Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:08
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1435604
Designed by:

EMOCIJA + TĘSIASI
Pirmadienis, 2018 Sausis 08 17:14
 

Su Naujaisiais 2018 metais, Emocija+!!!  Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazijos bendruomenė siunčia  gerumo virusą – GERA, KAD YRA TOKIŲ ŽMONIŲ! MES JUMIS TIKIME! Visą gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos  bendruomenėje tarp mokytojų – mokinių  ir  mokinių – mokytojų  nuolat sklido gerumo virusas. Gautą kortelę su pozityvia žinute mokiniai ir mokytojai kasdien perdavė vis kitam - taip gerumo virusu užkrečiant vis didesnę dalį gimnazijos bendruomenės.

Klasės kasdien stebi emocinę savijautą.  Išsirinkę vieną ar kitą iš šešių pateiktų emocijų veidelių ir šalia prisegę savo vardą mokiniai turi galimybę apibūdinti tos dienos nuotaiką, o šiai pasikeitus – perkelti segtuką su savo vardu ant kitos emocijos veidelio.  Klasės vadovas ir draugai mato, kuris moksleivis tądien liūdi, piktas ar dėl ko nors nerimauja – taip suteikiama galimybė padėti. Gal užteks tik klasės draugui ar  vadovui  pasikalbėti su liūdinčiu, nerimaujančiu, supykusiu mokiniu. O gal reikia paskatinimo apsilankyti  psichologės kabinete, kai moksleiviui liūdna, nesutaria su draugais, mokytojais, tėvais ar tiesiog nori pasikalbėti. Rūpinantis mokytojų emocine savijauta ir ,,perdegimo sindromo“ prevencija, emocijų veidukai iškabinti ir mokytojų kambaryje – taip mokytojai dalinasi savo nuotaika,  lengviau užmezga pokalbį su kolegomis apie tai, kas juos neramina.

Ir toliau skleisime savo gimnazijoje gerumo virusą – GERA JAUSTI, KAD TU RŪPI, KAD TIKI TAVIMI IR TAVE SUPRANTA.


Emocija+ ambasadorė gimnazijoje Dalia Laurinavičienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/