Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 10:03
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1059
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1829911
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

TARPTAUTINĖ KOVOS SU KORUPCIJA DIENA.
Antradienis, 2019 Gruodis 10 12:45
 

Gruodžio 9 d. gimnazijoje paminėta Tarptautinė kovos su korupcija diena. Idėjos autorė mokytoja Dina Tovtkevičienė ir II g. klasės mokiniai.
 
TĖVELIŲ DĖMESIUI
Pirmadienis, 2019 Gruodis 09 16:44
 Gruodžio 12 d. (ketvirtadienį) 14.00 val. gimnazijos sporto salėje įvyks visuotinis tėvų susirinkimas. 

DARBOTVARKĖ:

1. Paskaita. Emocinė kultūra (EQ) šeimoje. Lektorė N. Marazienė.

2. Aktualūs ugdymo proceso ir gimnazijos veiklos organizavimo klausimai. Gimnazijos administracija.

Direktorius R. Saltonas

 
STARTUOJA MOKINIUS SVEIKATINANTIS PROJEKTAS
Pirmadienis, 2019 Gruodis 09 16:43
         Nuo gruodžio 12 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje startuos projektas „Vaikų švietimas ir praktinis mokymas fizinio, psichoemocinio sveikatinimo, socialinės gerovės kūrimo, sveiko ir aktyvaus gyvenimo ugdymo perspektyvoje“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014 – 2020 metų Europos Sąjungos Fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“. Šis projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su asociacija „Vyrų krizių centras“, Kauno kolegijos Medicinos fakultetu, labdaros ir paramos fondu „Nemuno krašto vaikai“, Kauno r. Vilkijos gimnazija, Kauno r. Zapyškio bei Ežerėlio pagrindinėmis mokyklomis, o numatoma projekto trukmė net iki 2021 m. birželio 15 d. Projekto įgyvendinimo metu 4 ir 6 klasių bei I ir III gimnazinių klasių mokiniams bus organizuojami 4 skirtingų temų (fizinė, psichoemocinė vaikų sveikata, asmeninis socialinis sėkmingumas, sveika gyvensena) praktiniai ir teoriniai mokymai, kuriuos ves Kauno kolegijos Medicinos fakulteto lektoriai. Planuojama, kad kiekvienas projekto dalyvis, 2 metų laikotarpyje, išklausys net 240 akademinių valandų teorinių ir praktinių mokymų.

LAST_UPDATED2
 
Bendravome ir bendradarbiavome
Antradienis, 2012 kovas 06 12:10
       

         Mūsų mokyklos BMT-3 komandos iniciatyva kovo 5 d.  vyko seminaras – susitikimas su Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos mokytojų komanda. Svečiai pasidalino gerąja darbo patirtimi: „Pamokos uždaviniai, formulavimas ir įgyvendinimas pamokoje“ su mūsų mokyklos mokytojais. Kalbėta apie pamokos sėkmę, kuri labai priklauso nuo uždavinio formulavimo ir sėkmingo įvertinimo bei įsivertinimo pamokoje. Svečiai ne tik demonstravo savo pasiekimus, bet ir mums skyrė užduotis.
        Dar kartą įsitikinome, kiek daug galima pasisemti gerų idėjų bendraujant ir bendradarbiaujant.
Ugdymo skyriaus vedėja
Laimutė Rutkauskienė
LAST_UPDATED2
 
SVEIKINAME
Pirmadienis, 2019 Gruodis 09 16:42
 

I g. klasės mokines: KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ ir  KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, bei jų mokytojus Laimutę ir Virgilijų Berštautus, kurie dalyvavo respublikiniame konkurse “Žiemos puokštė” . Mokinės pagamino du adventinius vainikus: ”Metų laikai” (III-ioji vieta) ir “Laikrodis” (Kauno rajono savivaldybės administracijos  apdovanojimas).
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/