2020 - 2021 m.m. GABIŲ IR TALENTINGŲ MOKINIŲ SĄRAŠAS
KONSULTACINIO CENTRO (AUKŠTESNIŲ GEBĖJIMŲ MOKINIŲ POREIKIŲ TENKINIMUI) MOKINIŲ SĄRAŠAS
2020-2021 M. M.
Eil. Nr. |
Mokinio pavardė, vardas |
Klasė |
Dalykas |
1. |
Antanaitis Gvidas |
5 |
matematika |
2. |
Kazaitytė Milda |
5 |
matematika |
3. |
Rakauskaitė Julija |
5 |
matematika, gamta |
4. |
Vaidotas Augustas |
5 |
matematika, anglų kalba, gamta, |
5. |
Suchockis Lukas |
5 |
anglų kalba, gamta |
6. |
Kačiulytė Gabrielė |
5 |
IT, lietuvių kalba |
7. |
Dabušinskaitė Eglė |
5 |
IT, lietuvių kalba |
8. |
Žebrauskas Danielius |
5 |
IT |
9. |
Girniūtė Viktorija |
6 |
matematika, gamta, istorija, geografija, IT, dailė, lietuvių kalba |
10. |
Nekrošius Nojus |
6 |
matematika, anglų kalba, gamta, istorija, geografija, IT, lietuvių kalba |
11. |
Sinkevičiūtė Ugnė |
6 |
matematika, anglų kalba, gamta, istorija, geografija, IT, dailė, lietuvių kalba |
12. |
Šukauskas Audrius |
6 |
matematika |
13. |
Kontrimaitė Goda |
6 |
anglų kalba, geografija |
14. |
Mišeika Arijus |
6 |
anglų kalba, geografija, IT |
15. |
Mockutė Gabrielė |
6 |
anglų kalba, geografija |
16. |
Valinčiūtė Gabija |
6 |
geografija |
17. |
Maziliauskas Kajus |
6 |
geografija |
18. |
Aleksandravičius Titas |
6 |
dailė |
19. |
Zavadzkytė Gabrielė |
7 |
lietuvių kalba |
20. |
Dimaitė Ieva |
7 |
lietuvių kalba, matematika, IT, istorija |
21. |
Petrikas Nojus |
7 |
dailė |
22. |
Orentas Mantas |
7 |
IT |
23. |
Klimavičius Arnas |
8 |
anglų kalba, matematika, IT, chemija, istorija |
24. |
Kinčiūtė Rugilė |
8 |
dailė, istorija |
25. |
Žuklevičiūtė Skaistė |
8 |
istorija |
26. |
Meiliūnas Eimantas |
I g. |
IT, matematika |
27. |
Tovtkevičiūtė Goda |
I g. |
matematika, istorija |
28. |
Abraitis Andrius |
I g. |
IT, matematika , biologija |
29. |
Bliuvas Vilius |
I g. |
biologija |
30. |
Radzevičius Adrijus |
I g. |
chemija |
31. |
Kazakevičiūtė Aidrija |
I g. |
biologija |
32. |
Žuklevičius Saulius |
II g. |
IT, anglų kalba |
33. |
Ročka Emilis |
II g. |
IT, anglų kalba |
34. |
Kaminskas Jokūbas |
II g. |
biologija, tikyba |
35. |
Kriščiūnas Arnoldas |
II g. |
istorija |
36. |
Kaminskaitė Kotryna |
II g. |
lietuvių kalba, matematika, IT, tikyba, chemija, biologija, dailė |
37. |
Petrauskaitė Kamilė |
II g. |
tikyba |
38. |
Laurinavičiūtė Gabija |
III g. |
lietuvių kalba, matematika, IT, chemija, biologija, anglų kalba |
39. |
Girlevičiūtė Gabija |
III g. |
istorija |
40. |
Vičiūnaitė Indrė |
III g. |
istorija |
41. |
Dovidaitytė Greta |
IV g. |
biologija, chemija |
42. |
Žandaravičius Deividas |
IV g. |
matematika, IT, fizika |
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė