Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:52
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 877
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1288422
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

LIETUVOS GP KORDINIŲ AUTOMODELIŲ VARŽYBOS VILNIUJE
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 16 22:15
 

Paskutinę vasaros dieną 8 gimnazistai Emilis, Eimantas, Edvinas, Aurimas, Danielius, Modestas, Evaldas ir  Rytis išvyko į Vilnių Lietuvos GP kordinių automodelių varžybas. Be mūsų komandos tradiciškai atvyko svečiai iš Latvijos Rygos miesto bei iš Estijos Talino miesto "Master" klubo jaunieji sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo ir automodelių sporto meistrai šiai sporto šakai pašventę ne vienus metus, o tai puiki patirtis jauniesiems sportininkams. Pirmojoje modelių išsukėjų rungtyje gerai pasirodė Aurimas Žandaravičius laimėjęs III-ąją vietą. E-1 klasėje IV-ąją vietą laimėjo Eimantas Meiliūnas. E-2 klasėje II-ąją vietą – Edvinas Leskauskas su asmeniniu 167,945 km/h greičio rekordu, III-ąją vietą - Aurimas Žandaravičius.  Sėkmingi startai buvo E-2,11 Junior klasėje. Čia Edvinas Leskauskas  užėmė  I-ąją vietą,  o Danielius Petrauskas – II-ąją vietą. Sėkmingi startai ir įtempta kova vyko E-3B Junior klasėje. Čia nugalėtojas paaiškėjo tik trečiame finaliniame važiavime, kuriame Edvinas aplenkė iki tol pirmavusį Danielių. Taigi I ir II vietos pas čekiškiečius ir dar asmeniniai rekordai šioje klasėje 206,600km/h ir 202,554 km/h. Savo asmeninį rekordą161,316 km/h  E-3B Junior klasėje pasiekė ir Rytis  Rimkus  .
           Sėkmingi startai ir Ralli modelių klasėje. Čia II-ąją vietą laimėjo Aurimas Žandaravičius. Labai gerą rezultatą Ralli klasėje rodė Eimantas Meilūnas, deja dėl modelio gedimo nebaigė bandymo ir iš varžybų klasėje pasitraukė.
           Taigi, tai buvo paskutinės sezono varžybos su tikrai gerais rezultatais, keturiais asmeniniais rekordais ir gausiu kraičiu medalių.

Būrelio vadovas R. Kochanauskas


 
Mokslo metų pradžios šventė
Ketvirtadienis, 2018 Rugsėjis 06 20:01

Kiek vaikų mokyklon bėga,

Kiek jų mina žvyrą, sniegą?

Ant pečių – marga kuprinė.

Kas kuprinėje – Tėvynė.

Ten knygelės. Skaitiniai.

Linksniai. Skaičiai. Sakiniai.

Mįslės, minklės. Pasakaitės.

Bet koks senas žodžių kraitis!


Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijai ši Rugsėjo 1-osios šventė ypatinga – mokiniai įžengė į naujai renovuotą gimnaziją. Nors dar vyksta priestato statybos darbai, mokiniams suteiktos visos sąlygos pradėti naujus mokslo metus ir nieko nelaukiant siekti aukštų rezultatų.

,,Jūs sugriovėte arba griaunate tą mitą, kad tik didelėse mokyklose vaikais gali siekti aukštų rezultatų ir ta mokykla gali būti gera.”, - kalbėjo šventėje dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Šventės metu mažiausiems gimnazijos mokiniams – pirmokams buvo įteikti ,,Šimtmečio pirmokų” medaliai, o Kauno rajono meras V. Makūnas kiekvienam pirmokui padovanojo Aurelijos Makūnienės fondo išleistą Violetos Palčinskaitės knygą „Karalius pamiršo raidyną“.

Gimnazijos bendruomenė ir meras dėkojo statybų bendrovės ,,Struktūra” vadovams už jų atliktus darbus. Šių statybų vadovas Vladas Petrauskas įteikė gimnazijai naują simbolinį įkurtuvių raktą ir pasveikino visus su gražia švente.

Šventėje sveikinimo žodžius tarė Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas ir pavaduotoja Dalė Savickienė, Liučiūnų krašto bendruomenės centro nariai ir pirmininkė Marytė Rastauskienė, Čekiškės laisvalaikio salės renginių organizatorė Kristina Kriščiūnienė.

Gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas džiaugėsi, kad jo vadovaujama įstaiga atgimė: apšiltintas visas pastatas, pakeistos grindys, šildymo sistema, elektros instaliacija, apšvietimas, suremontuota sporto salė. Dalį mokyklos patalpų nuspręsta skirti darželinukams. Vyksta priestato statyba – čia įsikurs laisvalaikio salė, šalia gimnazijos planuojama įrengti kartodromą.

VISIEMS SĖKMINGO MOKSLO IR ŽINIŲ STARTOǃ

Virginija Zavedskaitė IV g. klasė

 
 
Trečiadienis, 2018 Rugsėjis 05 20:11
 
 
Penktadienis, 2018 Rugpjūtis 31 19:06
 
 
Trečiadienis, 2018 Rugpjūtis 22 21:47
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/