Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:16
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1046
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1785332
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PROJEKTO „POZITYVUS ŠVIETIMAS UGDYMO(SI) REZULTATAMS“ VEIKLŲ ISPANIJOJE PRISTATYMAS
Antradienis, 2019 Spalis 29 13:31
 

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrius 2019–2020 m. laikotarpiu įgyvendina projekto „Pozityvus švietimas ugdymo(si) rezultatams“ suplanuotas veiklas. Skyrius yra projekto koordinatorius, partneriai: Akademijos Ugnės Karvelis, Piliuonos, Babtų, Čekiškės Prano Dovydaičio, Domeikavos, Karmėlavos Balio Buračo, Neveronių, Raudondvario, Vandžiogalos, Vilkijos gimnazijos. Projektas parengtas siekiant, kad pozityviosios pedagogikos idėjos atneštų pokyčių į kuo daugiau mokyklų, kurti pozityvaus švietimo modelį ir jį diegti mokyklos bendruomenėse, todėl įvairių dalykų mokytojams sudarytos galimybės įgyti mokymo(si) ir profesinės patirties kitose šalyse.

Spalio 13–19 d. suburti dešimties Kauno rajono ilgųjų gimnazijų atstovai dalyvavo stažuotėje Ispanijoje, Valensijos mieste. Šios stažuotės mokymuose „Positive education: Happy school“ teko atstovauti mūsų gimnaziją. Spalio 28 dieną skaičiau pranešimą „Pozityvus švietimas ugdymos(i) rezultatams gimnazijos bendruomenės nariams. Pasidalinau paskaitose „Positive education: Happy school“ su Maria Angeles Ruiz Gamez ir Kelsie Kerwin įgytomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Supažindinau su pozityvios psichologijos kontekstu, psichologo Seligmano Perma modeliu, aptarėme pozityviosios psichologijos praktinio pritaikymo metodus, nes nuolat tobulinama praktika ir jos tęstinumas sudaro galimybę formuotis naujiems įpročiams. Pristačiau vaizdinę medžiagą apie Ispanijos švietimo sistemą bei įspūdžius iš vizito Gvadalaviaros mergaičių mokyklos Valensijoje, kuri vadovaujasi Seligmano pozityvios psichologijos teorijos aspektais ir yra viena iš geriausių skirtingais reitingais vertinamų mokyklų.

Jūratė Kaupienė anglų kalbos mokytoja metodininkė
 
KULTŪROS PASAS. SPEKTAKLIS „RŪKAS VIRŠ SLĖNIŲ“
Antradienis, 2019 Spalis 29 13:30
 

Tarpukaris. Iš Amerikos grįžęs viengungis Petrošius viso gyvenimo santaupas aukoja kilniam tikslui – pastatyti Nausodės kaimo mokyklą. Pasamdo du ǃmokytojus. Deja, senojo nepriklausomos Lietuvos kaimo idilę, lyg viesulas rūką, sudarko istorinės pertvarkos. Vokiečių ir rusų okupacijos savaip režisuoja žmonių likimus, šluoja senąsias vertybes, keičia charakterius. Idealizmas ir tradicijos nyksta kartu su valstybe. 

Dramos veiksmas apima keturių kartų Lietuvos kaimo žmonių likimus maždaug nuo 1940-ųjų iki Nepriklausomybės atgavimo pradžios. Žmonių likimus jautriai pasakoja keturių kartų Juozo Miltinio dramos teatro aktoriai. Jaunimui spektaklis – vertinga istorijos ir gyvenimo pamoka, pažintis su klasiko, Nacionalinės premijos laureato R. Granausko kūryba.

Rekomenduojame visiems ǃǃǃ

III g. klasės moksleiviai


 
SVEIKINAME
Antradienis, 2019 Spalis 29 13:28
 
JOKŪBĄ KAMINSKĄ ir KLAUDIJŲ PALDAVIČIŲ rajoninėse smiginio varžybose laimėjus II-ąją vietą ir jų mokytoją K. Salinkienę
 
AKCIJA ,,ATVERKIME ŠIRDIS“
Antradienis, 2019 Spalis 29 13:27
 

Nuo spalio 21 d. Mokinių taryba pradėjo akciją  ,,Neišmesk, o paremk“. Jos metu į specialiai akcijai parengtus konteinerius mokiniai renka plastikinę tarą, kurią pridavę taromatuose, lėšas skirs gyvūnų globos namams ,,Lesė“ ir ,,Penkta koja“. Šia akcija prasidėjo jau šeštus metus Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrius bei Kauno rajono mokinių tarybos  organizuojama Kauno rajono mokinių gerumo akcija „Atverkime širdis“, kuri truks iki gegužės 29 d. Mokinių taryba kviečia visus gimnazijos bendruomenės narius prisijungti prie šios akcijos ir dalintis gerumu. 

MT koordinatorė Dalė Keliauskienė


 
GEOGRAFIJOS – EKONOMIKOS PAMOKŲ EDUKACIJA KAUNO LEZ
Antradienis, 2019 Spalis 22 10:51
 

Spalio 18 dieną III g. klasės mokiniai su klasės auklėtoja, Diana Tovtkevičiene, vyko į edukacinę geografijos – ekonomikos pamoką Kauno LEZ'e. Aplankėme UPS – skubių siuntų įmonę. Su įmonės darbo specifika mus supažindino Vaidotas Lašas. Taip pat vykome į UAB Elinta įmonę. Čia mums daug informacijos suteikė Vytautas Jokužis ir Gediminas Nemanis. Sužinojome apie elektromobilius ir jų įkrovimo stoteles, susipažinome su 3D skeneriais, žiūrėjome vaizdo medžiagas apie robotų technologijų pažangą. Turėjome galimybę apsilankyti Freda baldų gamykloje. Mokiniai iš arčiau susipažino su gamykloje vykstančia veikla ir įvairiomis naujomis technologijomis, kurios pritaikytos baldų gamyboje. Nuostabi edukacija, neišdildomi įspūdžiai, Nuoširdžiai dėkojame Dr. Vladui Lašui už suteiktą galimybę apsilankyti Kauno LEZ.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/