Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:44
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 776
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 962389
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ADVENTO POPIETĖ - „KALĖDŲ AIDAI“
Trečiadienis, 2017 Gruodis 27 13:42
 

Kalėdiniai varpai  į praeitį palydi

Sakų kvapais į sielą pasibels,   

Languos gražiausios  šerkšno gėlės žydi,

Ruduo žaislus  pamiršo ant obels...

            Varpai ir žvaigždės  atviras gražumas!

            Kalėdų šventė  vis arčiau, arčiau...

            Žiemos baltumas puošia sielos rūmus,

            Ir angelas iš ten, juk tai mačiau...


Koks stebuklingas šv. Kalėdų metas. Metas, kurį Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai pradeda nuostabiais renginiais, vienas jų – „Kalėdų aidai“. Renginio vedėjai: Rugilė Krasauskaitė ir Nedas Leskauskas renginyje dalinosi šypsena ir šiluma su kiekvienos klasės atlikėjais, žiūrovais ir atvykusiais svečiais. Renginį pradėjo mažiausieji mūsų priešmokyklinukai ir 1-4 kl. dainorėliai, vadovaujami mokytojos Danguolės Gudžiuvienės. Skambėjo giesmės ir dainos, bet svarbiausia visi išgirdo labai svarbią Jėzaus gimimo istoriją. Kiekvienos klasės mokiniai atliko po kūrinį, atlikėjams akomponavo muzikos mokytojas Alvydas Furmonas. Džiaugiamės, kad šiemet su mokiniais kartu dainas atliko mokinių klasės auklėtojos. Visiems susirinkusiems muzikinį kūrinį „Ir vesk mane“ dovanojo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė ir muzikos mokytojas Alvydas Furmonas. Renginio pabaigoje padėkos žodį tarė ir padėkos raštus už dalyvavimą renginyje įteikė gimnazijos administracija.

Didžiuojamės savo gimnazijos mokiniais, jų nuoširdumu, draugyste vienas kitam, o tai rodo tokie gražūs mokyklos susibūrimai. Muzika - tai stebuklingas kelias link šventų Kalėdų.

Tikybos mokytoja Jurgita Vyšniauskienė


 
PRAKARTĖLĖS PUOŠIMAS
Trečiadienis, 2017 Gruodis 27 13:41
 

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 8 kl. mokiniai, puošė Prakartėlę Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje. Ūkininko Stasio Urlikio dovanotą gražuolę žaliaskarę, žaislais dabino mokytojos: Laimutė Berštautienė, Daiva Salemonienė ir 7 kl. mokiniai: Kotryna, Kamilė, Arnoldas.

Tikybos mokytoja Jurgita Vyšniauskienė


 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2017 Gruodis 21 15:21
 

GRAŽVYDĄ RAKAUSKĄ, LUKĄ RAUDŽIŲ, MINDAUGĄ VERBAUSKĄ, AISTĘ RAKAUSKAITĘ, MANTĄ MIKALAUSKĄ, DONATĄ BARTKŲ, GYTĮ ŠUKAUSKĄ, DEIMANTĘ  VAIČEKAUSKAITĘ ir jų mokytoją Kristiną Mikalonienę Kauno regiono Kalėdinio tinklinio turnyre "Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" iškovota I-ąja vieta.

ŠAUNUOLIAIǃǃǃ


 
SVEIKATOS RYTMETIS „VAISTAŽOLIŲ GALIOS“
Ketvirtadienis, 2017 Gruodis 21 13:07
 

Už lango graži žiema, o mūsų klasėje pakvipo vasara... Kornelijos mama į svečius atėjo iš vasaros pievų surinkusi kvapnių vaistažolių arbatų - mėtų, čiobrelių, liepžiedžių, erškėtrožių,... Papasakojo vaikams kaip renkamos ir džiovinamos vaistažolės. Parodė kaip atrodo sudžiovinti augalai, kuo jie naudingi žmogui ir kokias vaistažoles reikia rinktis peršalus ar skaudant gerklei. Vaikų žinias papildė rodydama nuotraukas.

Prieš arbatos gėrimą vaikai drauge su Kornelijos mama atliko eksperimentą: iš kvapo, užmerktomis akimis, spėjo vaistinių augalų pavadinimus. Paragavę kvapnių arbatų vaikai atliko smagias užduotis: spalvino ir piešė. Gerdami arbatą vaišinomės „rudeniniais grybukais“ ir linkėjome vienas kitam išlikti sveikiems.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2017 Gruodis 20 14:51
 
 
AKVILĘ ŽANDARAVIČIŪTĘ, IV gimnazijos klasės mokinę, tapusią Aurelijos Makūnienės  labdaros fondo premijos laureate.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/