Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:17
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1055
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1816918
Designed by:

SAVAITĖ BE PATYČIŲ
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2018 kovas 26 12:38
 

2018 m. kovo 19-23 dienomis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinėje grupėje vyko „SAVAITĖ BE PATYČIŲ“. Tai „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018", kurią organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija". Projekto tikslas – ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui ir patyčioms, gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų tarpusavio ir vaikų bei suaugusiųjų santykius.

Visą savaitę veiklų metu drauge su vaikais nagrinėjome draugystės ir bendravimo temas. Kas yra patyčios? Kaip atpažinti patyčias? Kaip aš jaučiuosi turėdamas draugų ir kt. Vaikai sužinojo apie patyčias, taip pat draugystės, tolerancijos svarbą. Kurdami grupės draugystės stendą ir draugystės piešinius, puošdami popierinius delniukus vaikai patys kūrė trumpus eilėraštukus. Atlikdami kūrybines užduotis visi vaikai dirbo bendrai: mokėsi dalintis priemonėmis, padėjo vienas kitam, džiaugėsi bendrais darbeliais. Vykome į Čekiškės darželį drauge su miestelio socialine darbuotoja Loreta. Klausėmės darželio vaikų dainuojamų dainelių draugystės tema. Socialinė darbuotoja Loreta pravedė įdomias veiklas, pasakojo apie draugystę, mokė sakyti ir girdėti komplimentus.

„SAVAITĖ BE PATYČIŲ“ padėjo vaikams suprasti draugo nuotaiką. Vaikai patyrė daug įvairių emocijų, jie tapo supratingesni, išmoko susitarti, pasakyti tiesą, atsiprašyti. Suprato, kad negalima skriausti draugo – kaip tik daug svarbiau jį saugoti; kad geras žodis gydo, o blogas žeidžia.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/