Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:04
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 878
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1297283
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

DAILĖS PAMOKA ,,KAIP KURIA ARCHITEKTAI?“.
Pirmadienis, 2018 Spalis 01 21:51
 

Rugsėjo 24 d. gerai nusiteikę 6 klasės mokiniai skubėjo į Čekiškės miestelio biblioteką, kurioje vyko netradicinė dailės pamoka ,,Kaip kuria architektai?“. Jos metu mokiniai sužinojo, kaip projektuoja šiuolaikiniai architektai ir turėjo galimybę praktiškai pritaikyti žinias dirbdami planšetiniais kompiuteriais Tinkercad aplinkoje bei kurdami daiktus 3D formatu.

Dailės mokytoja metodininkė Dalė Keliauskienė


 
PILIETINĖ INICIATYVA „ATMINTIES KELIAS“
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 23 18:46
 


           
Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena. 1943 m. rugsėjo
23-iąja buvo likviduotas Vilniaus getas. Šiais metais minime 75-ąsias Vilniaus geto likvidavimo metines. Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena Lietuvoje minima nuo 1994-ųjų metų. Aplankėme žydų masinių žudynių vietą Jaučakių miške, padėjome akmenėlių, perskaitėme Čekiškės miestelio žydų pavardes.

 
NETRADICINĖS LIETUVIŲ KALBOS PAMOKOS 8-OJE KLASĖJE
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 23 18:43
 


          Gimnazijos kiemas. N-tąjį rugsėjį savo prinokusiais obuoliais skaičiuojantis sodas. Jame – suolelis. Tai vaizdas, daugelio mokinių matomas per kabineto langus...

          Kai kaitri rugsėjo saulė trukdo per pamoką susikaupti darbui, taip ir traukia visus, ten, į senąjį sodą, obels šešėlyje pasislėpti nuo karščio, pajausti gaivinantį vasarišką vėją... Kodėl gi  nepakeisti aplinką? Ši gimnazijos erdvė puikiausiai tinka skaityti lietuvių poetų eilėraščius apie meilę. Aštuntokai, pasiskirstę grupelėmis, skaitė tyliai ir balsu J. Degutytės ir P. Širvio eilėraščius, atsakė į užduotus klausimus, ieškojo meninių raiškos priemonių. Ne tik man, bet ir mokiniams po atviru dangum kažkaip kitaip, ypatingai suskambėjo ši meilės lyrika...
          Lyrika nėra ir negali būti nepriklausoma nuo žmogaus ir visuomenės, žmogaus ir gamtos. Į klausimą „Kaip ir kuo pasireiškia meilė?“ padėjo atsakyti gimnazijos psichologė Dalia Laurinavičienė, jau kitoje literatūros pamokoje šia tema ir vadovavusi aštuntokų diskusijai. Po truputį įsidrąsindami mokiniai reiškė nuomonę, dalinosi savo mintimis, meilės, grožio, pagarbos pavyzdžiais. Arnoldas, Augustė, Kamilė O. padėkojo už  įdomią pamoką.
          Tikriausiai šiandien niekas nedrįstų ginčytis, kad sudominti šiuolaikinį mokinį – nemenkas  iššūkis, bet kurio dalyko mokytojui, todėl naujausioje pedagoginėje literatūroje akcentuojamos netradicinės pamokos, kurios didina mokinių mokymosi motyvaciją.

                

Lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė


 
 
 
KAUNAS 2022
Trečiadienis, 2018 Rugsėjis 19 06:30
  

Rugsėjo 18 d. gimnazijoje lankėsi ,,Kaunas 2022“ komanda, kuri I-IV gimnazijos klasių mokiniams pristatė unikalią praktinių įgūdžių stiprinimo programą ,,Kauno iššūkis“, kurią ,,Kaunas 2022“ komanda įgyvendina kartu su ,,Sėkmės mokykla“. Komandos nariai dalijosi sava patirtimi, kvietė mūsų gimnazijos mokinius aktyviai įsitraukti į programos kūrimą, suteikti sau galimybę tobulėti bei skatinti save įgyvendinti savo kultūrines, socialines, pilietines, verslo bei kitas iniciatyvas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
DOVANOS GIMNAZIJOS BIBLIOTEKAI
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 16 22:25
 

Rugsėjo 13 dieną į gimnaziją atvyko technikos mokslų daktaras Anicetas Strakšas. Svečias atvyko su labai kilniu tikslu: gimnazijai padovanojo apie 800 įvairių knygų. Bibliotekėlę sudaro leidiniai iš serijų: siluetai, drąsiųjų keliai, zenitas, horizontai, žiburiai, populiarioji biblioteka, laisvalaikio skaitiniai, sužinok ir išmok, noriu žinoti ir kt. Yra leidinių apie dailę, sportą, lietuvių poetų poezijos.
             Rašytojas  A. Tolstojus teigia, kad gera knyga tarsi pokalbis su protingu žmogumi: teikia žinių, moko apibendrinti tikrovę, suprasti gyvenimą.


Gimnazijos bibliotekos vedėja D. Salemonienė
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/