Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 12:56
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 732
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 887309
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

VISUOTINĖ TALKA ,,GRAŽINKIME IR ŠVARINKIME SAVO KRAŠTĄ"
Antradienis, 2017 Spalis 31 00:55
 

Spalio 26 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko visuotinė talka ,,Gražinkime ir švarinkime savo kraštą", kurios metu visi gimnazijos mokiniai tvarkė savo prižiūrimas teritorijas. Aplink gimnaziją auga daug medžių, daug džiaugsmo teikia ir didžiulis sodas, todėl darbo visiems užtenka. Mūsų gimnazijos mokiniai draugiški – visada ir visur vieni kitiems padeda. Todėl ir talkos dieną dirbo draugiškai. Norėdami, kad aplinka būtų švaresnė ir gražesnė, net ir patys mažiausieji nepabūgo lietaus lašų, su noru dirbo ir kartu stebėjo pasirodžiusią vaivorykštę.


MT pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
MOLIŪGIJOS FIESTA
Ketvirtadienis, 2017 Spalis 26 13:56
 

Šią savaitę gimnazijoje siaučia Moliūgijos fiesta.  Nuo pirmadienio  pradinukai į mokyklą keliauja nešini moliūgais. Klasėse vyksta eksponatų  ruošimas, puošimas parodai. Kiekvieną rytą mokinius ir gimnazijos darbuotojus pasitinka tamsoje šviečiančios moliūgų akys. Šios švieselės linksmai nuteikia niūriu ir lietingu laikotarpiu.

Užsukite ir pasigrožėkite Moliūgijos fiesta.


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Girdauskienė


 
STARTUOJA MOKINIŲ GERUMO AKCIJA ,,ATVERKIME ŠIRDIS”
Pirmadienis, 2017 Spalis 23 18:24
 

Spalio 16 d., įvykus akcijos ,,Atverkime širdį” atidarymo šventei, Kauno rajone prasidėjo moksleivių gerų darbų maratonas. ,,Atverkime širdis” – jau ketvirtus metus vykstanti akcija, kurios metu Kauno rajono mokinių tarybos rūpinasi vienišais seneliais, negalią turinčiais vaikais, globos namų auklėtiniais.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių tarybos nariai šiais metais prie akcijos jungiasi norėdami padėti  Čekiškės seniūnijoje gyvenantiems vienišiems seneliams. Pasiskirstę grupėmis mokiniai tvarkys aplinką, grėbs lapus, bendraus su seneliais. Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv.Kalėdoms, gimnazijoje šia proga planuojama surengti pyragų dieną ir  švenčių proga pasveikinti visus vienišus senelius. 3 mėnesių trukmės akciją mūsų gimnazijos mokinių taryba planuoja apibendrinti išleisdami gerų darbų laikraštį.

Penktadienį mokinių tarybos nariai aplankė pirmuosius senelius, pas kuriuos tvarkė aplinką. Aplankytos Čekiškės seniūnijos gyventojos džiaugėsi, kad mokiniai yra pasiruošę padėti senyvo amžiaus gyventojams. Vienišiems seneliams labai svarbus dėmesys, o mokinių apsilankymai padės praskaidrinti jų kasdienybę.

Akciją rengia Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius bei Kauno rajono mokinių taryba, apjungianti visas Kauno rajono mokyklų mokinių tarybas.

Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
1-4 KLASIŲ EDUKACINĖ PROGRAMA ,,IŠGELBĖK DRAUGĄ“
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:02
 

Spalio 12 d. gimnazijoje vyko pratybos 1-4 klasių mokiniams ,,Išgelbėk draugą“.  Jų metu mokiniai mokėsi pirmos pagalbos pagrindų. Kaip elgtis užspringus, nusideginus, kaip stabdyti kraujavimą. Mokiniai patys bandė daryti dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą. Už kantrybę ir aktyvumą  visi mokiniai buvo apdovanoti balionais. Vaikai suprato, kad laiku ir tinkamai suteikta pagalba gali išgelbėti žmogui gyvybę.

Pradinių klasių mokytoja Diana Korsakienė


 
SUSITIKIMAS SU VŠĮ TARPTAUTINIO LITVAKŲ FOTOGRAFIJOS CENTRO ATSTOVAIS
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:01
 

VŠĮ Tarptautinis litvakų fotografijos centras – tai politiškai ir religiškai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kuri pasitelkdama įvairias fotografijos, kūrybinių dirbtuvių, parodų, performanso ir kt. meninės raiškos formas siekia puoselėti ir saugoti litvakų istorijos ir kultūros klodus. Mūsų projektai yra skirti kultūrinio paveldo išsaugojimui bei siekiui įtraukti ir sudominti jaunąją kartą Lietuvos ir pasaulio žydų kultūra ir istorija.

Mariana Sutkienė iš Tarptautinio litvakų fotografijos centro, viena iš susitikimų organizatorių su moksleiviais. Gimnazijoje taip pat svečiavosi ir Audra Čepkauskaitė. Naudodami fotografiją kaip edukacinę priemonę, suteikė moksleiviams žinių apie litvakų kultūrinį palikimą ir jų vaidmenį kuriant nepriklausomą Lietuvą, o taip pat paskatinti moksleivius domėtis savo miesto (miestelio) istorija, litvakų kultūriniu palikimu ir prisidėti prie elektroninio leidinio sukūrimo.

El. leidinys „Jauno žmogaus pažintis su dingusia litvakų bendruomene“ (angl. „A Young Persons’ Guide to Lithuania’s Vanished Litvak Communities“) - tai penkiolikos dalių el. knyga apie litvakus penkiolikoje Lietuvos miestų ir miestelių. Visas penkiolika leidinio dalių parašys moksleiviai, papildydami tekstą fotografijomis, vaizduojančiomis litvakų gyvenimo pėdsakus jų mieste (miestelyje). Leidinys lietuvių ir anglų kalbomis bus pristatytas visuomenei Lietuvos šimtmečio proga, 2018 metais.

Mokytoja Eglė Simonaitienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/