Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:34
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364944
Designed by:

Branginkime ir saugokime savo kalbą!
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Šeštadienis, 2018 kovas 03 14:24
 

 

,,Jei kalba išliks gyva, išliks ir Lietuva“- taip rašė  kalbininkas J. Basanavičius. Jau ne vienerius metus nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios mokyklose vyksta lietuvių kalbos savatės renginiai. Mūsų gimnazijoje lietuvių kalbos savaitės renginiai prasidėjo vasario 26-ąją.

 Į lietuvių kalbos savaitę įsijungė ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis. Pirmadienį jie gražiai pasipuošė savo klasių duris- užrašė gražiausius lietuviškus žodžius, gražiausius posakius apie kalbą.

 Vasario 27 dieną šeštų, septintų ir aštuntų klasių mkiniai susitiko su mūsų krašto poete Janina Žilinskiene. Ji papasakojo, kaip prasidėjo jos kūrybinis kelias, paskaitė savo kūrybos eilėraščių. Jai talkino kultūros darbuotoja E. Tarolienė.

 Trečiadienį mūsų gimnazijoje svečiavosi Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, ,,Misija Sibiras 2014“ dalyvis A. Bautronis. Jis kalbėjo apie šio projekto tikslus ir reikšmę. Taip pat šią dieną II g. klasės mokiniai sakė savo viešąsias kalbas.

 Ketvirtadienį sulaukėme dar vieno svečio- tai ,,Mažojo teatro“ aktoriaus Alvydo Brunovo. Jis pristatė savo literatūrinę programą ,,Dūžtančių formų pasaulyje“. Mokiniai įdėmiai klausė V. Mačernio eilių. Lietuvių kalbos savaitės renginiai baigėsi senų knygų paroda gimnazijos bibliotekoje. Taip pat 11 valandą visi norintieji rašė Nacionalinį diktantą.

 Branginkime ir saugokime savo kalbą!

 

Lietuvių kalbos mokytoja L. Šukytė

 

Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/