi džiaugiamės, kad galime prisidėti prie ekologiškesnio ir sveikesnio gyvenimo būdo.

Pradinių kasių mokytoja Jolanta Žėglevičienė


 
KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2017
Trečiadienis, 2017 Spalis 04 16:37
 

Spalio 3  dieną mūsų gimnazijoje  vyko ,, Konstitucijos egzamino 2017“  I turas. Konstitucines žinias pasitikrino  146  gimnazijos  moksleiviai, į II turą pateko šie mokiniai:

  1. Arnas Klimavičius 5 kl.

  2. Gabija Girlevičiūtė 8 kl.

  3. Gytis Berštautas II kl.

  4. Virginija Zavedskaitė III kl.

  5. Rugilė Krasauskaitė IV kl.

LINKIME SĖKMĖS II TURE (SPALIO 12 D.).


 
KAIP SUSIKALBA RAIDĖS
Pirmadienis, 2017 Spalis 02 18:54
  

Rugsėjo 29 d. gimnazijoje vyko didelis sujudimas – gimnazijos 1-4 klasių mokiniai ruošėsi teatralizuotam garliaviškio Česlovo Navakausko knygelės ,,Kaip susikalba raidės“ pristatymui. Ši knygelė išleista Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo lėšomis.

Stebėti pasirodymo atvyko visa fondo valdyba,  Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Seimo narė Raminta Popovienė. Ir neatsitiktinai, nes Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija svariai prisidėjo kuriant šią spalvingą knygelę – iliustracijas šiai knygelei kūrė III-IV gimnazijos klasių gimnazistės, vadovaujamos dailės mokytojos metodininkės Dalės Keliauskienės. Iliustratorėms ir jų vadovei dėkojo meras Valerijus Makūnas, seimo narė Raminta Popovienė ir Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė. Gimnazijos bendruomenė svečiams parengė staigmeną ir pristatė knygos „Kaip susikalba raidės“ inscenizaciją. Savo gebėjimus rodė ne tik pirmokai, bet ir merginų vokalinis ansamblis, dainos teatras bei svečiai iš Vilkijos gimnazijos – „Vizijos“ teatro artistai.

Po šventės svečiai apžiūrėjo iliustracijų parodą eksponuojamą gimnazijos antrame aukšte.


Mokytoja Laimutė Berštautienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/