Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:53
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364965
Designed by:

GERBIAMI BENDRUOMENĖS NARIAI,
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2018 kovas 05 18:01
 

Informuojame, kad 2018-03-12 – 2018-03-15 mūsų gimnazijoje vyks mokyklos veiklos kokybės išorinis vertinimas. Mūsų gimnaziją aplankys keturių vertintojų komanda. Vertintojai stebės mokymą ir mokymąsi, lankysis pamokose, domėsis mokinių darbais, mokytojų veikla, gimnazijos gyvenimu, kalbėsis su gimnazijos bendruomenės nariais. Vėliau vertintojų komanda pateiks savo išvadas, kuriose bus išskirti stiprieji ir tobulintini gimnazijos veiklos aspektai. Su šiomis išvadomis bus supažindinta visa gimnazijos bendruomenė.

Mokyklų veiklos kokybės išorinis vertinimas – formuojamasis mokykloje vykstančių procesų vertinimas, teikiantis informaciją mokyklos veiklai koreguoti ir jos rezultatams gerinti. Išorinio vertinimo tikslas – skatinti mokyklas tobulėti siekiant geresnės ugdymo (si) kokybės ir geresnių mokinių pasiekimų. Jis atliekamas periodiškai ne rečiau kaip kas 7 metai. Tai natūralus, svarbus ir prasmingas procesas, kuris paskatins mus tobulėti siekiant geresnės ugdymo (si) kokybės ir geresnių mokinių pasiekimų.

Plačiau skaitykite: http://www.nmva.smm.lt/isorinis-vertinimas/mokyklu-isorinis-vertinimas

 

Gimnazijos direktorius R. Saltonas


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/