Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:46
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1055
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1815931
Designed by:

Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Sekmadienis, 2018 Balandis 15 22:39
 

STARTAVO  PROJEKTAS ,,NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PASLAUGŲ PLĖTRA“


       Nuo balandžio 12 dienos mūsų gimnazijoje pradėtas vykdyti respublikinis projektas ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“, kurio metu mūsų gimnazijos mokinių laukia 6 edukacinės programos rengiamos muziejuose, nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, teatruose kitose edukacinėse erdvėse. Jose mokiniai kitokiais būdais negu per įprastas pamokas susipažins su regiono ar visos Lietuvos kultūra, istorija, meno, gamtos pasauliu, su kūrybinių industrijų galimybėmis: dizainu, technologijomis, amatais.

Programų veiklas, mokinių atvežimą iki vietos, kur vykdoma programa, ir parvežimą iki mokyklos finansuoja Švietimo ir mokslo ministerija. Projekto edukacinių programų ir  kūrybinių partnerysčių veiklos organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Projekto koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/