Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 13:06
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 871
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1259634
Designed by:

GIMNAZIJOJE PAMINĖTA PASAULINĖ AIDS DIENA
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 2017 Gruodis 20 14:45
 

Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 m. Nuo 1981–ųjų, kada buvo užregistruotas pirmas šios ligos atvejis, vis dar nėra vaistų, galinčių ją išgydyti. Bet mokslininkams pavyko sukurti keletą preparatų, stiprinančių imuninę sistemą, kurie padeda kovoti su ŽIV ir taip prailginti gyvenimą.  Sergančių AIDS ir nešiojančių ŽIV Lietuvoje daugėja, todėl niekada nebus per daug rūpintis savo brangiausiu turtu – sveikata.

Sveikatos priežiūros specialistė R. Lomsargienė ir socialinė pedagogė I.Sinkevičienė pakvietė vyresnių klasių  mokinius į AIDS ,,Protų mūšį“. Komandos, sudarytos iš penkių mokinių, atstovavo 8 kl., I ir II gimnazijos klasėms. Sveikatos ugdymas integruojamas į visus mokomuosius dalykus, todėl mokiniai gauna pakankami žinių, kurias čia gali pasitikrinti ir pritaikyti. Mokiniams konkursas labai patiko. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.

Sveikatos priežiūros specialistė Regina Lomsargienė


Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/