Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 05:13
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 812
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1061601
Designed by:

2017 m. laimėjimai
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:48
 

2017 metų laimėjimai

  1. NOJUS NEKROŠIUS -mokinių dailaus rašto ir iliustravimo konkurso laureatas.

  2. IEVA DIMAITĖ – anglų kalbos olimpiada.

  3. NEDAS LESKAUSKAS– pasaulio pažinimo olimpiada.rajoninės kvadrato varžybos II  vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  4. ARNAS KLIMAVIČIUS – anglų kalbos olimpiada III vieta.

  5. ARNAS SALINKA – rajoninės kvadrato varžybosII vieta, zoninės kvadrato varžybosI vieta, tarpzoninės kvadrato varžybosI  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  6. GYTIS MINIALGA – rajoninės kvadrato varžybos II vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  7. EVALDAS ŽANDARAVIČIUS – rajoninės kvadrato varžybos II  vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta,Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  8. KAMILĖ LESKAUSKAITĖ - rajoninės kvadrato varžybos II vieta, zoninės kvadrato varžybos I  vieta, tarpzoninės kvadrato varžybos I  vieta, respublikinės kvadrato varžybos III vieta.

  9. ANDRIUS ABRAITIS – matematikos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, istorijos olimpiada,zoninės kvadrato varžybos I vieta,Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  10. GODA TOVTKEVIČIŪTĖ – istorijos olimpiada, respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ anglų kalbos medalis.

  11. MANTAS DOVIDAITIS - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta, Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  12. DANIELIUS PETRAUSKAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos dvi III vietosrajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta, zoninės kvadrato varžybos I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių mokyklų, berniukų kvadrato varžybos I vieta.

  13. SKAISTĖ NAVASAITYTĖ - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  14. AIDRIJAKAZAKEVIČIŪTĖ- rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  15. EMILIJA PEČKAITYTĖ - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  16. EIMANTAS MEILIŪNAS - Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos III vieta,tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 Iir III vietos.

  17. KOTRYNA KAMINSKAITĖ – T. Ivanausko konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, lietuvių kalbos olimpiada,respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“.

  18. JOKŪBAS KAMINSKAS – respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“

  19. ARNOLDAS KRIŠČIŪNAS - respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ anglų kalbos medalis, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, istorijos olimpiada.

  20. EMILIS ROČKA – matematikos olimpiada, tarptautinė anglų kalbos olimpiada ,,Kirgs“ I laipsnio diplomas,tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 II vieta.

  21. AURIMAS ŽANDARAVIČIUS -  Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos II ir III vietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 II vieta.

  22. JONĖ ŽIČKUTĖ– respublikinio konkurso ,,Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“, rajoninės smiginio varžybosIII vieta.

  23. EDVINAS LESKAUSKAS –Lietuvos GP kordinių automodelių varžybos I, II ir IIIvietos, tarptautinės kordinių automodelių varžybos Baltijos taurė 2017 dvi I vietos.

  24. INDRĖ VIČIŪNAITĖ - T. Ivanausko konkursas, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“, istorijos olimpiada,rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  25. GABIJA LAURINAVIČIŪTĖ – respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ lietuvių kalbos medalis, lietuvių kalbos olimpiada, rusų kalbos meninio skaitymo konkursas,rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  26. GABIJA GIRLEVIČIŪTĖ - geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“,rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  27. SAMANTAZAVADSKAITĖ – rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  28. KAMILĖ KONTRIMAITĖ - rajono konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“ III vieta.

  29. DEIVIDAS ŽANDARAVIČIUS– geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“I vieta, anglų kalbos olimpiada, matematikos olimpiada.

  30. GRETA DOVIDAITYTĖ- respublikinio konkurso ,,Tavo žvilgsnis“ nugalėtoja, T. Ivanausko konkursas.

  31. LAURA SIMONAITYTĖ -respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“, rajoninės smiginio varžybosIII vieta.

  32. DEIMANTĖ VAIČEKAUSKAITĖ-rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.

  33. DIANA VAIČEKAUSKAITĖ -rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos Ivieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.

  34. EMILIJA SUBAČIŪTĖ – lietuvių kalbos olimpiada, dailės olimpiada.

  35. GYTIS BERŠTAUTAS– istorijos olimpiada,respublikinio konkurso ,,Tavo žvilgsnis“ nugalėtojas, biologijos olimpiada, chemijos  olimpiada, fizikos olimpiada, geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“II vieta, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“

  36. GYTIS ŠNEIDERAITIS – chemijos olimpiada, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“

  37. VIRGINIJA ZAVEDSKAITĖ– biologijos olimpiada,rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.E. Pundzevičiaus vertimų konkursas rusų kalba III vieta, respublikinio mokinių fotografijos konkurso ,,Lietuvos piliakalniai – vėliavos žalia spalva“ II vieta, respublikinis konkursas ,,Giminės medis 2017“.

  38. PAULINA PETRAUSKAITĖ - rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos.

  39. ERNESTAS GEMBECKAS – matematikos olimpiada, fizikos olimpiada, geografijos olimpiada,,Mano gaublys“.

  40. JUSTĖ ŠALTYTĖ– lietuvių kalbos olimpiada, respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2016“ anglų kalbos medalis.

  41. ŽIVILĖ KAZAITYTĖ–technologijų olimpiada III vieta.

  42. KĘSMINA OVSENYTĖ – dailės olimpiada.

  43. AKVILĖ ŽANDARAVIČIŪTĖ– dailės olimpiada III vieta.

  44. RUGILĖ TOLEVIČIŪTĖ– biologijos olimpiada, anglų kalbos olimpiada, chemijos olimpiada, lietuvių kalbos olimpiada, rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  45. AISTĖ RAKAUSKAITĖ - rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, rajoninės tinklinio varžybos I vieta, zoninės tinklinio varžybos I vieta,  tarpzoninės tinklinio varžybos, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  46. DEIMANTĖ VALAUSKAITĖ - rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  47. DOVILĖ ŠALTYTĖ - rusų dainos konkursas (vokalinis ansamblis) III vieta, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  48. VIKTORIJA ZMITRAVIČIŪTĖ – fizikos olimpiada, Kauno miesto ir rajono moksleivių XII dainų konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti III vieta.

  49. LUKAS KAZIMIERAS RAUDŽIUS - fizikos olimpiada.

  50. RUGILĖ KRASAUSKAITĖ – istorijos olimpiada.

  51. SONATA RAMANAUSKAITĖ - biologijos olimpiada, matematikos olimpiada.

  52. DOMINYKA GIRNIŪTĖ – lietuvių kalbos olimpiada.
Komentarai
Paieška
Rašyti komentarą gali tik registruoti vartotojai!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

LAST_UPDATED2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/