Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:02
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1436000
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA ,,KOLEGA – KOLEGAI“
Pirmadienis, 2019 Vasaris 25 17:19
 

Vasario 20 d. gimnazijos mokytojai susirinko į gerosios patirties sklaidos užsiėmimą ,,Kolega – kolegai“. Savo patirtimi apie  pozityvią komunikaciją ugdymo(si) sėkmei dalinosi ir profesiniam dialogui kvietė projekto Lyderių laikas 3 magistrantė ir 7 klasės vadovė Jūratė Kaupienė, ir šio projekto Kauno rajono savivaldybės kūrybinės komandos narė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė.
 
GIMNAZIJOS SPORTO SALĖS ATIDARYMAS
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:33
 

Vasario 20 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje aidėjo džiaugsmingi sveikinimai ir mokinių mušinėjamų kamuolių garsai – čia atidaryta atnaujinta sporto salė.
Šioje gimnazijos sporto salėje užaugo daugybė mokinių, kurie mėgo krepšinį, tinklinį ir kitus sportinius žaidimus. Sporto salės atnaujinimas – tai paskata siekti dar aukštesnių rezultatų, o gimnazijos mokinių pasiekimai sportinėse varžybose įrodo, kad net ir iš nedidelių mokyklų skinti prizines vietas ne tik rajone, bet ir respublikoje tikrai įmanoma. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, administracijos direktorius Antanas Nesteckis, kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas, seniūnijos bendruomenių pirmininkai negailėjo gražių žodžių gimnazijos bendruomenei. Kauno rajono meras paminėjo ir sportui daug atsidavusius a. a. Leokadiją ir Antaną Venckus, Gintarą Salinką. Mokinius stengėsi uždegti ta ugnele ir varžybose siekti kuo aukštesnių rezultatų. Jų paruošti sportininkai laimėdavo varžybas ne tik rajone, respublikoje, bet ir už jos ribų.
Atidarymo metu įvyko pirmosios oficialios tinklinio varžybos tarp Čekiškės ir Raudondvario gimnazijų merginų komandų.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sporto simbolis – KIŠKIS, o tai byloja legenda apie miestelio pavadinimo kilmę. Atnaujintoje gimnazijos erdvėje galima žaisti krepšinį, tinklinį, salės futbolą, kvadratą, tenisą, užsiimti įvairiomis treniruotėmis. Džiaugiamės, kad atnaujinta sporto sale naudojasi ne tik mokiniai, bet ir miestelio bendruomenė.

Virginija Zavedskaitė IV g. kl.


 
LIONS QUEST RAKTAI Į SĖKMĘ
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:32
 

Vasario 18-19 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Lions Quest Raktai į sėkmę mokymai. Tai išsami ir lanksti programa, skirta vyresniems paaugliams ir jaunimui, padedanti stiprinti pilietinę atsakomybę bei esmines socialines, emocines, akademines kompetencijas ir darbo įgūdžius. Mokymosi tarnaujant projektai ugdo asmeninę ir socialinę atsakomybę, moko kurti ir palaikyti pozityvius tarpusavio santykius, suteikia galimybę pažinti ir mokytis iš realaus gyvenimo.
 
SVEIKINAME
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:25
 

Vasario 15 d. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šventę, garbės ženklais apdovanoti septyni Kauno rajonui nusipelnę asmenys, dar trims įteikti medaliai (pasižymėjimo ženklai). Mūsų gimnazijos istorijos mokytojai metodininkei Eglė Simonaitienė pasižymėjimo ženklas įteiktas už profesionalumą ir nuopelnus švietimo srityje.
Prasmingų ir sėkmingų darbų, kuriant naujus istorijos lapus!
 
SVEIKINAME
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:23
JESIKĄ KALINAUSKAITĘ II g. kl. mokinę, rajoninėje rusų kalbos olimpiadoje užėmusią I – ąją vietą ir jos mokytoją Ziną Šiaučiulienę. Linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/